Sanat ve EğlenceMüzik

Artyom Troitsky, bir müzik eleştirmeni: biyografi ve fotoğraf

Artyom Troitsky - erkek, Rusya'da hangi rock müzik olmadan basitçe var olamaz. böyle Grebenshchikov, Choi, Bashlachev olarak onun popüler yıldızlı çok borçlu olduğu. Eleştiri o zekice başa hangi ile yeni bir kültürün ideolojik beyni rolünü vardı. biz onun 60 yaşına başardı bu yetenekli adam hakkında ne biliyorsun?

Artyom Troitsky: çocukluk

Eleştiri o Haziran 1955 doğumlu Yaroslavl, ev sahipliği yapmaktadır. Artyom Troitsky - eğitimli bir aileden geliyor, Sovyet zamanında bilinen tarihçi Kiva Maidanik oğlu. Prag'da düzenlenen bir çocuğun yaşamın ilk yılı. Çek Cumhuriyeti başkenti olarak yayınlanması "Barış ve Sosyalizm Sorunları" tayin olmuştu ailenin babası aldı.

bir kaya gibi, bu yönde ilgi tanınmış müzik eleştirmeni ise hala bir öğrenci. müziğe adanmış bir el yazısıyla dergi oluşturmak başladığında Artem sadece 12 idi. Bu o yıllarda, o ilk Beatles'ın albümlerden birine bir inceleme hazırlama, kaya hakkında bir yazarının belirttiği olarak kendini ilan edildi.

öğrencilik

İlginçtir, oluşumu Artyom Troitsky tarafından kabul edildi, müzikle ilgisi yoktur. anne oğlu Moskova Ekonomi ve İstatistik Enstitüsü öğrencisi olma oğlu ikna, "ciddi" mesleği almak gerekir ısrar etti.

Incelenmesi genç adam başarıyla onu müzik sevgisini gerçekleştirmek için izin DJ pozisyonu ile birleştirdi. Birkaç yıldır o Moskova Devlet Üniversitesinde gerçekleşti lider diskotekler, gibi hizmet ettiği bilinmektedir. Ben öğrenci vermek ve yazı İncelemeler vermedi. Onunla işbirliği yapmayı kabul yayınlar arasında, aynı zamanda ünlü dergisi "aynı yaşta" var. okuyucular Büyük izlenim 1975 yılında Artem tarafından sunulan Deep Purple, yaklaşık malzemeyi üretti.

konser organizasyonu

Gelecekteki Ünlü müzik eleştirmeni Diploma 1977'de oldu, ama pek bir ekonomist olarak kendini düşünebiliriz. Beş yıl boyunca o Sanat Tarihi Enstitüsü'nde çalışan genç bir araştırmacı olarak görev yaptı. Artem zaten pop müziğinin emek sosyoloji ayırmaya planlama, tez savunması düşünmeye, fakat onun skandal ün işini kaybetti. Ancak, işten çıkarma genç adamın trajedisi için değildi.

70'li ve 80'lerin yetkilileri neredeyse varlığını inkar rock müzik gibi bir yöne, olumsuz bir tutum var. Bunun üzerine başarıyla ülkede yeni bir kültür empoze etmeye çalışıyor, Trinity savaştı. Bu yönde yaptığı ilk adım genç Sovyet rock grubu üyesi oldu yeraltı konserlerin organizasyonunu oldu. Bunlar arasında örneğin "Sinema" bir grup, "Time Machine", "Zoo" olarak bugün bilinen.

Bu Artyom Troitsky festivali "Bahar Ritimleri arkasındaki beyin haline geldi. Akvaryum 've' Time Machine" "gibi gruplar kendilerini ifade izin," Tiflis-80. Bu eleştiri ve o ilk dikkat çekti çalışmaları grubu "Merkezi" için popülerliğini borçludur.

gazetecilik faaliyetleri

Genç adam, sadece konser organizasyonu vardı, ama aynı zamanda yazma. Ne yayınlar o zaman Artyom Troitsky de işbirliği? Biyografi yazarı 1981'den beri, onun malzemeler "Ayna" dergisinde yayımlanan olduğunu söylüyor. Birkaç yıl için, onun makaleleri kategorik ülkedeki kaya kültürünün dikim ile ilgili faaliyetlerinden dolayı Sovyet yayınlarında yer reddetti.

makaleler Trinity, aynı zamanda kitaplar yazdı sadece. Örneğin, artan popülaritesi 1987 yılında İngiltere'de yayınlanan "Geri SSCB'de" işini satın aldı. Kitap SSCB'de rock müzik tarihinin ilgilenen her insan içindir. İlginçtir, iş Rus kaya kabul edildi ilk kitabı olarak bilinen Artem, yazılı.

