Entelektüel gelişimiMistisizm

Vizyon - ... olduğunu Gece Visions: açıklama, özellikleri ve tanımı

Bazen "Ben bir vizyonu vardı.", Diğer insanların ağızlarının duymak bakış açılarının açıklama kolayca skandalı getirmek, böylece bu ifade tek tek insanlar tarafından algılanır. Bazı vizyon kurgu inanıyoruz, diğerleri görüntülerin gerçekliği ısrar, diğerleri bir ilkeler uzun açıklama gitmek beynin. diğer pozisyonlar vardır. vizyonu nedir? Nasıl düzgün açıklamak ve anlamak için? Kabul edelim.

Pozisyon sıkı realist

Vizyon - hayal, bir serap gücünün bir ürünü. bir şey hakkında bir kişi sert düşünür ortaya çıkar. o ilgileniyor Bazı sorun, gerçek veya olay ondan bir kenara kadar derin olduğunu, o olamaz. O çalışmıyor. Kafamda farklı bir temaya geçmek çalışırken bile hala bu sorunu dönüyor. düşünceleri sürekli spekülasyon konuyla ilgili görüntüleri oluşturmak için. Nasıl, örneğin, parlak bir bilim adamı içinde aydınlatma. Tüm çalışılan bilgiler yapılandırılmıştır ve beyin kendiliğinden sonuç üretir. Bir gece görüş günün olayları ve deneyimleri bir yansımasıdır. insanlar dikkat bir şey, beyindeki açılır örgüleri ve kaprisli resimler rüyalar oluşturur. Bu konuda doğaüstü bir şey yoktur. Beyin hücreleri sürekli çalışıyoruz. insanların derin uyku fazında algıladıkları görüntüler üretir. dünyanın diğer iş görme! Bu şunu demek değer. gerçekliği algılamaya Bu şekilde.

bilimsel yaklaşım

Vizyon - beyin hücrelerinin iç işleyişini bir yansımasıdır. Nöral bağlantıları oldukça karmaşık şemasıyla oluşturulur. Bunlar karmaşık knot olarak iç içe geçmiş. Entelektüel faaliyet bunu değiştirir, bu inanılmaz derecede karmaşık sistemde yansıtılır. stres veya yaralanma sürekli iletişim değişim yapılandırmasına durumlar vardır. Ardından nöral bağlantıların kaydedilen görüntüler tamamen farklı bir şey için birbirlerine, vererek artıyor bindirilmiş. İnsan bilinci yeni zincir vizyon olarak algılar. Bunlar onun hayal ürünlerinden ibarettir. görüntüleri gerçeğe temas olması, hiçbir şey söylemek mümkün değildir. o olasılık teorisi tarafından haklı bir rastlantı literatür durumlarda anlatılmıştır. Birisi o gelecek olayları gördüğünü düşünüyorsa, bu onun kişisel görüşüm. Aslında, bir tesadüf sonucu ortaya çıkabilir. Gezegenimizin bak. O evrendeki biridir. hayat gelişmeye izin vermiş pek çok faktörden aynı tesadüf. Bu yüzden beyin hücreleri ile olduğunu. Onların sayısı yapılandırmaları böyle büyük sayıda yapmanızı sağlar, bazı kehanet olabilir. Vizyon - sinir sistemi, yalnızca bu kişiyi algılanan bir görüntü oluşturulur. Diğer kullanılamaz. Fiziksel dünyada geçerli değildir çünkü.

din neler sunuyor?

Rahipler ayrıca vizyon anlama geldiği hakkında konuşmak. Onlar bu Tanrı ya da kötü olanlardan bir mesaj olduğuna inanıyoruz. Her şey göründüğü kime bizzat bağlıdır. Keşişler veya kutsal babalar bilgileri üzerinde alırlar. Bu vizyonları şeklinde gelir. Alınan mesajın Bu tür dünyayı aktarmak zorundadır. Hatırlama, efsanesi Bethlehem yıldızı. Yusuf ilahi çocuğun görünümü hakkında bir vizyonu vardı. Şimdi geleceğin büyüklerinin vizyon tanınmış. Onları çok konuşmak Hakkında, bazı insanlar bir vahiy olarak algılarlar. Öte yandan, normal bir günahkâr adam, görüntüler saf olmayan alındı. şeytan zayıf bir yaratık baştan çıkarmak için bu şekilde çalışıyor. Rahipler, inanç güçlendirmek için entrikalarına yenik değil teşvik edilmektedir. onlar kehanet hasta olduğu için. Örneğin, peygamber Vanga kiliseden aforoz edildi. Çalışmaları rahiplerin şeytani entrikalarına kabul edildi. vizyonu değil biri olsa - bu bir rüya gelip tahmindir. Bu son tarih tarafından kanıtlanmıştır.

