Liderlik

İgor Ashurbeyli - büyük Rus savunma ve girişimci

İgor Ashurbeyli, bilim adamı, işadamı ve halka mal olmuş hayırsever.

Doğum Tarihi: 1963/09/09.

Doğum Yeri: Bakü (Azerbaycan).

Savaş Bakanı (sardar), Azerbaycan (XVIII yüzyılın orta) - Babalık atası İgor Ashurbeyli Ashur Khan Afşar oldu. İran Şah kuzenine gelir Nadir Şah Afşar Bakü eteklerinde Ashur Khan arazi geniş alanlar verilmiş. Nesilleri Han kralından asalet unvanı aldı ve kim Ashurbayov adını aldı başarılı Petrol İşçileri ve cömert patronlarının olarak Rus İmparatorluğu'nun tarihe geçmiştir. refah sonu devrimi koydu. arazi, evler, işletmeler, iş - Sovyet gücü tüm elinden aile aldı. göç Birçok diğerleri kalmak kendi riskini karar verdik. asil kökenleri göze çarpan değildir için, ailelerin başları ( "efendi, prens, efendi" olarak çevrilmiştir Türki "Bey" den) kendi adlarına "bey" üsleri kurtuldum. Yani Ashurbayov Ashurbeyli dönüştü. Ama yine baskıyı kurtarmadı. In Stalin'in işkence odaları antik bir ailenin büyük dede ve dedesi İgor Ashurbeyli diğer üyeleri ile birlikte gitti.

Anne ataları İgor Ashurbeyli Nizhny Novgorod köylüler vardı. Hatta devrimden önce dedesinin Gregory Rezanov bir go oldu ve (mesleği, o duvarcıydı) Azerbaycan'da çalışmak görüyoruz. O Bakü'de kalıcı bir iş bulduğunda, sonra tekrar ve aile taşındı. 1919 yılında, Gregory Bolşevik Partisi'ne katıldı. Tüketici kooperatifleri yapan ise Kızıl Ordu Rezanov döndükten sonra o parti kariyerini yapmaya başladı.

Ebeveynler İgor Ashurbeyli komşu evlerde yetiştirilen ve çocukluktan beri birbirlerini tanıyorlardı. Rauf ve 1962 yılında evli Elizabeth. Bir 9 Eylül 1963 ilk ve tek çocuk vardı. "Bu çocuk inan bana müthiş bir geleceği var!" - doktor teslim aldı mutlu bir anne, dedi. Onun kelimeleri kehanet kanıtladı.

İgor Elizabeth doğumundan sonra tamamen onun yetişmesi adadı. o pozisyon Metroloji mühendisi düzenlenen Uzay Araştırmaları Enstitüsü, içinde - O çocuk büyüdükçe, o işe geri gitmeye karar sadece idi. Çocuğun babası Rauf Davudovich, bilime adadı. Onun profesyonel kaderi Petrokimya Süreçler Azerbaycan Enstitüsü ile bağlantılıydı.

Igor Ashurbeyli için en önemli insanlardan biri anneannesi oldu - Eugene G .. O Meryem Ana Pyatigorsk tapınağında gizlice evlat vaftiz oldu.

Çocukluğundan beri, İgor Ashurbeyli stratejik düşünmek zorunda oyun çekti. İlk favori eğlence askerlerdi, daha sonra satranç geçti. Çocuğun ebeveynleri teslim etmedi Özel çabalar. Hızla okumayı öğrendi ve bütün gün ilginç bir kitap için oturup, itaatkar oldu. Ama o zaman o liderlik arzusunu ortaya. Okulda dört girerse, daha doğrusu beşten, ağlıyordum. Beklendiği gibi, İgor Ashurbeyli altın madalyalı olur.

1980 yazında genç bir adam Azerbaycan Petrol ve Kimya Enstitüsü kaydolmak. üretim süreçlerinin otomasyonu büyük rekabet oldu, ama İgor Ashurbeyli muayene testleri ile zekice başa yılında fakülte Açık ilgileniyor. Eğitim kolayca Ashurbeyli verildi. Boş zamanlarında o gidilen okul bir laboratuvar asistanı olarak yarı zamanlı çalıştı ve Sovyetler Birliği'nin şehir ve köylere inşaat ekibi ile yaz tatile gitti.