Durum yasaklı yazar eleştirmen de bir baskı kitap "Hangout reddedildi zaman, 1990 yılında satın aldı. Ne Sovyet yeraltı ile gerçekleşti. " iş sadece Avrupa ülkelerinde, özellikle değil alınan tanınmış bir dizi yayınlandı. Ancak, popüler bir ansiklopedi olduğu ortaya çıktı "pop sözlük." onları daha iyi, modern müziğin fenomeni anlamaya yardımcı olacaktır terimle Trinity okuyucular tanıdık bu tarihleme öneriliyor. 2009 yılında Artem ansiklopedi o yeniden serbest bırakıldı, bundan sonra, kesinleşmiş.

TV

Artyom Troitsky çocuk kekemelik, bu sorunla tanıdık. Ancak, bu bir TV sunucusu olarak kendini ilan etmek yetenekli bir kişi durmadı. televizyonda Kariyer eleştirmeni o internet videoları rol oynadığı programı, "Video-ritimleri," ile başladı. 80-90 yılında Trinity televizyon programında "Program A" lider kategorisinde "Vanguard" oldu.

İlk yazar transferi Artem, NTV gösteriyi kurşun eleştirmeni teklif etti 1994 yılında ortaya çıktı "Café Oblomov." 1997 yılından beri televizyon projesi kanalında RTR görünmeye başladı. Trinity bu alanda, dikkat ve radyo olmadan onun başarı en çarpıcı bırakmadı - yazarın programı "Amca Ark Eş".

"Playboy" dergisi

Çağdaş müzik - çıkarları eleştiri daire ile sınırlı olmayan bir alan. 1995 yılında "Playboy" Rus baskısının baş editörü görevini üstlenmiştir. O bu pozisyona kabul edince editoryal deneyim eksikliği değil, Artyom karıştı. Trinity bu işin tüm nüansları anlamak mümkün olacak yakında şüphe etmedi.

baş editörü olarak bir adam neredeyse sınırsız özgürlük oldu. Amerikan yetkililer dergisi ana kategoride tüm konularda varlığı, hem de "Ayın kızı" seçimi olarak, hedef görülmesi gereken bu tür şartlara sınırlıydı. Artyom örneğin, kalıcı geleneksel olmayan politikalara basılı materyaller çeşitli deneyler kendini izin "Playboy".

Karar 1999 yılında kabul edilen baş Trinity ünlü dergisi editörü görevinden ayrılacak. eleştirmen diğer projelerde onun bakım istihdamı açıkladı.

Filmler ve TV şovları

Yukarıdaki tüm Artyom Troitsky ilavesi neler sunuyor? Tabii ki, böyle parlak bir kişilik sadece yardım ancak ilgilenen yönetmenler olamazdı. Ünlü aktör eleştirmeni, ancak birçok modern filmlerde ve dizilerde görülebilir vermedi. Örneğin, 2001 yılında, Artem Dostoyevski'nin "Budala" eserlerinin yorumlanması haline filmi "Daun Haus", oynamak için teklif edildi. Bu kasette ise Totskii Trinity oynadı.

Voodoo sanatın tüm sırlarını sahibi Canlı görüntü sihirbazı, o "Genç ve mutlu." projesini oluşturdu Mark adında kilit adamının rolü filmi "Parlak" ona gelmişti. Son olarak, yıldız "Tıknaz", "Bir Hero için Alias" gibi filmlerde görülebilir.

perde arkasında Yaşam

Tabii ki, fanlar Artemy Troitsky gurur duyacağı değil sadece profesyonel başarıları ilgileniyor. Kişisel bir yıldızın hayatı ve halkı sürer. Eleştirmen iki defa evlendi bilinmektedir. Onun ilk tercihi oldu kız şu anda Londra'da ikamet eden, Svetlana adında. Bu evlilikten bir kızı Alexandra, ama bu boşanma Trinity durmadı, nedenleri olan gazeteciler öğrenmek mümkün değildir. Svetlana ile ayrılık eski eşi Artem mükemmel ilişkilerin kızı ile, huzurlu, genellikle bulunur.

Gazeteci Marianne - Ünlü müzik eleştirmeni anda evli kadın. İkinci eşi hala okula gitmek iki kızı, Trinity Lydia ve Alexander, doğurdu. Artem çocukları için, hep, bir güven ilişkisine sahip ilk arkadaşı ve ancak o zaman baba olmaya çalışır söylüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.