GüzellikBakım ürünleri

İyi bir selülit kremi: Değerlendirme listesi

selülit iyi bir krem seçmek amacıyla, Bileşiminde olması gerekenleri anlamak önemlidir.

selülit nedir?

ciltte meydana "Portakal kabuğu", birçok kadın için sorun verir. Sipariş bu sorunun kurtulmak için, onlar selülit iyi bir krem almaya çalışıyorlar. Karmaşık tedavi gerektiren bir hastalık - doktorlar bu selülit inanıyoruz. selülit için en iyi krem seçin anlamaya çalışın.

serisinde ne olmalı?

anti-selülit kremi metabolizmasını uyaran bitki özü olmalıdır. Bunlar arasında: at kestanesi, at kuyruğu, alıç, sarı kantaron, chili. yosunundan, fucus: "portakal kabuğu" ile mücadelede bir lider deniz yosunu bir özü olarak kabul edilmektedir. Bunlar deniz bitkileri vücut yağ mücadelede etkin olan, selülit neden vücudun toksinlerden birikmesine izin vermeyin. İyi krem selülit gelen temel yağlar içermelidir. Bu hücrelere, cilt esnekliğini veren, fazla sıvı elde nüfuz eder. Maksimum fayda lavanta, servi, mozhzhevelnoe yağı getir. İyi bir hücresel krem Xanthi kafein, anne, aminofilin oluşan, yani bir kimyasal reaksiyonunda bir katalizör olarak hareket eder.

anti-selülit krem uygulaması için kurallar

Böyle fonların kullanımı için özel kurallar değildir. Bir ısıtılmış temiz cilt günde 1-2 defa krem problem alanlarında uygulanır. Masaj araçlarını uygulamak için arzu edilir. Sonra her yerde, krema ile bulaşmış ve sıcak bir bez yataklık, streç film ile sarılır. Estetisyenler Dışarı çıkmadan önce tür kullanımların gerçekleştirilmesi tavsiye edilir. Birincisi, olumsuz ruh halini etkileyecek hoş olmayan bir yanma hissi vardır. İkincisi, sıcaklık dalgalanmaları soğuk algınlığına neden olabilir. Estheticians iyi bir selülit kremi sorunu çözmez eminiz, kapsamlı bir yaklaşım gerekir. Kozmetik yalnızca maskeleri cilt düzensizlikler, ancak, gereken besinleri egzersiz gerek bu sorunun kökten çözümü için.

En iyi selülit kremleri

en iyi seçim çalışalım selülit kremi. üreticiler tarafından sunulan ana kremler Sıralaması:

1. Krem sıkılaştırıcı ve yumuşatma "Chanel Vücut İçin Mükemmel".

2. Yoğun karşıtı CelluDestock, "Vichy"

"Organik Dükkanı" adlı 3. "Tsirtusovy kokteyl".

4. CRYOGEL beden "Spa Verde İris-Sau".

5. Emülsiyon "Vücut Profili Environ".

Krem sıkılaştırıcı ve yumuşatma "Chanel Vücut İçin Mükemmel"

Bu aracın yaratıcıları benzersiz bir ürün geliştirdik. Bu krem kadınların yüzde 76 daha fazla kullanılmasının 1,5-2 ay yüzde 75, omuz bölgesinde elastikiyet belirtildiği - karın. Birçok kadın bu en iyi selülit kremi olduğuna inanıyoruz. etkinliği incelemeleri laboratuarda yapılan çalışmalarla teyit edilmektedir. mor zencefil ve türevleri silanona kombinasyonunda bu aracın "başarının sırrı", elastin lifleri ve kollajen üzerinde karmaşık bir etkiye sahiptir. Hücre yenilenmesini uyarıcı kremler ve mikropartiküller şeker vardır. yukarı - Uzmanlar diğer yerlerde, hareketleri yumuşatma araçlarını koymak için kalça ve karnına öneriyoruz.

