SağlıkMüstahzarlar

Ilaç 'kehribar asidi': talimatlar için kullanımı

Birçok kişi için, özellikleri süksinik asit ve bunların tuzları hala bir muamma bulunmaktadır. Ama Önceki Kullanılan sırasında savaş ile Naziler için artış verimliliği arasında Reich güvenlik yetkilileri. adını geldiği bu malzeme sarı elde edilmiştir, ilk kez için,.

Hazırlık "kehribar asidi": Talimat için kullanımı ve açıklama

İlaç bir enerji kaynağıdır, vücutta ATP üretimini teşvik eder. Genç organizma kolaylıkla maddeyi yeniden üretir Eğer hücrelerin yaşla birlikte enerji üretmek yeteneğini kaybeder. Eksikliği ATP kurşunları hızlı yaşlanması ve soldurma arasında organizmadır. Bu nedenle, süksinik asit - son verimi ruh tarafından inhibe, azalmaz sonra kahve farklı yorgunluk vermez, doğal energostimulyator.

Hazırlama "Suksinik asit:" alkolizm kullanımı ve tedavisi için Talimat

Madde alkolizm için bir tedavi yöntemidir, en kısa akşamdan olarak kaldırarak, kandaki alkol ayrışmasını hızlandırır. Karaciğer ve kan durumunun geliştirilmesi "süksinik asit" ile tedavi sırasında alkol kötüye İnsanlarla zaman alkol arzusunu azaltır. deneklerin% 60'ın üzerinde tedavi ajanı sonra içme erkekler "Kronik alkolizm" tanısı doktor tarafından yapıldı katılan deney sırasında.

ilaç "süksinik asit" Kullanım ve endikasyonlar için talimatlar

Araçları, insan vücudu üzerindeki radyasyon etkilerini azaltır radyoprotektif özelliklere sahip, tümörlerin ortaya çıkmasını engeller. Bunun bir sonucu olarak, kanserojen karşı koruma ölü hücrelerin birikmesi haline genetik arızalar patolojik hücre bölünmesi, böylece kademeli olarak rezorbe şişme, inhibe edilir oluşur.

preparasyon "Suksinik asit" tedavi etmek "bir kadın" hastalığı, akut olmayan biçimde meydana gelen enflamatuar bulgular kullanımı. Ameliyattan sonra ilaç, vücut daha hızlı toparlanmasına yardımcı olur iyileşmesini hızlandırır ve tümörlerin yeniden büyümesini engeller.

"Sukkinik asitin" (kullanım belirtir) ile tedavi sırasında böbrek fonksiyonunu geliştirmek için araçları içermektedir. Bir maddenin bir anti-enflamatuar etki piyelonefrit, süksinik katkı maddesi ayrıca taşlarının çözülmesi ve seçim tuzları takviye ürolitiazis patolojisinde yardımcı kaydetti. Bozulma renal fonksiyon kurşunları kendini zehirleme organizma ve onun erken yaşlanma. Hazırlama "Suksinik asit" veri görüntüler önler.

Güçlü bir antidepresan ilaç olan korkular, tahriş ve negatif duygularla başa çıkmak için yardımcı olur. seviyede, insanlarda tedavi sırasında sinir sistemini güçlendirmek olarak, kan dolaşımını artırır strese duyarlılığı azaltır.

ilaç "süksinik asit" Kullanım ve kontrendikasyonlar için talimatlar

Bu ilaç bağımlılık yapmaz, çıkıyor ve hiçbir yan etkisi yoktur. Bu çocuklar, hamile kadınlar ya da emzirme döneminde alınabilir. vücut üzerinde ilacın yararlı etkileri çok büyük. Bu, oksijen emilimini arttırır antioksidan özelliklere sahip olan, artar hücresel solunum, serbest radikalleri nötralize ve hemen hemen tüm organ performansını artırır, kan pıhtılaşması ve kırmızı kan hücrelerinin yok edilmesini önler.

Ancak, yüksek asit ile mide ve bağırsak, gastrit ilacı bırakmalı.

ilaç "süksinik asit": Dozaj

Toz ve tabletler biçiminde üretilen bir ilaç. süksinik asit güvenli bir ürün olmasına rağmen, tedavi süresi doktorunuzla kararlaştırılmalıdır.

su ve içecek, 100 gram toz kalıntı sendromu seyreltik yarım çay kaşığı kaldırın.

Beden beş tablet veya günde para çay kaşığı dörtte kadar sürebilir güçlendirmek. Tedavi süresi - bir hafta. İki haftalık bir aradan sonra bir on yıl için ilaç almaya devam ediyor. - 6 ay tedavi ikinci sahası 4 sonra üretilen.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.