SağlıkMüstahzarlar

Ilaç "Debridat": kullanım fiyatı için talimatlar

Ne "Debridat" olarak bu ilacı değiştirebilir? İlacın analogları makalenin sonunda verilecektir. Ayrıca ilacın, maliyeti, salma formları ve dozlarının göstergeler hakkında bilgi bulacaksınız.

Biçim, bileşim

aktif madde bir ilaç "Debridat" içerir nedir? Kullanım için talimatlar aletinin bir parçası maleat olarak hareket eden bir bileşen içerdiği açıklanmaktadır. kapsüller, tabletler, oral süspansiyon: İlacın satışı aşağıdaki formlarda gelir.

farmakolojik özellikler

ilaç "Debridat" nedir? bunun anlamı Kullanım devletler için talimatlar kas gevşetici grubuna aittir. Asıl etkisinin bağırsak peristalsis artırılması hedefleniyor. formülasyonun zayıflatılmış vücut uyarıcı bir etki gösterdiği zaman, ve aynı zamanda spazmları ortadan kaldırır. Ayrıca, ilaç, yemek borusu sfinkter basıncını azaltır Reaksiyon kolon kas dokusu ve daha iyi bir mide boşaltır etkiler söz konusu.

Biz halsiz motilite ile ilişkili gastrointestinal sistem çeşitli anormalliklere kullanılan "Debridat" ilaçlar hakkında olumlu yorumlar olduğunu söyleyemeyiz. Bu koşullar altında ilacın mide barsak sisteminin tamamında fizyolojik aktivitesini geri getirir.

kabul için Endikasyonları

Neden böyle "Debridat" gibi bir araç gerekiyor? Süspansiyon ve bu ilacın diğer formları için tavsiye:

 • Karın ve kalça ağrı.
 • karın boşluğu hastalıkları.
 • ağrı hissi üst karın lokalize.
 • Sindirim sistemi hastalıkları.
 • alt karın ağrısı.
 • safra kesesi, pankreas kanseri ve safra yolları hastalıkları.
 • 12 tiperstnoj kolon, yemek borusu ve mide patolojiler.
 • Bulaşıcı Olmayan kolit ve enterit.
 • Tanımlanmamış gastroenterit ve bulaşıcı olmayan bir kolit.
 • karaciğer hastalıkları.
 • Kabızlık, fonksiyonel ishal, mide gazı.
 • Belirti ve bulgular, karın boşluğunda ve genel olarak sindirim sistemi eşliğinde hastalıkları.
 • Gastroenterit ve bulaşıcı kökenli ishal.

Böylece, aşağıda gösterilmiştir fiyat hangi ilaç "Debridat", yaygın gastrointestinal hastalık polimorfik semptomlarının tedavisinde kullanıldığını unutmayın güvenlidir. irritabl bağırsak sendromu ve mide-bağırsak sisteminin fonksiyonel hastalıklar, kolik, gaz, kabızlık eşlik ağrı karında, ishal ve bağırsak krampları dahil. Ayrıca endoskopi veya hastadan hazırlanmasında kullanılan ajanlar olarak tıpta "Debridat" hakkında olumlu mesajlar büyük miktarda olduğu unutulmamalıdır midenin röntgen, hem de paralitik ileus.

kullanımını Yasakladı

Bazı durumlarda, Trimebutin kullanamıyorum? Bu kullanma talimatı maddeyi aldıktan tek kontrendikasyon duyarlılığı artar belirtiyor. Beslenme ve gebeliğin ilk üç ayında "Debridat" kullanmak da arzu edilir.

İlaç "Debridat": kullanım talimatları

olarak ürünlerin herhangi bir şekilde, farklı dozajlarda reçete edilmektedir. Tabletler ve yetişkin hastalar için kapsüllere antispazmodik günde 100-200 mg almak tavsiye edilir. Gerekirse, bu ilaç sıvı formda tayin edebilir: - süspansiyon. Bu durumda, ilaç 1-2 büyük kaşığı günde üç kere alın.

Çoğu zaman, süspansiyon küçük çocuklar için uygulanır. Bu ilacın 6 aya kadar tatlı kaşığı ½ almaya günde üç defa önerilir. günde iki kez 1 kaşık - bir yıl altı aydan itibaren. 5 yaşında Altında - Aynı miktarda günde üç kez ve bu yaştan daha büyük çocuklar - 2 küçük kaşık günde üç kez.

Yan etkiler ve aşırı dozda ilaç

advers Ne reaksiyonlar Trimebutin neden olabilir? antispazmodik kabul Kullanım devletler için talimatlar nadiren bir yan karakterin fenomen katkıda bulunur. Bazen, özellikle ajan bileşenlerine karşı aşırı duyarlılık olan kişilerde, alerjik reaksiyonun gelişimini tetikleyebilir. Böyle bir alerji ana tezahürü ciltte döküntü olduğunu. aşırı dozda ilaç "Debridat" durumlarında ile ilgili olarak, onlar kaydedilmedi.

Fiyat ve analoglar

Bir ilaç "Debridat" ne kadar? Bu ilacın fiyatı salım formu bağlıdır. Ortalama olarak, 2000-2200 ruble içinde değişir. Gerekli görüldüğünde, ilaç böyle Trimedat" gibi bir analog ile değiştirilebilir. Ancak, kullanımdan önce, doktorunuza danışın emin olun.

tüketici yorumlar

Şimdi ilaç "Debridat" atanır nedenini biliyorum. Yukarıda tarif edildiği gibi, bu kılavuzun kullanımı anlamına gelir. Tüketici yorumları ilaç antispazmodik çok etkili olarak davrandığını bilgilendirmek. İyi tolere edilir ve hızlı bir şekilde bağırsak ağrı ortadan kaldırılması ve stabilize göre hareket eder.

ağrılı kabızlık olduğunda ilaç peristalsis geliştirir ve aynı zamanda kolonun hızlı ve acısız boşalmasını sağlar. Buna ek olarak, "Debridat" IBS ve sindirim sistemi Bozuklukları oldukça etkilidir. incelenmekte olan ilacın Muhafazakarlar tarafından yüksek fiyat ve düşük maliyetli muadillerinin çok sayıda bulunmaması.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.