BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Süren oyun, açıklama, sırlar ve rehberler: "STALKER: Pripyat Way"

daha sonra ayrıntılı olarak ele alınacaktır geçit olan: "Pripyat Yolu Stalker", Bugün oyun hakkında konuşun. Biz temel nüanslar ve görevler gerçekleştirilebilir sunuyoruz.

uyanış

Oyunun Passage "Stalker: Pripyat Giden Yol" kahramanımız uyanır ve eksik bir sağ eliyle bir erkeğin önünde gördüğü gerçeği ile başlar. Biz onunla konuşun. görüşmeden size Pripyat gitmek gerektiğini öğrenmek. Onlar ipuçları bir sürü var çünkü Diyaloglar, büyük bir özenle okuyun. Biz sırt çantası kontrol edin. Dikkatle gidin. Etrafına bak. Biz - başlayanlar için köyde. Sidorovich gidin. O değil. köy terk etmek. Biz köprüye kuzey izleyin. karşılaşma stalkers geçen günü. Biz onlarla konuşun.

onur

geçit açıklamak için üzerinde gider. "STALKER: Pripyat Çağrı - Pripyat Way" - büyük ölçüde nesne arayışı, hem de serinin diğer üyeleri dayalı bir oyun. Biz satıcıya takip edip ona sorar hangi tüm öğeleri verir. Ona yeni bir iş bulmak. Biz teknisyene izleyin. Biz onunla konuşur. Biz araçları sağlar. Biz 30.000 ruble olsun. Biz başka bir görevi gerçekleştirmek. Biz tabanından bırakın. Birlikte gösterime izleyin. Sağ tarafta bir mağaradır. süpervizörü yoktur. Yok et.

Bölüm 3: Gıda

Yani, son bölümde, biz oyunda teknisyen ve satıcı için hazırladık görevi yürütecek "Stalker:. Pripyat Yolu" geçit gerekirse silah tamir devam ediyor. Devam ediyoruz. ürünlerini koymak. Biz, gelecekte kullanışlı ekmek gelecektir - bu korunmalıdır. Biz binaya gidin. Etrafına bak. Biz doğru ateş görüyorum. Stalkers'ın civarında. Biz yangın oturmak için izin istiyorum. Bundan sonra uyu. Sonraki iki insanlarla tanışmak - ve Cerrah Genel. Biz onlarla her biriyle konuşmak ve onların emirleri yerine getirmek.

şirket

Bir sonraki bölümde, oyunun modifikasyonu bulunan bir fabrikada birçok hayranlarına tanıdık almak gerekir "Stalker:. Pripyat Yolu" Bu aşamanın geçit giriş aramasıyla başlar olmalıdır. O ağaçtır. paralı ortadan kaldırın. Biz geçişi bulabilirsiniz. Biz onu kullanmak ve Kırıkta gidin. Biz portal izleyin. geçişte ve sağdaki hafif eğimli, düz yolda izleyin bir üst hız ile hayat bulur. Biz zulmünden uzak kırmak ve Kırıkta varıyoruz. bunker bilim adamları izleyin.

ordu depoları

"Stalker" geçmesini açıklamak için üzerinde Goes - "Pripyat yolu" Bölüm 5 hepimizi onun maharet göstermek zorunda kalacak misyonlar bir sürü hazırlar. Biz ordu depolarından için geliyor. Devam edin. Biz NPC ile konuşun. Biz iş olsun. Biz kontrol noktasına geçmektedir. Biz çatal ulaşır. Öncesinde düşman. Gelecekte Bize görevi kan emici dişileri yok etmek, ancak şu anda olabilir yerine getirmek, sonra da ödülünü almak alacak. Bundan sonra, köyü izleyin. Yol boyunca düşmanları yok edin. Sonra, "Özgürlük" esasına gidin. Başkanı gidin. Konuşuruz. Biz iletilen haber için ödüllendirilir olsun. Sonra, yeni sitelerde devam edecek - bu üst geçit ve Hastanesi. Bölüm teçhizat ve silah ile bize yardım sözü verdi, ancak bunun için bir gaz spreyi bulmalıyız. Biz birinci katta güvenlik görevlisi karşılar. O aç. Ona bir somun ekmek ver. Biz bir ödül almak. Biz gaz için gidiyoruz. Biz üssü terk. Sola. meyve bahçeleri ile yol boyunca takip. Biz zırhlı personel taşıyıcı gitti. Biz Kırıkta sığınağa olsun. gerekli ekipmanı alın. Biz fabrikaya gitmek. Biz zindan inmek. Tüfek Akulov sunun. Bir el bombası ve diğer ihtiyaçlar şeklinde bir ödül almak.

