SeyahatYol tarifi

30 yerler 30 yıla kadar görmeye

Sadece dünyayı göremez Gezmek değil, aynı zamanda kendi ufuklarını genişletmek. Hiçbir zaman çok geç bir seyahate gitmek, ancak bazı yerlerde 30 yıl çalmadan önce görmeye değer. Birçok harika yerler gücü, enerji ve gençlerin menfaatlerini gerektirir.

Hindistan, Mumbai

mükemmel Holi yıllık festivalde yansıyan özellikleri - Hindistan, renkli ve kaotik ünlüdür. dans ve yanardöner renkleri övgü sevmek adamış Onaltı bahar günü.

İspanya, İbiza (İbiza)

gece hayatı sevenler için İspanya'da Herhangi şehir, ancak, yepyeni bir seviyeye İbiza gece hayatının kavramını getirdi. Haziran ve Ekim ayları ada eşsiz atmosferi ve sonsuz müzik festivalleri için gelen tüm dünyadan turist ile doludur.

Güney Afrika

aktif veya macera turizm için ideal bir yer. Güney Afrika hiç ziyaret safari ve Savannah'ı keşfetmeden tam olmaz. Western Cape dünyanın en yüksek noktası bungee jumping (bungee jumping) etkisini yaşamaya unutulmaz fırsat bulacaksınız.

Fas, Marakeş

Bu Kuzey Afrika kasaba tüm gençleri sunuyor - eşsiz mimarisi ve kullanışlı döviz kuru meşgul pazarları ve sessiz camiler. Olasılık kesinlikle bir balon içinde Fas ziyaret etmek arzusu eklemek şehrin üzerinde uçmak Sahra ve ucuz genelinde bir deve binmek.

Brezilya, Rio de Janeiro

kasaba günde iki milyondan fazla turist toplar zaman hiçbir yerde şehir dolaşıyor özellikle de Karnaval sırasında Rio'da kadar renkli ve çeşitli değildir.

Çin, Çin Seddi

UNESCO koruması altındadır dünyasının Bu harikası, hızlı bir şekilde parçalanır ve erişime kapalı olması yakında muhtemeldir. Bu eşsiz bir mimari anıt Ming üzerinde yürümeye neden değil mi?

Küba, Havana

Giderek, Havana "sıcak" turizm listelerinde birinci oldu. Şehir faiz telafi şaşırtıcı, zengin kültürü, kaliteli yemekler ve mükemmel antika otomobil ile konfor ve rahatlık içinde yitirmesidir.

Teksas Martha

Texas minik mücevher - az iki bin kişilik bir kasaba nüfusu Martha, giderek konserler, festivaller, sanat yüklemeleri ve şaşırtıcı doğal güzellikleri genç turist bol çekicidir.

Peru, Machu Picchu

gezgin için cennet, uzun (ve zor) dağ yollarında zamları seviyorum ve antik mimari takdir eden, özellikle de. "Bulutlar şehir" olarak adlandırılan bir neden olmadan Andes tepesine İnka uygarlığının Gizemli kalıntılar, - nefes güzelliği, aynı zamanda irtifa sadece yakalar.

Mısır,

Eski Mısır uygarlığı isteyen kapıları açar ve modern kültürü ile ünlü olan şehir. dünyanın ayakta kalan en eski harikaları - Ancak, Kahire'nin ana cazibe piramitler.

Yeni Zelanda, Queenstown

Aktif turizm hayranları için bir başka elmas. sörf, rüzgar sörfü, yamaç paraşütü, paraşüt, bungee jumping, rafting ve çok daha fazlası - Burada herkes için bir şeyler bulabilirsiniz. Ve aşırı gelen bir dinlenme günü içinde inanılmaz yerel şarapların yanı sıra manzaranın keyfini çıkarabilir.

İrlanda, Dublin

Devrimcilerin için, James Joyce, Kelt mimarisi ve taze bira Dublin severler - zorunlu yer bile seyahat ve hac vermedi.

İspanya, Granada

flamenko, canlı sokak sanatı ve Arap çarşıların Şehir, Granada belki İspanya'nın en eklektik şehir, bu yüzden aynı derecede güçlü sevgi hippiler ve yenilikçilerle olduğunu.