Farmasötik kozmetik yenilik olan anti-selülit aracı "Chanel" arasında. Bu aracı test ettik o kadınlar, emin olmak iyi selülit kremi olduğunu. Bu yumuşatır, yağ birikimini engelleme katkıda cildi nemlendirir. "portakal kabuğu" var stres nedeniyle, uzmanlar, kilo kaybı için temel sinir sisteminin uyumu korumak olduğuna inanıyoruz. "Body Lift Selülit Kontrolü" - En iyiden selülit kremi, sadece olumlu performans değerlendirme anlamına gelir. etkisini artırmak için, onun geliştiriciler kadınlar ilk rahatlatıcı bir banyo almak önerilir.

"Vichy" Modellenmesi aracı

kremine ek olarak, "Vichy" tarafından sunulan selülit karşı bir modelleme aracı kullanabilirsiniz. Bu tür bir ürün, yağ dokusunun büyümesini izin vermez Celosia içerir. İçinde bir sardunya ve kafein, yağ aşağı aktif sonları vardır. Anti CelluDestock ( «Vichy") Yoğun, tüm cilt tipleri için uygundur alerji, neden olmaz. "Portakal kabuğu" tamamen ortadan kaldırılmasını - Doğru beslenme seçerken, fitness salonu, istenilen etkiyi elde 65 oranında aracının kullanımı etkisini artırabilir.

"Organik Dükkanı" dan "Citrus kokteyl"

anti-selülit maskesi üzerinde durulacak, selülit için en iyi krem almaya devam. güzellik uzmanı zorunda hissediyorum etmeyin, evde bu araçla bir şal yapabilirsiniz. 20 dakika boyunca deri "Turunçgiller kokteyli" temizlemek için uygulanan, filmi kapatın. Maskeyi çıkardıktan sonra ılık duş almak için. Maskenin parçası olarak - yeşil çay ve normalleştirmek metabolik süreçler, kayısı yağı, nemlendirir ve besler.

Kriyojel beden "Spa Verde İris-Sau"

Birçok kadın inanıyoruz iyi selülit kremi olduğunu. araca mentol varlığına bağlı olarak soğutma etkisi uzun süreli. Üre, kafein, yosun, soya yağı, at kestanesi, fucus özü, Gotu kola drenajı artırmak, kan damarlarında kanın durgunluk izin ve kan dolaşımını geri. "İris-Sau" güzellik uzmanları inanmak böylece, profesyonel kozmetik üretir diğer fonlar, scrubs ve tamamladı sonrasında verimleri mükemmel etkisinden çok daha iyi selülit krem.

selülit Yamalar

Her kadın selülit için daha iyi ne krem biliyoruz. Şu anda "portakal kabuğu" çeşitli yollarla test edilir Yorumlar, tavsiyeler, adil seks olanlar, "Kettua" nin yamalar hakkında bilgi içerir.

Onlar jeller ve kremler analogları vardır, ama çok daha uygun kullanmaktır. Biz sadece "sorunlu bölgeler" olarak yama ayrılmamak gerekir, cilt aracı haline ovmak gerek yoktur. kafein içeren zhiroszhigayuschie özelliklerinin yapışkan bileşimi; Yeşil çay elastikiyetini artırır, cildi yeniler. Kırmızı bir biber çünkü yama uygulamadan sonra 10-15 dakika sonra hafif bir yanma hissi olabilir.

Emülsiyon "Vücut Profili Environ"

Hastaların rehabilitasyon uzman Güney Afrikalı marka "Environ" uğrayacağı plastik cerrahi anlamına gelir. Bu marka bu alanda dünyanın en iyi uzmanlarından biri olarak tanınan bir plastik cerrah Fernandsesom, tarafından yaratılmıştır. Emülsiyon, sadece deri düzleştirir olan esnekliğini artırır, ama aynı zamanda bir antioksidan filminin oluşumunu garanti etmektedir. aracı, yağ birikimini yok miretselin gibi bir bileşen içerir. Kimyasal propalen pürüzsüzleştirir ve cilt ve guarana tohumları onun sesi simüle eder.

Sonuç

En çok ne selülit kremi nedir? Nasıl "portakal kabuğu" için doğru çare seçmek için? Bu sorular mükemmel şeklin birçok kadın rüya tarafından istenir. krem, süt, yama ek olarak, anti-selülit jel kullanabilirsiniz. Fin şirket "Lumen" sadece doğal malzemeler içeren demokratik fiyata sahip bu tür ürünlerin, bir dizi sunuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.