MaliIpotek

İpotek "Sberbank": Geri bildirim ve önerileriniz

"Tasarruf Bankası" mortgage seçenekleri çeşitli her vatandaş için en iyi kredi seçmenize olanak tanır. borç verme Bu tür tabiri caizse büyük bir artı, ikramiye vardır.

İpotek yorum "Sberbank", diğer kurumlar tarafından sunulan, hangi diğer programlardan farklı, her yerde duyulabilir. Komisyon değildir ve ilk ödeme sadece% 10'dur. Fark etmez o refinansman olan bir ev kredisi ya da yeni bir daire satın. Her tür kredi doğasında Bu temel özellik. Ama gerçek nedir?

Nasıl alabilirim?

İpotek kredisi "Sberbank" almak için yeterince kolaydır, sadece Form PIT-2 gelir tablosunu getirmek ve fiyatının% 10 ödemeniz gerekiyor. Buna ek olarak, banka Rusya'da ve yurtdışında mülk satın almak için kredi sağlayan. Ayrıca, kredinin para ulusal ve yabancı ikisi de olabilir.

"İpotek +"

"İpotek +" olarak konut kredisi bir tür yoktur. Bu seçenek en uygun koşulların yeni bir daire satın alma olanağı sağlayacak. O kuralları yana dairenin yalnızca kendisi yeni konut yapımı için kredi aldı geliştirici biri alınabilir. Bu Bu (ödünç oranı normalden daha az olacaktır) artı hem isnat edilebilir ve aşağı doğru (konut Belirli bir yerde olacaktır) ipotek türünü. Bu nedenle, daha önce mutlu o ilk elden bilen insanlar zaten bu durumda ileri görüşlerini dinlemek daha iyidir, bir sözleşme imzalamak bir "ipotek nedir " Sberbank "(kendi yorum yararlı olacaktır). Ve ancak o belgelerin tescil için ilerleyebilir.

"Tasarruf": ipotek "Genç ailesi"

En çekici ipotek kredileri - bir program "Genç ailesi". borçlu çağında 35 yıldan fazla olmamalıdır. Bu gereklilik "Sberbank" koyar. tescilli evlilik varlığı - gençler İpotek da için bir ön koşul anlamına gelmektedir. Kredinin bu tür avantajı genç ailelerin gelir büyük ölçüde durumu kolaylaştırır ebeveynlerinin gelir, birlikte kabul edilir olmasıdır. Ebeveynler eş borçlulara olarak hareket ve bu bir daire edinme olasılığını artırır. Genç ailesi küçük bir çocuk varsa Ve, peşinat miktarı% 5 gibi düşük olabilir.

İpotek "Sberbank": Yorum ve sonuçlar

Ancak, "Tasarruf Bankası" bir ipotek aldı birçok borçlulara eleştiriler rağmen bazı dezavantajları vardır vardı unutmamalıyız.
Bunlar bir karar rehber bankanın uzun vadeli beklentilerini şunlardır: bir ay veya daha fazla ulaşabilir. kredi vadeli sözleşme imzalamadan sadece maksimum artı ödünç gerçek ücreti size bilinecektir genellikle. hızının büyüklüğü bankanın yönetiminin takdirine ayarlanır olmasıdır. Daha önce belirtildiği gibi faydaları, düşük peşinat ve çok büyük değil, diğer ipotek programları faiz oranları ile karşılaştırıldığında.

doğru kredilerin önerilen türleri tespit etmek için, sadece ihtiyaç konu "ipotek" Sberbank üzerinde olduğu kadar çok bilgi toplamak için, bankanın internet sitesinde bunları okuyun ": değerlendirmeleri ve Koşullar", ya da git ofisinden herhangi birine ve bir uzmana danışın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.