Spor ve SağlıkEkipman

Satın Sneakers: Biçim, Yapı, Malzeme

Üst kısım. Hikayenin ayakkabının üst başlamak - temel olarak kabul edilebilir. Bu bölüm - modelleri ve tek kelimeyle muhteşem üreticilerin çeşitli yanı sıra malzemelerden - tasarımcılar yaratıcılık için alandır. Tabii ki, ayakkabının toplu modeli durumda olan sezonu etkiler hangi malzeme ve genel olarak spor ayakkabı fiyatı.

Eğer spor ayakkabı satışı uzmanlık alanınız olmasa bile, ya da sadece kendiniz için, ayakkabılar toptanalmak istiyorum ama eğer Yani, bir soran zihin varsa ve parçaları sizin için bu bilgi spor ayakkabıları yapılır merak ediyorlar. Biz devam ediyoruz.

Örneğin, sentetik deri, deri, suni deri ve tekstil sıklıkla kullanılır ve tablosuna ek olarak yaz modeller için, ilkbahar ve sonbahar ve kış mevsimi model imkansızdır. Açıkçası, suni deri ayakkabı - ucuz ve daha az elverişli o havayı geçmez çünkü. doğal veya yapay - Ayrıca, kürk yalıtımlı ayakkabı hakkında unutma.

Çok sık karşılayabilir ve kombine modeli - Farklı malzeme bir arada ürün cazibesi ve kişilik ekledi. Onların spor seçerek ayakkabı malzemeye dikkat etmek önemlidir - tekstil salonda eğitim için mükemmel bir çözüm olacaktır - ayaklar nefes ve daha az yorgun olacak.

üst konuşan ayakkabının toplu hemen tokaları anlatmak için mantıklı - sakız uzun süren carabiners veya spor ayakkabı - Bu bağcıkları veya cırt cırt veya fermuar olabilir. Kısacası, seçim değil daha az etkileyici. Bu seçenek daha yaygın ayakkabı tokaları, çünkü bize, dantel üzerinde durmak istiyorum. yuvarlak veya yassı - bağları iki tiptir. fark nedir? Fark gerçekten. Seçimi koşu ayakkabıları, örneğin, genellikle geri olarak yuvarlak dantel olan modeller önermez ve bundan ciddi zarar verebilir. Ayrıca, ayakkabı bağcığı esnek ve olabilir - daha iyi koşu ayakkabıları içinde bacak düzeltmek elastik, aynı zamanda akılda rulman değer.

Bu astarı - biz tarif ayakkabı, sonraki kısmı. Çoğu zaman spor ayakkabıları iki tabanlık olduğunu - çıkarılabilir bir, ve buna nemi emer ve hava sağlamak için yüksek kaliteli malzeme olması önemlidir ve elbette bacak düzeltmek ve onu kayma ve her zamanki sabit ayakkabı astarı uyarmak için pürüzsüz bir yüzeye sahip değildir.

Eh, yaparız ayakkabının son en önemli parçası bu makalede son değil, - kesinlikle outsole. Sole sneaker nasıl ve spor ayakkabı giyen olacak nereye togo6 seçiminde önemli bir rol oynar. Eğer aktif pürüzlü yüzeylerde (dağlar, gezi) üzerinde taşımak istiyorsanız Örneğin, ayakkabı çok katmanlı ve gözenekli tabanı seçilmelidir. vb, fitness çalışan - kauçuktan yapılmış tek salonda uygulamak için ideal olacaktır - Çünkü bu tür tabanlar salonda korkuyor sürgülü kapak değildir ile. Eğer aktif spor oyunları için spor ayakkabıları seçerseniz - modeli önerdi, tek ayak ve topuk üzerinde güçlendirilmiştir - ayağın ek tespite ilave olarak, bu oyunda bir çarpışma konusunda ayaklarınızı koruyacak.

Biz ayakkabının yapısında ana bölümünü tanımlanmalı ve bunların her biri üzerinde ayrıntılı çalıştık. spor ayakkabı satın almaya karar eğer bu ilginç ve yararlı bilgiler size yardımcı olacaktır eğer biz memnun olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.