1983 yılında İgor Ashurbeyli onun sınıf arkadaşı Victoria evlendi. Ve 1984 yılında, genç çift bir oğlu Ruslan vardı. 1985 diploma başarılı savunma sahne olduğunu ancak Ashurbeyli uzakta bilimden kırmak için gitmiyorum. 1987 yılında, mezun sistemleri mühendisi yerli lise mezunu alındı. İleriye dönük olarak, master koruma 1992 yılında, birkaç yıl sonra gerçekleşti söylüyorlar.

1980'lerin sonlarında, ülkenin bir artış yaşadı. Yeniden yapılanma açtı birçok Sovyet vatandaşı görünmeyen olanaklarını bugüne dek. Bunlardan biri - bu işbirliğinin kanun. 1988 yılında İgor Ashurbeyli adında bir kooperatif kurdu "Toplum." Ardından, örgütün başında duran, Azerbaycan Bilimsel Derneği ve üretim ve teknik işletmelerin oluşturulmasını başlattı.

Bakü'de Ticaret Borsası'nı ve Moskova'da "Bilgi ve Telekomünikasyon Uluslararası Alışverişi" - 1991 yılında İgor Ashurbeyli iki yeni proje başlattı. Bu kez İgor Ashurbeyli olarak tanımlamaktadır "atılım bir süre." Sonra Rusya'da yaşamak taşındı.

Savunma sanayiinde, İgor Ashurbeyli tesadüfen geldi. Onun şirketi STK "Diamond" ait toprakları üzerinde bir ofis kiraladığı. Genç bir işadamı almak Suda bir balık olarak piyasa koşullarını hissetmek ve nedyuzhy organizasyon yeteneklerinin gösterileceği savunma devi yönlendirin. "Bu kriz yöneticisi rolü için en iyi aday!" - liderler ve işletmelerin görüşmelere gitmiş olması. yansıması üzerine, bu "macera" kabul İgor Ashurbeyli, iltifat bile beklenmedik eğer kabul sunun ve. O "Diamond" sadece altı aya geldiğini sanıyordum. Ama altı ay 17 yıl içinde gergin.

İgor Ashurbeyli yardımıyla sadece borçtan şirketi çekmeye, aynı zamanda dönüşüm işlemini başlatmak başardı. 2000 yılında İgor Ashurbeyli "JSC "CDB" Diamond yöneldi. onun "Elmas" liderliğinde yeni gelişmeler ile silah pazarına gitti. şirketin aktif devlet savunma düzeniyle çalışmaktadır; Eski uçaksavar füze sistemleri ve sistemlerin modernizasyonu idi; Hava savunma ve füze savunması için silah yeni nesil yarattı. "Elmas" ihracatına hava savunma füze sistemlerini teslim etmeye başlamıştır. Yetkili ekonomik politika ücret ve sosyal haklarda bir şirket karlarının artması, büyümeyi sağlamıştır. şirket gelişti. yararları Ashurbeyli biri - kurumsal geliştiriciler birliklerin farklı türde daha kafa kollar bağlantı.

İgor Ashurbeyli onu ve diğer ilginç projelerin uygulanması devam etti. 2003 yılında kurulan ve hava ve uzay savunma problemleri üzerinde windfarm başlı, yayıncılık faaliyetlerinde 2006 yılında Anonim Şirketi "Askeri-Sanayi Şirketi" (MIC) kurdu.

2011 yılında İgor Ashurbeyli "Almaz" genel müdürü görevinden uzaklaştırıldı. emekli olduktan sonra aynı yıl yaptığı doktora tezi, savunmak bunun için zaman vardı.

Bugün İgor Ashurbeyli, aktif bir sosyal hayat devam ediyor tapınağı yeniden inşa etmek yardım, dergi üretir. Onun firması "Toplum" çeyrek yüzyıl, bir çeşitlendirilmiş tutma üzerinde büyüdü.

Yeni büyük proje Igorya Ashurbeyli alanı ile bağlantılı veya İgor Raufovich 2016 sonbaharında kurulan dünya boşluk güçler "Asgard", tarihinin oldukça ilki.

İgor Ashurbeyli soruyu yanıtladı sonra, onun için iş temeli kusursuz itibar budur. İlk olarak, bir kişinin ekstra bir şey vaat etmemeli, ve ikinci olarak, her zaman o söz vermişti olanı yapmalıyım. Bu ilkeler kesinlikle Ashurbeyli ve profesyonel yaşamı ve kişisel olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.