FormasyonDEHB

Hiperaktif çocuğun belirtileri fark etme yolları

Son zamanlarda, sık sık "Çocuğum bu kadar hiperaktif olduğunu!", Ifadesini duymak Onların huzursuz adamlarına karşı annelerin. Ama bunların kaç DEHB düşünülmektedir (dikkat eksikliği tanısı değil, boş sözler olduğunu - hiperaktivite bozukluğu). Bu nedenle, bunu çok fazla olduğunu düşünüyorum eğer, çocuğunuzun aşırı aktivite konusunda gerçekten endişe, ama arkadaşlar siz ve tüm ikizleri gerçeği hakkında gülüp eğer - akıllı Çocuğun doktora gitmeyi düşünüyordum değer. Sonuçta, uzman Çocuğunuzun bu sendromundan muzdarip tespit edebilir ya da yanlış alarm çarptı.

Hepsi aynı, en korkularını teyit veya onları tamamen çürütmek için ya bir hiperaktif çocuğun ana semptomları bakalım. Ancak, önemle hala orada böyle deneyimler varsa bir doktordan yardım isteyin öneririz.

başlıca belirtileri

Eğer tüm ilk neden ihtiyaç belirlemek olmalı. Böyle bir çocuk eğer vites, sendrom büyük bir sorunla gelişebilir, anlamak gerekir. senin soyun okula gidecek zaman, sürekli hareket için onun odaklanmamış ve ihtiyaç değil, sadece onu değil, aynı zamanda onun sınıf arkadaşları müdahale edecektir. Hiçbir işlem yapılmadığı takdirde Böylece, okulda hiperaktif çocuk bazı zorluklar yaşayacaksınız. Zor da şaşkınlık gürültülü bir ortamda konsantre, ve o sözlere tepki vermezse sessiz bir yerde o zorlukla başarılı, ancak yüzü o yarıya başladı atar eğer o seni dinler gibi bir durum varsa, olabilecek o DEHB. hiperaktif çocuğun belirtileri de kötü bir organizasyonda oyalama ifade edilebilir. Bu bebek genellikle dış uyaranlara tarafından dikkati dağılır. Ayrıca çocuk sürekli olan dolaplar, sandalyeler, masalar üzerinde tırmanıyor fark edebilirsiniz. Sadece hareketsiz oturmak olmaz, o boyalar, sculpts şey yapar: Gerçekten hiç aittir sürekli hareket ve faaliyet halindedir. Okul hiperaktif çocuğun belirtileri öğrenci öğretmenin kelimeleri konsantre olamayacağını vardır, o iş için tatilden geçmek zordur. Sürekli sınıfı tarafından parçalanmış masa, tırmalamak, bir sandalyeye sallanan. Bu onun zararlı olduğu için değil olur, ama aksi ve bilmiyor olamaz çünkü. bunun yanı sıra çalışmıyor vestibüler cihaz. Eğer çocuk veya okul öğretmeni bir ebeveyn iseniz, sınıfında sonra sözlü Fidget yatıştırmak için girişimlerde sinirleri ve çaba harcamayın, çocuklar var. Sizin öbek yasakları bunu ulaşmaz. , Gürültü yapmadan veya karıştırmasını durdurmak kafa arkasında veya onun sırtına ne zaman çocuğunuzu söylemek - bu yüzden bilgi daha satın alınacak: Size Verim dokunsal isteği olabilir.

Üzülmeyin

Bu beraberlik ön sonuçlar hiperaktif çocuğun yukarıdaki belirtiler çocuğunuza doğumdan okul çağına kadar sürekli göstermek için yalnızca olabilir dikkati çekiyor. Bu ergenlikte onunla olmaya başladı, bu endişeli almak için bir neden, ama DEHB değil varlığı, ama o ilaçları alması olasılığı da olduğunu. Ayrıca bu DEHB hatırlamak - bu bir ölüm cezası değil. Bizim dikkatsiz hiperaktif çocukların aslında yetenekli bir sürü ve büyük bir entelektüel potansiyele sahiptir. Önemli olan çocuğun sonsuz yasaklar korkutmak değil, ama sürekli onun whims şımartmak değil. disiplin ve yaratıcı özgürlük arasında bir denge bulun ve çocuğunuzun iyi bir adam büyümeye emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.