Ek gelişmeler

Sen oyunda mevcut önbelleklerini hakkında bilmeniz gerekenler "Stalker:. Pripyat Yolu" Passage bunlardan biri aramaya devam edebilir. Önbellek metro binaya girişinde yer almaktadır. Bu çıkış yolu üzerinde sol bölmeye yerleştirilmiş olan silindiri ulaşır. sığınağa geri gidin. çitin mevcuttur ihlali, gidin. Biz borç komutanı bulabilirsiniz. Biz göreve bildirmektedir. Biz hunisi takip edip tam teyakkuz halinde kendini belli. Biz bilim adamı ile konuşur. Biz iş olsun. Biz depolarda gidin. tabana gidin. Biz spreyi verir. Biz birkaç yeni iş olsun. Biz tüccara izleyin. O bir güç kaynağı bulmak ister. Binayı terk. tanka git, sonra sağa dönün. Biz iki kışlada görüyoruz. Biz başka bir tüccar hakkını karşılar. Git hekim ve hasta için bıraktı. Biz iki görevleri elde ederiz. çıkış izleyin. Yolda sağda standını ziyaret edin. Biz NPC ile konuşması. kadın kan emici sona erdirilmesi ile ilgili iş bul. Biz haklı bir ödül almak, böylece Biz zaten bu yapmış. Biz üssü terk. tepede sağ izleyin. Biz bataklığı ve evi görmek. Biz çiçek ararlar. sağa gidin. Biz arabaları görüyoruz. Onları takip edin. Biz bir kamyon bulabilirsiniz. Bu güç kaynağıdır. Onu almak. Düz gidin. helikopter bulun ve onun yanında bir kara kutu. Almak. Biz geri bataklığa gidin. Evin önünden gidin. böylece daha önce yapamadığı takdirde soldan ağacın yanında su, çiçek almak için. üsse dönüş. Biz üç misyonlar uygulanmasına ilişkin raporlama, tüm ilgili konuları dağıtmak. kışla biz tıbbi bizzat aramak - ağrıyan. Bir çiçeğin sahibinin transferinden sonra onunla bir sorun. Bir arkadaş için arama ile ilişkili iş bul. düzenin yürütülmesi için biz pusula olsun. Biz teknisyene izleyin.

kuzey

"Son Yol", geçirmeden şimdi kısaca göz önünde olan -: "Pripyat Call of Stalker" için bir mod da vardır. Biz geri bölgesindesin. Biz Paul ile söz ediyoruz. Çevresinde - Aralık kar. Biz yaklaşık bir kilometre geçmektedir. Biz büyük bir yıkıntı görebilirsiniz. Biz PRA bak. eserler ve mutantlar dolu depolama olduğunu anlar. Biz eski durağına izleyin. Biz orada gece geçirirler. uyandıktan sonra Paul adını geçirmeden devam edin. Biz uyan. barınak Ayrıştırma. Fareler ile Cope. Beklenmedik şakağına silahı biz. Biz bir yabancıyla söz ediyoruz. Ivan uyanır ve çavuş öldürür. Bundan sonra, kalıntıları saklanarak. Bu bir saldırı "Svoboda" izlemektedir. Yeni bölümde kan emiciler bölgeyi sıyırma Limansk için gönderdik. atama sürecinde bilinmeyen bir mesajdır. Biz Lenin heykelinin olması istenir. Biz dekolmanı ile orada izleyin. sitesinde bizim için "Svoboda" Bir sürü bekleyen. takviye Çağrı ve savaşa girmek için. Biz Ivan karşılamak ve onunla konuşun. Bize zarar. Biz bilincini kaybeder. Aniden ışık ve bilim adamları bakın. Biz objeyi şifa olsun. Ölü kollardan birine çek ve Ivan için arama gidin. Biz köprüde bulabilirsiniz. Biz kazanmak için mücadeleye başlamadan.

kefen

oyun için bir mod da vardır: - "Karanlıkta yolu" "Stalker Pripyat Çağrı" Şimdi tarif ondan Passage. Biz Shroud denir Çakal, rolünde oyuna giriyoruz. Biz bölgeye almak gerekir. Biz Borland birinin çevresinde buluşuyor. Biz onunla konuşun. Biz askeri kontrol noktasına gidiyoruz. Biz Shmatko ile konuşmak. O sahte belge yerini girmeye çalışırken Askeri Borland tarafından esir. 30 000 ruble onun özgürlük talebi için. Biz askeri kafa ile konuşur. garaj kapısını izleyin. araba UAZ tarafından bir silah OTS-33 Groza pick up. Biz yeni gelenlerin köye baş. çatıya bizim yolu var. IED alınması. Bu çatıda boru bulunur. Biz Kurt işlerini olsun. Onları karşılamak önce, bir binanın çatı katında Kurşun geçirmez yelek ararlar. Biz 40.000 ruble toplamak. Biz kontrol noktasından gidin ve biz askeriyeye parayı geri dönün. Borland ile ATP üzerine uygulayın. Biz gıda satıcıları bulmak ve onunla konuşmak. Biz görevini yapması. sıçan aramak için gidin. PDA ve hedefleri, hem de "Svoboda" almak. Dönün. Asansörlere izleyin. Biz bilincini kaybeder. Köy başlayanlar için gitmek uyanma sonra. Biz Borland ile konuşmak. Aşağı Cordon içine zindan ile ilgili. Biz Sidorovich konuş. tüpten bırakın.

Bugün, oyunun alışılmadık sürümü baktı: - "Pripyat Yolu" "Stalker Pripyat Çağrı" modunda Bu modifikasyonun geçişi, ve diğer ikisi, yukarıda tartışılmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.