Sanat ve EğlenceMüzik

Deris Andy, Alman müzisyen, şarkıcı, "Halloween" grubunun vokalisti

Alman rock şarkıcı, şarkıcı ve müzisyen Deris Andy (fotoğraf sayfası gösterildi) 18 Ağustos 1964'te Karlsruhe şehrinde dünyaya geldi. Halen, popüler "Cadılar Bayramı" grubunun vokalistidir, çok sayıda yazarın yazarı, Tenerife (Kanarya) adasında bulunan kayıt stüdyosu Mi Sueno'nun sahibi.

Genç ve ağır kaya

Andy, İngiliz grubunu Sweet'i dinledikten sonra, on dört yaşında rock müzikten hoşlandı. Genç adam ağır kaya götürüldü ve gitar çalmayı öğrenmeye karar verdi.

1979'da efsanevi KISS bir günlük bir ziyaretle Karlsruhe'ye geldi ve Andy konserini ziyaret etti. İzlenimler bütün bir yıl sürdü. Ve 1980 başlarında, Deris Andy kendi grubunu "Paranoid" olarak örgütledi. On altı yaşındaki bir müzisyen olma sürecinde, iyi bir gitaristin çığır açmadığını fark etti ve ardından tüm dikkati sesli eğitime çevirdi.

Davulcu derhal bulunabildi, Ralph Mason'dı. Deris Andy, "Dragon" grubunda gitar çaldığı Koffler Alfred ile bir araya geldi. Andy'yi dinledikten sonra, "Dragon" un müzisyenleri onlarla birlikte, çok uzun süren, ancak bir yıl süren bir yolculuğa çıkmalarını önerdi.

Konser etkinliği ve sonuçları

Konser etkinliği bir yandan Deris için yararlıydı, ancak üniversiteden indirime girdi. Andy okuldan ayrıldı. Bununla birlikte, çok üzülmedi ve popüler kokteylin adını taşıyan "Pink cream 69" grubunu yarattı. Müzisyenler iyi geçti ve yakında "Demir Çekiç" dergisi tarafından organize edilen "Krem" yarışmasını kazandı.

Bu başarıdan sonra grup plak şirketlerinden teklif almaya başladı. Müzisyenler Sony Music'i seçti ve 1989'da ilk albümün sunumu gerçekleşti. Derak Andy, Pink Cream 69'da ünlü bir müzisyen oldu; arkadaşı Michael Waikat'la birlikte cadılar bayramında uzun süre oynamak istediğinde, popüler sekstantın tüm aktivitelerini yönetti.

Öncelikler değişimi

Sonunda, Deris Andy "Pembe Krem" ten ayrıldı ve Waikata grubuna katıldı. Deris'in müzikal seviyesinin derhal "Cadılar Bayramı" nda liderlik rolünü üstlenmesine izin verdiğini, iyi kompozisyonlar yazmaya başladığını, profesyonel düzenlemeler yaptığını ve genelde grubun faaliyetleri için gerekli tüm çalışmaları yaptığını söylemeliyim. Şimdi barış içinde nefes alabilen Weikath, Andy'ye mümkün olduğunca yardım etti.

Vokalist Deris'le "Yüzüklerin Efendisi" başlıklı grubun ilk albümü "Cadılar Bayramı" ndan sonraki aşamaya başladı. Ve Andy'nin "Yemin Zamanı" olarak adlandırdığı ikinci disk, grubun tarihinde en başarılı oldu.

Yalnız albümler

"Cadılar Bayramı" nda tek şarkı yazarı olan Andy Deris, format grubuna uymayan birçok kompozisyona sahipti. Malzeme bir yere koyulmalı ve Andy, solo albümünü bu şarkılarla serbest bırakmaya karar verdi. Müzisyenlerle istişarelerde bulundu ve başka bir diskte sadece repertuarın genişleyeceğini ve "Cadılar Bayramı" nın itibarını artıracaklarına karar verdiler.

Mart 1997'de albüm yayınlandı. Doğruysa, şarkıları Deris oradayken "Pembe Krem" ten gelen şarkılar gibi harika sesler çıkıyordu, ancak disk oldukça iyi olduğu ve iyi satıldığı ortaya çıktı. İki yıl sonra, Andy başka bir solo albümü yayınladı.

Kişisel yaşam

Andy Deris harika bir aile adamı, bir kez evlendi ve seçtiği kişiyle çok mutlu. Eş Lydia, 1993'te doğan Ron'un ortak sevgisini getiriyor. Andy, gitarını ve vokal eserlerini evin çiminden, kasvetli ve nemli çatı katı alanına kadar her şeyin kendisine ilham veren evinde özel olarak evde yazıyor.

1994 yılında Deris bütün ailesi ile birlikte Almanya'yı terk etti ve Tenerife Kanarya Adaları'ndan birine taşındı. Takımadalardan satın aldı, Andy'nin evi bir ses kayıt firmasına dönüştürüldü, iyi ekipman getirdi ve çalışmaya başladı. Doğru, sadece eserlerini kaydetmek, Avrupa'dan Tenerife'de almak o kadar basit değil ki, Deris'deki müşteri hala mütevazi.

Kişisel yaşamı kendine ve yakınlarının ihtiyaçlarına tam olarak uyan Andy Deris, disklerini, kumlu plajı, ayın altında yürür ve diğer hoş şeyler gibi hayatını ayarlamaya çalışır.

Diskografi

Kariyeri boyunca müzisyen, yirmi'den fazla albüm kaydetti ve bunlardan bazıları milyonlarca kopya satıldı.

 • "Pink cream 69" (1989);
 • "Boyut herkese tek" (1991);
 • "Halk Oyunları" (1993);
 • "Aynalar tarafından yansıtılan" (1999);
 • "On sentte saç kesimi" (2013);
 • "Yüzüklerin Efendisi" (1994);
 • "Yemin O Zaman" (1996);
 • "Bundan Daha İyi ..." (1998);
 • "The Dark Ride" (2000);
 • Tavşan (2003);
 • "Yedi Keyin Koruyucusu" (2005);
 • "Şeytanla Anlaşmazlıklar" (2007);
 • "Silahsız" (2010);
 • "Yedi Sinners" (2010);
 • "Düz cehennemden" (2013);
 • "Tanrım, benim hakkım" (2015).

Diskografisini olgun bir müzisyen gibi hissetmek için geniş kapsamlı Deris Andy yine de defne üzerinde kalmayı düşünmüyor ve bir sonraki albümü kaydetmeye hazırlanıyor. Yeni disk, ilk parçaları ve tamamen yeni olanları içeriyor, aksine.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.