SağlıkMüstahzarlar

Balsam "Vitaon": deyim

Balsam "Vitaon" - bir şifalı bitki özü yağı, ayrıca denir balsamı Karavaeva. Cilt ve mukoza hastalıklarının önlenmesi ve tedavi edilmesi için tasarlanmıştır. Bu ilaç alımını arttırır formülü yenilik vardır.

kendi kullanımında Balsam "Vitaon" talimat doku metabolizmasının süreçlerini etkileyen bir ilaç olarak konumlandırılmıştır. Onun üretici Rusya Federasyonu'nun firmasıdır - LLC "Litomed".

merhem şartlı dört kategoriye ayrılır nasıl kullanılacağına dair "Vitaon" talimatlarını oluşturan bileşenler:

1. balsamı, anti-inflamatuar özellikleri, ılımlı bir antimikrobiyal ve lokal bir tahriş edici verir.

2. tanıtma fırsatı sağlanması cilt kurtarma yaraları, yanık, kırıklar ve ülserlerde.

3. artmış bakterisid ve bağışıklık aktivitesi katkıda.

4. yatıştırıcı, kaşıntı önleyici katkıda pelesenk eylemi yumuşatma.

nane, papatya, sarı kantaron, civanperçemi, zeytinyağı, nergiz, gül, kırlangıçotu, kekik, çam ekstrelerinin, adaçayı, hem de soya yağı ve zeytinyağı, rezene, kimyon, esansiyel yağların dengeli bir karışımı - hazırlık kapsamında.

Bu türden listeler nasıl kullanılacağı konusunda Kullanım "Vitaon" hazırlama talimatları için Endikasyonları:

Enfekte yaralar, çeşitli derece yanıklar, basınç yaraları, çeşitli kökenleri derinin ülser, soğuk ısırması - ilaca bağlı tüm bu patolojiler çok daha hızlı iyileştirdi.

Ayrıca, gebelik sırasında etkili bir ilaç "Vitaon". çocuk doğurma sırasında kullanılan çeşitli kimyasallar imkansız ve aynı soğuk Saldırabilirsiniz gibi, oldukça doğal balsamı "Vitaon" onların önlenmesi ve tedavisi için kullanılabilir olduğunu. Özellikle salgın sırasında önlenmesi ve influenza ve akut solunum yolu viral enfeksiyonların tedavisi için bir görünümü ile, bunun küçük bir miktarda burun yatmaktadır ve mukus yağlanması. Bu ilaç virüslerin giriş önler. Aynı zamanda insanların büyük konsantrasyonu vardır yerleri ziyaret öncesinde bu prosedürü gerçekleştirmek için tavsiye ve sonbahar ve kış dönemi boyunca edilir.

İlacın tek tek bileşenlerine bazı hastalarda geliştiği idiyosenkrazi ve tiroid hastalığı: Bu sonuçları nasıl kullanılacağı konusunda ilaç "Vitaon" talimatların kullanımı için kontrendikasyonlar.

Bu ilacın yan etkileri yoğunluğu allerjik belirtiler farklıdır.

Dozaj ve merhem "Vitaon" uygulama yöntemi:

topikal olarak uygulanır. Eğer uygulamadan önce bandajın, merhem batırılmış, yara yıkanmalıdır. yanıklar durumunda, daha önce açılmış kabarcıklar, durulandı yüzey yanık antiseptik çözeltiler ile. Balsam ince tabaka günde iki kez hasarlı yüzeye uygulanır. Pansuman her iki ya da üç günde bir değiştirilir ve ağır ıslatma durumunda olmalıdır - her gün.

Yukarıdaki açıklamalar "Vitaon" uyuşturucu kendi kendini tedavi edecek bir rehber olmadığına dikkat edin. Ciddi durumlarda, doktor danışma.

Çoğunlukla olumlu bu hazırlık hakkında net yorum. Dikkate değer ilaç Wen tarafından "Vitaon" kullanımında bazı insanların deneyimdir. santimetre çiftin Wen çapı ile bazı hastalara göre, bir hafta kurtulmak başardı. Ama bitkisel kökenli ilaçların her türlü kullanımından bağımsız tümörlerin tedavisinde, bu tehlikeli olabilir.

Böyle anormallikleri olan hastalar için bir uzman ile istişare gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.