HobiFotoğraf albümü tasarımı

Hayatta en mutlu anı veya yeni doğan bir albümü kendi ellerimizle nasıl yapacağımızı devam ettireceğiz

Yenidoğan bebeği çok hızlı çoğalır. Gerçekten her gün onun görünümünde, davranışında, gelişiminde bazı değişiklikler fark edersiniz. İlk yıl boyunca çocuk büyür ve çok değişir. Bu nedenle, annem ve babam fotoğraflarda en ilginç anları yakalamaya çalışıyorlar. Ve küçük bir erkeğin hayatının ilk yıllarının resimlerini ayrı bir albümde saklamak gelenek haline geldi. Bu konu çok güzel, özgün ve tabii ki benzersiz olmalı. Bu gereksinimleri karşılamak için, sevgisi olan kendi elleriyle yapılmış, yalnızca bir yenidoğan için bir albüm olabilir. İlginç fikirler ve uygulanması için yararlı ipuçları, size sağlayacağız.

kapak

Yenidoğanlar için çocuk albümleri her zaman "hareket halindeyken": Anne-babalar tarafından bebekleri ile izlenmekte, akrabalarına ve arkadaşlarına gösterilmekte, her zaman yeni resimlerle doldurulmaktadır. Bu maddenin uzun yıllar saklanacağı ve hatta nesilden nesile aktarılabileceği düşünülmektedir. Bu nedenle, bir yenidoğan için albümü kendiniz kaplamanın yolunu göz önünde bulundurarak, bunun sağlam ve güçlü olması gerçeğini göz önünde bulundurun. Genellikle kartondan yapılır. Elinizde yoksa, aralarında birkaç sıradan ofis kartonu yapıştırın. O zaman kapağı süslemelisin. Bunu yapmak için, parlak çocuk baskılarında, çıkartmalarda, kitapların komik resimlerinde veya sadece güzel duvar kağıdıyla sargılı kağıt kullanabilirsiniz. Kapağın ortasında çocuğun bir resmini tutkal edin. Albümü bebeğin adı veya aşağıdaki adresten arayabilirsiniz: "Küçük Prenses", "Küçük Adamımız", "Bebeğiniz Şekerleme". Bunlar sadece ipuçları ve orijinal adını bulabilirsin. Ellerinizle, kapağı geniş bir bantla laminatlamak için (ve çok daha fazlasına bile ihtiyacınız var!). Bu, kirlenmeyi kirletmeye karşı koruyacak ve ömrünü uzatacaktır. Ek dekoratif unsurlar olarak dantel, şeritler, elmas taklaları, kumaş uygulamaları kullanabilirsiniz.

sayfa

Sayfa dekorasyonu için kalın kağıt veya karton seçin. Tabakalar, uygulamalar, çıkartmalar, yazıtlarla süslenmiş farklı renklerde yapılabilir. Montaj fotoğrafları, PVA tutkal veya önceden yapılmış köşeler yardımıyla yapılabilir. İşyerinde silikat yapıştırıcı kullanmayın, sonunda sarıya döner ve resimlerin görünümünü bozar. Her sayfa tematik olarak tasarlanabilir. Örneğin, yeni doğmuş bir çocuk için bir albüm, gemi, uçak, karikatür karakterleriyle (gnomes, Dunno, Pinocchio) dekore edilmiş sayfalar içerebilir. Küçük prensesler için Cinderella, Malvina, Thumbelina ve çiçeklerle, albümün teması uygun olmalıdır.

kapak

Kendiniz için yeni doğmuş bir albüm gerçekleştirmek, sayfaları bağlamak için güvenilir bir yol düşünün. Çok olacak, dolayısıyla ürün çok miktarda olacak. Montaj aşağıdaki gibi gerçekleştirilebilir:

  1. Tüm kağıtları bantla sıkıştırın, delik açarak yumruklayın.
  2. İlkbaharı takın. İğne işi için bir mal deposunda satın alınabilir veya eski bir not defterinden çıkarılabilir. Bunun için, önce deliklerin tüm sayfalarında tespit yapılmalıdır.
  3. Sayfaları halkalara bağlayın. Dosya saklama klasöründen de kaldırılabilirler.

Albüm nasıl ve ne konur?

Albümdeki tüm fotoğraflar ve kayıtlar kronolojik sıraya yerleştirildiğinde en rahatlıkla. Bu nedenle, ilk sayfada gebelik testi şeridinin yapıştırılabileceği, daha sonra fetüsün ultrasonunun bir fotoğrafı yapıştırılmış olabilir . Bundan sonraki birkaç sayfa, hastanedeki birochka'yı, çocuğun hayatının ilk dakikalarının resimlerini içerebilir. Her ayın hayatına ayrılmış sayfalar var. "Ben büyüyorum" (büyüme ve ağırlık tablosu), "Vaftiz Günü", "İlk Yolculuk", "İlk Cog" vb. Olmak üzere bir bölüm almayı unutma. Fotoğraf koyarken ek olarak, her zamanki "karakulki" olsa bile bebeğin başarılarını, yapıştırma parmak izlerini ve bacaklarını ilk çizimlerle birlikte yazın. Ve elbette, fotoğrafların ve 1 yıllık kutlamayla ilgili bilgilerin yapıldığı birkaç sayfa hazırlayın.

Kendiniz tarafından gerçekleştirilen bir yenidoğan için böyle bir albüm, uzun yıllar sizin ve çocuğunuz için iyi bir hafıza olarak kalacaktır. Bu tür ürünlerin yaratılması - işgal çok büyüleyici. Gelecekte, kırıntıları büyüdükçe, "Anaokulu", "Denizde Dinlenin", "Birinci Sınıfın İlk Saati" vb. Gibi diğer tematik albümler de hazırlayabilirsiniz. Güzel resimler ve orijinal albümler!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.