ezoterik yaklaşım

Vizyon - ince bir planla iletişim tarzıdır. Hepsi gerçekleşebilir. Herkes çok boyutludur. Vücut fiziksel dünyada ve saha yapıları - Enerji uzayda. Aralarındaki bağlantı kopmaz ve kalıcıdır. Sadece yok hepsi görüyor. Bireyin Gelişimi ince dünyalar ile iletişim kurabilir. Bu farklı şekillerde gerçekleşir. Bir vizyon kendiliğinden gelir. Diğerleri sorulara görüntülerin şeklinde cevaplar alırsınız. Bu amaçla, farklı teknikler kullanılmaktadır. gece görüşü algıladıkları daha kolaydır insanlar var. Onlar nasıl oluşturulacağını biliyoruz yönetilebilir rüyalar. Yani beyin derin fazında iken onların bilinç kapatılmaz vardır. Bu durumda, bunu üzerine bilgi sahibi diğer gezegenlere uçmaya ve astral uçağı seyahat edebilirsiniz. Ortalama bir insan önemlidir için, spontan görüntüler gerçekse olaylarla kopmuş görünen. Onlar da sezgi denir.

Kim haklı?

Eğer derin biraz bakarsak, bu çıkıyor - bu farklılıklar yüzeysel yaklaşımlardır. Geleceğin perde arkasında bir bakış - Beyin ruhun varlığını ve inanç inkar etmez. dünya görüşünün kavramının bizim algı Sınırları. İnsanlar bazı uygun ve konvansiyonel dogmanın de olayların kendi algı dayandırmak. Onlar da dünyaya geniş bir görüntü müdahale. Kendilerini, temeli ne vizyonları karşı tutumunuzu spekülasyon yapmak. Sadece altyapı sistemlerimizin almak gerekir. bilimsel argümanlar - fenomenin gerçekliği kabulüne bazı engel olarak dini dogma, diğerleri olacak. Ama bu sadece sınırlıdır.

Bir görüşüm getirebilir miyim?

Aslında, hiçbir şey daha basit olabilir. Sadece hiçbir engel olduğuna inanıyoruz gerekir. Ve bu bilinçaltı sınırlamalar (önceki paragrafa bakınız) kaldırılması gerekmektedir. Hatta çok önemli, ince dünyalar ile iletişim kurmak için öğrenin. insanların din etkisi altında binlerce yıldır kendilerini yalanladı. Onlar ölümsüz bir ruh olduğunu söylendi. Ama onunla konuşmak nasıl, kimse konuştu. Karaciğer varlığı hakkında bilmek gibi olurdu, ama ne zaman hasta, örneğin onun sinyallere tepki vermezler. Aslında iletişim süreci oldukça normal olduğunu, insanların ölüm vizyon söylüyorlar. Bu olgu bilim adamının çalıştığını ve bir hasta hayal gücünün bir ürünü olmadığını kanıtladı. Bir kanıt tekrarlanan kümesi Sabit "tünelin ucunda ışık." Aynı insanlar eğitim, dini inançların ve yaşam deneyimi farklı seviyede anlatmak gibi bu, manipülasyon değil. Doğruyu söylemek ve oldukça iyi bilinen falcıları tahminler de ince dünyalarla bir bağlantının varlığını ispat bir çeşit için. Birçoğu maç yüzdesi istatistiksel hata çok daha fazladır.

Sonuç

Visions çok ilginç ve gizemli bir olgu vardır. Onların benzersiz olması önemlidir. Hemen hemen herkes pratikte bunları karşılaşır. Sadece ne olduğunu anlamaya çalışırken, her şeyi analiz yoktur. Hayallerinizi atın. Kaç kişi bunları çözmek için çalışıyoruz? Ve her şeyi görmek. Nasıl bu fenomenin başa - Özel meseleyi. Ancak, bu konuda spekülasyon yapmak önerilir, size gelecektir vizyon nedir? Bunlar ne anlama geliyor? Kendi kişiliğini sınırlamak durumunda, bu bilgilerin düşünme reddeden? Ne düşünüyorsunuz?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.