Sanat ve EğlenceMüzik

Igor Vdovin: biyografi ve eserleri

Bugün Igor Vdovin kim olduğunu size göstereceğiz. Onun biyografisi sonra ayrıntılı olarak ele alınacaktır. Bir besteci, müzisyen ve şarkıcı bahsediyoruz. O kurucularından, aynı zamanda birinci bileşim "Leningrad" bandın şarkıcı. O proje "hidrojen Babaları." Kurdu O, aralarında birçok müzisyenle işbirliği - Zemfira, "Karibasy", "2 uçağı", "Açık Artırma", "Hummingbird".

ilk yıllar

Igor Vdovin 13 Kasım'da, 1974 yılında Leningrad'da doğdu. O 15 yaşında müzik okumaya başladı. Genç bir adam gitar aldı o zaman oldu. Ancak, kendisine bir geleneksel düşük akorları küçük bir seçenek sınırlamadılar. Derinlemesine gelecekteki besteci bilgisi Mussorgsky adını Müzik Koleji kaydolarak kazandı. Orada bir yıl çalıştı. Ben klasik gitar kursuna seçti.

bağımsız yaşam

Igor Vdovin yakında bir araç aldı. Onun yerine klasik gitar elektrik seçti. oynarken yardımıyla bir süre hard rock. Ordudan girdim. Eve, tutkusu bırakmadı ve 3 yıl müzik okulunda geçirdi. Yakında sonsuza kadar terk etti. sebebi yaratıcı var oldu ve iyi bir gelir iş getiriyor. Onun faaliyetinin yer "Radyo Rusya" oldu. Onun görevleri jingle oluşturulmasını içermektedir. Bu amaçla, emrinde kahramanımız bir kayıt stüdyosu, tam donanımlı verildi. Özellikle, elektronik müzik dünyasında temas bir numune sonucunda Akai 3000. İgor Vdovin, yanı sıra yaratılış teknoloji idi. Ancak, bizim kahraman durmadı.

oluşturma

Igor Vdovin - Birlikte arkadaşı ile Projeyi oluşturduktan, besteci "Van Gogh kulağını." Yakında "Leningrad" bir grup büyüdü. Olayların böyle bir kurs oldukça mantıklı kabul edilebilir. Diğer besteci zamanda az bilinen söyledi gerçektir Sergey shnurov. Bizim "Leningrad" karakterinin katılımıyla albümü "Bullet" kaydedilmesi kadar gelişti. Bu çalışmada Vdovin Vekili vokalist Kordonlar bas gitar çaldı ve ses Leonid Fedorov üretildi - "Açık Artırma" lideri.

Gelecekte, yolu eski arkadaş ayrıldı. Bu grup için Vdovina birçok çok komik başlangıçlar biriydi, ancak proje Shnurova için ölümcül olduğu ortaya çıktı. Kahramanımız bu takım tomfoolery olarak ortaya çıkmaktadır olduğu kabul edilmektedir. O eğlenceli müşterek performansları, ancak müziğin çeşitli alanlarda ilgi öncelikli sebebi, projeyi terk etmek zorunda kaldı, ek olarak, eğer o zamanlar iki liderin zorlukla bir ekip var.

Hakkında elektronik müzisyen bu dönem boyunca unutmadı. Daha sonra bu yönde üzerinde duruldu. Bazen DJ Hakları plakaları bükülmüş. Ancak, çok bu etkinliği ekledi. denilen tekno-proje kurulan "hidrojen Babalar." Birlikte Dan Kalaşnikof şarkı kayıt direkt olarak dahil "Elveda deniz." Bu düet yayımlanan albümü "Merhaba, Süpermen!", En iyi şarkılarından biri olan "Frau Muller için Bıçak."

Bu zamana kadar bizim kahraman zaten St. Petersburg müzisyenler arasında bilinen haline gelmiştir. Birçok ünlünün bu bestecinin hizmetlerini aramaya başladılar. Ancak, müzisyen küçük projelerde nişanlıydı. Bunlardan biri adı "milkshake" verildi. O Fransız house'a tarzında çekti. Bizim kahraman müziğin önemli miktarda üretti. Ancak, halkın dikkatini çekmek etmedi. Japon stüdyo Beyin Müzik'ten solo albüm kaydetmek için ona bir teklif alınca besteci inanılmaz şaşırdım nedeni budur. Bu şirket çok yakında milyonlarca İçin Hafif Müzik denilen bir albüm yayınladı. O zaman, bizim kahraman kulüp kültürünün düşkün olduğunu, bu yüzden diskin uygun sahiptir.

grup

Igor Vdovin nedenle birkaç şey söylemek gerekir, "Leningrad" projesini yaptı. Biz St. Petersburg Rus müzik grubu bahsediyoruz. bant şarkılar öncelikle yerli temalar üzerinde duruldu. Müzik, yaygın üflemeli çalgılar kullanılır. Takım bazen saxhorn içinden uzanır. 2008 yılında proje çöküşü üzerine bildirildi. Grubun canlanma Moskova'da iki konser ile 2010 yılında başladı.

Şimdi Igor Vdovin kim olduğunu söyledi. Fotoğraf müzisyen bu malzemeye bağlı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.