SeyahatYol tarifi

Akmescit Perm. "Simferopol-Perm" eğitin. Doğrudan uçuş "Simferopol-Perm"

Küçük yılda Kırım'da dinlenme gidin Perm hayatında, değişti. Doğrudan tren mesaj "Perm-Simferopol" Perm nakli yapmak Urallar tüm sakinlerinin için hayatı kolaylaştırır ve daha sonra konfor içinde yolculuk. Ancak seyahat için alternatif seçenekler vardır.

Neden Simferopol?

Simferopol - Kırım topraklarında olduğunu ve çok zengin bir geçmişe sahip kent. Tarihçilere göre, köyün selefi III yüzyılda inşa edilmiş ve yaklaşık 600 yıl sonra yıkıldı bir İskit Neapolis, oldu. Onun kalıntıları hala Salgir sol kıyısında boyunca yürüyüş bulunabilir.

Buna ek olarak, bu Simferopol, Alushta ve Yalta bağlayan dünyanın en uzun troleybüs hattı, binmek nerede olduğunu. Tren "Simferopol-Perm" Rusya ve Ukrayna dönemi için zor Ukrayna güvenlik güçleri geçti birkaç biridir. Kırım sakinlerine göre raylı ve karayolu taşımacılığı, şimdi yarımadanın almak için en güvenli yollarından biridir.

Akmescit ne kadar uzaklıkta?

mesafeye - rota "Simferopol-Perm" konulu seyahat etmeyi planlayan herkesi ilgilendiren olan bir şey var. Bu farklılık ve gezgin Kırım'a alacak hangi yolu güvenebilirsiniz. Eğer araba ile oraya gidecek olursa, mesafe dikkate gerekli yolları üzerinde gidip gerçeğini alarak 2834 kilometre. düz bir çizgide mesafe çok küçüktür ve 2095 kilometre.

Tren ile seyahat bahsedecek olursak tren de Rusya fakat Ukrayna sadece ülkesi üzerinden geçmek zorunda olduğu, diğer bazı rakamlar vardır. Bu durumda mesafe komşu eyalet topraklarında varış görünümünde 2856 kilometre. havaalanları ve Perm Simferopol arasındaki mesafe 2078 kilometredir.

trenle gidiyor

Uygun bir yolu Kırım almak için - tren "Simferopol-Perm", daha önce sezon oldu ve daha yakın düzenli olarak genel programa girmiş durumdadır. İki şehir 2015'teki hızlı trene, zamanlamayı hareket arasındaki Önceden, o artan yolculuk süresi sonuçlanan bir yolcu rütbesine aktarıldı.

Hatta günlerde Perm yapraklarından kompozisyonu, bu kış için daha fazla zamanlama değişiklikleri, 8 Eylül 2015 kadar olacak böylece. o 47,5 saate eşit önce Perm Akmescit Toplam yolculuk süresi, yaklaşık 50 saattir. yolcuların tüm konfor sunulmaktadır Yol boyunca, tren vagondan, en modern kompozisyonlar çalışır.

Bilet fiyatı satın alınacak seyahat belgesinin türüne bağlıdır. Üstün arabada en pahalı maliyet yerleri, ayrılmış koltukta daha az mal olacak. o hızı ve yılın zamanına göre değişebilir çünkü tam maliyet, arka plan Demiryolları Bürosu belirtmek gerekir.

düzlem hızlı

düzlem - tren size uygun değilse, rotanın "Simferopol-Perm" konulu düzenlemesine olanak sağlıyor başka aracı vardır. İki şehir arasındaki direkt uçuşlar vardır, uçuş süresi, rota farklı havayolları uçakları Boeing ve Airbus seyir, yaklaşık üç buçuk saattir.

Uçakta bilet maliyeti de o özellikle seçilmiş uçuş hizmet veren havayolu belirtmek gerekir değişebilir. maliyet 10-13 bin ruble arasında değişen olabilir - bir seyahat belgesi 'gidiş-dönüş' edinme eğer tek yönlü bilet için ortalama fiyat, 4 ilâ 6 bin ruble arasında değişmektedir.

direkt uçuş durumunda "Perm-Simferopol" Hayır, Moskova yüzünden transferi ile gideceğiniz ulaşabilir. Bu durumda Uçuş süresi seyahat belgesinin değeri olarak (7 ila 10 saat arasında) önemli ölçüde artacaktır. Bilet fiyatları havayolu temsilcileri ile tartışılabilir.

Yoksa bir araba?

Fanlar araba ile Kırım seyahat etmek gidebilir. "Perm-Simferopol" - rota yeterince uzun olduğunu ve birkaç gün sürebilir aşmak için. Bazı bölgelerde yolların kalitesi çok arzulanan bırakır ancak biz Izhevsk, Samara, Saratov, Volgograd, Rostov-on-Don ve Krasnodar bölgesinden geçerek sürücü gerekecek.

yolculuğun en heyecanlı yanlarından feribot ile boğaz geçmek zorunda olacak Kerch, içinde sürücülerin bekliyor. henüz Krasnodar bölgesi ve Kırım arasında bir köprü olarak, yarımada üzerinde olsun ve bu arabanın kullanılır isteyen tüm Ruslar, sıranızı beklemek zorunda tasarım aşamasındadır. Bazen bekleyen birkaç saat sürer.

başka yollar

Ne yazık ki, direkt otobüs güzergah "Simferopol-Perm" değil, bu yüzden onlar kullanamaz. Perm bırakarak Birçok gezginler, Krasnodar'a çalıştırın ve ardından feribotlarla Kerç Boğazı feribotlarla, trene binmek ve onun yolculuğunun son noktasına gidin - Simferopol. Ancak, bu seçenek istekleri beri, zaman, para ve çaba daha da atık çok uygun değildir, bu yüzden doğrudan bir mesaj kullanmak en iyisidir.

Ayrıca Ukrayna toprakları üzerinden Kırım yapabilirsiniz olsun, ama Ulaştırma Bakanlığı ikinci bir emre kadar orada devam eden çatışmalarla ilgili olarak komşu ülke topraklarına girmesine tavsiye edilmez. Bu Kerç Boğazı üzerinden karayolu ve demiryolu köprüsü inşa etmek için planlanmış, ancak 2016 daha erken değil görünür.

Kırım ziyaret planlıyoruz Ağustos 2015 Ruslar, itibariyle pasaport veya vize gerekmez - yarımadanın toprakları ülkenin herhangi bölgedeki giriş standart ilkesine gerçekleştirilir girmek için. Rus Hükümeti ve Rusya Federasyonu Ulaştırma Bakanlığı Kırım komple dikkatli ve güvenlik önlemleri şüpheli kişilerle temas ve herhangi acil bir durumda hemen kolluk kuvvetlerinden temas etmemesine önerir ziyaret etmek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.