Haberler ve ToplumPolitika

Herkese merak uyandıran soru: "Putin ne kadar kazanır?"

Rusya'da neredeyse her yıl gizli gelirleri belirlemeyi amaçlayan kampanyalar var. Bu gibi olayların amacı, yolsuzluk çatışmasının çözümüdür.

Peki ya sen?

İnsan doğası gereği öyle düzenlenmiştir ki, başkalarının parasını da hesaba katamaz. Yasaklayıcı ücret miktarına hayran kalmayacak ve kamu görevlilerinin masrafları ile ilgilenmeyecektir kesinlikle bencil olmayan ve kayıtsız insanlar vardır. Bu, prömiyersiz paparazzilerden, dışarı çıkmak için harcanan miktarı hesaplayan, ünlülerin iç çamaşırını fotoğraflayan ve kazançlarını açıklayan çok para kazanıyor.

Gizli gelirleri belirleme kampanyaları yalnızca hükümetin değil aynı zamanda Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in 2012 yılında 5.8 milyon ruble kazanacağını şüphesiz şaşırtacak sıradan vatandaşların ilgisini çekebilir. Karşılaştırma için, Başbakan Putin'in 2 milyon daha az aldığı 2011 yılının önceki yılına değinmek gerekir. Birçoğu Putin'in 2012 seçimlerinden önceki dört yılda ne kadar kazandığını merak ediyor. Vladimir Vladimirovich'ın gelir beyanına göre, bu dönemde yaklaşık 17 milyon ruble aldı. Dolayısıyla, bu dönemde ortalama yıllık gelir 4.25 milyondu. Devlet başkanının eski kocası Lyudmila Putin - bildirim üzerine - 2012'de 120 bin ruble aldı. Aynı zamanda dört yıllık bir dönem için (2010 yılına kadar) gelirinin sadece 140 bin olduğunu belirtti.

"Siyah" bir gün için sigorta

Vladimir Putin, mantıklı birisi gibi, oldukça sağduyulu, bu yüzden yalnızca işten sağlanan gelirden ödün vermiyor. Ücretlerin yanı sıra, banka mevduatlarından ve OJSC Bank Saint Petersburg'un 230 hissesinden elde edilen temettülerden kazanç da sağlıyor. Vladimir Vladimirovich'in askeri emekliliğini unutmayın. Putin'in bankalardaki on hesabının 5.7 milyon rubleyi yattığına dair haberler var. Ayrıca, Putin'in kazandığı para miktarı ile ilgilenenlerin alanı 77.7 metrekarelik St. Petersburg'da bir apartman dairesi sahibi olduğunu öğrenmek isteyecek. Ayrıca, Vladimir Vladimirovich'in 1500 metrekarelik Moskova bölgesinde bir arazisi var. Buna ek olarak, vatanımızın kuzey başkenti Vladimir Putin'de, sınırsız kullanım için verilen bir garajlı bir kamuya ait daire var.

Putin'in aylık, gün, dakika ve saniyede kazancı nedir?

Temelde, bu tür sorular ev hanımı veya şu an için önemli bir meslek sahibi olmayan kişiler tarafından sorulmaktadır. Putin'in ne kadar para kazandığını ve gelirini nerede harcadığını bilmek ilginçtir. Bu, her zaman başkasının cüzdanını izlemek ve bakmak isteyen kitlelerin özüdür. Resmi verilere göre, Putin'in bir yılda ne kadar kazandığını belirlemek mümkündür ve olağan hesaplama yöntemiyle aylık maaşını hesaplamak mümkündür. Yani, bir yıl Putin'e yaklaşık 1,5 milyon ruble, ayda yaklaşık 128,3 bin kazanıyor. Burada, herhangi bir ortalama mühendis, öfkeli olmalı ve doğru işler için aynı ücret istiyor olmalıdır. Ancak şunu unutmamalıyız ki, sermayemiz için bu ciddi bir miktar değildir ve cumhurbaşkanının görevi, kararlar almak için benzeri görülmemiş baskılar ve artan sorumluluk gerektirir. Dünyanın her görünüşü ölümcül olabilir, bu nedenle başkan her zaman bir tasvirin lahonluğundan, giysilerdeki stil ve tasarımın katılıklarından farklıdır. Aksesuarlar Vladimir Vladimirovich lezzetle seçer. Özellikle, pahalı kıyafetleriyle olan tutkusunu, kostümlerini mükemmel biçimde tamamlayan bir şey olabilir.

Uygulamada görelilik teorisi

Ülke sakinlerinin devlet başkanının maaşını gereksiz yere yüksek bulabilmesine rağmen, istatistikler Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in en üst düzey otoritenin en hesaplı ve iddiasız temsilcisi olduğunu belirtiyor. Ancak bu kez deklarasyon, Vladimir Vladimirovich'in daha önce evlendiği Lyudmila Putina'nın gelirini kaydetmiyor. Belli bir şekilde, eski eşler mülkiyet bölümünü yerine getirmedi. Putin'in ne kadar kazandığını anlamaya da bir nebze daha az minnet yeteneği var: Gerçek vatanseverlikle seçilmiş küçük otomobil filosuna sahip ve GAZ-21, GAZ-21, "Niva" ve fragman "Skif".

Neden gelirler düşer?

Cumhurbaşkanlığı basın sekreteri, resmi ikramiye ve bonusların azalması ile banka mevduatlarındaki temettülerin azaltılmasıyla gelirlerdeki bu düşüşü açıkladı. 2013'te basın sekreteri tarafından sağlanan gelirlerin 9 milyon ruble'lik bir izi aştığını belirtmek gerekir. Kremlin kazançlarında tartışmasız lider, yıl için 79 milyon ruble'den fazla alan Kırım Federal Bölgesi'ndeki cumhurbaşkanının bir temsilciydi.

bulgular

Her ne kadar cumhurbaşkanı resmen özgürdür ve kıskanılacak bir damad olmasına rağmen, maddi refahı çok mütevazı kalır. Piyasa standartlarına göre mülkiyeti yuvarlak miktarlarda tahmin edilebilmesine rağmen. Böylece, arazi 150 bin dolar kadar (ve daha da fazla) "sürüklenebilir" ve cumhurbaşkanının nadir yerli otomobilleri, onları heyecanlı bir heyecana neden olur, onları satışa çıkarmak için düşünürler. Birim başına ortalama fiyat yaklaşık 2 milyon ruble dalgalanacaktı.

Aşıklar şanslarını denerler

Putin'in ne kadar kazandığını bilmek isteyenler, çoğu zaman rüya gibi bir şekilde "Başkanın başkanıyımdır ve her şey farklı olur ..." derler. Özellikle portaldaki böyle hayalperestler için (iş arama) Rusya Federasyonu Başkanının boş boşluğu konusundaki verileri yayınlandı. Çalışanlar işe alındıkça şimdi kapalı bile. Herkes özgeçmişini yazabilir ve en iyisini umabilir. Mutlu bir başvuran, Devlet Duması tarafından yıllık olarak ayarlanarak aylık 281.5 bin ruble teklif edildi. Aynı zamanda, ek ödemeler öngörülmemiştir. Bu masraflar verilen daire, dacha ve bakım masraflarını devlet pahasına telafi etti. İlginçtir, tatlı bir hayatın pek çok sevgilisi, ülkedeki ve dünyadaki mevcut duruma göre böyle koşullara karar verdiler mi?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.