Kanada, Montreal

Bu şehir Kanada'da kalbinde küçük Avrupa'yı denir. sokakları her iki dilde akıcı dost insanlardır boyunca yine kültür ve Fransız ve İngiliz etkisi altında oluşturulan bu şehir adanın mimari ve yürüyün.

Vietnam, Hanoi

Vietnam sermaye şaşırtıcı çok iyi tarihi ve kültürel değere sahip kenti geliştirilen, değil şaşırtıcı olduğunu daha fazla turist, Hanoi bkz heyecanlı yemekler eşliğinde eski tapınaklar ve türbelerini görmek için sabırsızlanıyordu.

Portekiz, Lagos

Portekiz Bu az bilinen sahil kasabası yeni İbiza aradı. Ayrıca şaşırtıcı hareketli gece hayatı, Lagos güzel kıyı mağaraları ve grottoes, kayalık sahilleri ve mükemmel deniz manzarasına sahiptir.

Kostarika

Burası Orta Amerika doğasını keşfetmek için idealdir. Burada kumsallar üzerinde yağmur ormanı, yalan üzerinden yürüyebilir, bir şelale altında yüzmek ve yakın zengin tropikal fauna görmek için.

Louisiana, New Orleans,

New Orleans genç, şiddet kültürel yaşam için ideal bir yer bile Katrina fırtınasına kırmak için başarısız oldu. Şehir caz, Fransız ve Creole mutfağı sevenler için değerli bir bellek olacak.

Arizona Büyük Kanyon

Amerikan favori resim ve Arizona sembolü, Grand Canyon manzarasına değil, aynı zamanda nehir üzerinde rafting imkanı ve mağaralar, grottolar çalışma da sunmaktadır.

Samoa

Ada insanlar ancak, sessiz dinlenme hayranları gelip ulus, ve orada çekmek daha huzursuz gençler. Yani Sua - 30 metre yüksekliğinde sarp kayalıklarla çevrili derin bir okyanus havzası - atlama kalbin zayıf değildir.

Hollanda, Amsterdam

(Benzersiz bir menü ile) Avrupa Kuzey mimari, müzeler, kafeler ve Red Light District, Amsterdam haklı her zevke uygun şehir olarak kabul edilebilir: sadece hayır ne var.

Kaliforniya, San Francisco

ABD hayret içinde en gözde şehirlerinden biri buraya akın kalmak ya da en azından şehrin eşsiz atmosferini içinize genç profesyoneller ve turist çekiyor.

Almanya, Münih Oktoberfest

Karnaval-Fair Festivali, Oktoberfest uzun bira ve Bavyera sosis sadece taraftarların kalbini çekti.

Avustralya, Sydney

Avustralya'da, sıkılmayacağınızı asla if (aynı zamanda kuzeydeki parlar) kavurucu güneş ve Sydney ileri, sonra sizi korkutmak mümkün değildir zehirli yaratıkların kütlesi!

Fransa, Paris

Avrupa'nın en pahalı şehirlerinden biri olarak Paris durumunun korkmayın. Eğer Paris topluluğunun KanepeSörfü bir parçası olmak için bir şans varsa, yüksek fiyatlar unutabilirsiniz. Paris'in ünlü mezarlığı ve antik mezarlıklar ziyaret etmeyi unutmayın.

İzlanda, Reykjavik

Mükemmel, bozulmamış doğası, kuzey ışıkları ve dost halk şimdiye kadar kuzey gitmeye cesaret herkes için bekliyor.

Japonya, Tokyo

Japon gıda, giyim, kültür, müzik, doğa, teknoloji - liste sonsuza kadar devam edebilir.

Zimbabve / Zambiya, Victoria Falls

Bu dünyanın en güzel şelaleler biridir ve sonunda bunların atlama maceraperestler gibi Şeytan Havuzu denilen doğal havuz, vardır.

Yunanistan, Atina

Eğer Atina'nın tarihi mekanlara ek olarak canlı çağdaş kültür ve inanılmaz lezzetli yemekleri var olduğu düşünülürse Sen, Batı medeniyetinin beşiği daha iyi tanımak için şans kaçıramam.

Arjantin, Buenos Aires

Bu şehir, zengin kültürü, eşsiz karakteri ve atmosfer ve canlı gece hayatı Güney Amerika Paris'i denir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.