ÇirkinlikBahçıvanlık

Hayal, yaratıcılık ve becerikli ellerin yardımıyla bahçe süslemek için nasıl

nasıl Fikirler bahçe süslemeleri sayısız -. Belirli, uyum sadece, örneğin, bir çit tarzı Ukrayna Týn veya doğu maiyeti - Bazıları bahçe hemen her türü, diğer uygun shirokoupotrebitelnye. Ama tam olarak ne mutlu - yani baş ve elleri çalışmak için gerekli olan uygulama olan fikirlerin, bu bolluk. bazı fikirler patentini almak için uygun olmasına rağmen Onların yazarları cömertçe, interneti icat paylaşın.

Hala nasıl okulda emeğin dersleri yapıyor kuş evleri hatırlar herkes, alınan bilgiye uygulanabilir. Şimdi, bu arada, kuş evi ahşap değil, aynı zamanda beton ve cam sadece kullanmak, profesyonel tasarımcılar meşgul. Sadece yazık, hiçbir acelesi kendi başyapıtlarından kuşlar ... Ve gerçek kuş yuvası, bu sefer yapmak - güzel tasarlanmış tüm kuralları tarafından kesinlikle. Ve kuşlar, yorulmaz savaşçısı zararlı bahçe böcekler, teşekkür ederim emin olun.

Eğer bir bahçıvan, ama bahçıvan, siteniz basit ama zevkli basit ahşap plaklar üzerinde kesilmiş veya ekili sebze ve meyvelerin adını yakılır süslemeleri sadece edin. Burada ne denir, bu işle zevki birleştirir: Bir bakışın bu bahçede büyüyor hatırlamak yeterlidir. Eğer renkli korkuluk koymak için kırpma korumak için eğer Ve hepsi şık olacak.

bahçe aydınlatma ve aydınlatma süslemek için nasıl fikirleri sayısını sayılmaz. Birçoğu elektrik kabloları ile hacimli eserler gerektirir. kimin pil güneş hücreleri tarafından tahsil edilir bahçe aydınlatma, mini el feneri için başvuruda fikir, bir taşla iki kuş öldürür: birincisi, gerekli olmayan aydınlatma tellerinin böyle bir kaynak; İkincisi, arka ışık yapılandırma hızlı bir şekilde değiştirilebilir ve istediği gibi. Örneğin, bu tür lambaları, birlikte toprak içine takın bahçe yolları. Hava kararınca, fenerler içinde depolanan enerji senin yolunu aydınlatmak için yeterli olacaktır.

indirimli ve bahçe mobilyaları edilemez. Ve sabit ve geçici hem yetenekli bahçe süslemek için. Sabit mobilya, elbette, hava kaprislerine korunmalıdır geçici bir şey ise - hafiflik, kompakt ve taşınabilirliği. Onun rahat bir köşe bahçeye önceden planlayabilirsiniz, ancak herhangi bir otomat senin yerinde doğaçlama döşenmiştir.

Çok önemli bir samimi konuşma ya bir kişi için iki buluştuğu düşünceleriyle yalnız kalan bahçenizde ayrı, kuytu köşeler vardır. Tenha balkon ve banklar olsa meditasyon daha condusive şey gerekebilir, yeterli olacaktır. Tabii ki, her manzara tasarımı taşların bir Japon bahçesi neden olmasın ... uymadı ama?

Bir sonraki fikir - Bir bahçeyi komik rakamlar süslemeleri hakkında düşünme olanlar için. satılık olmadığını Özellikle olanlar. İlk başta, ne yapmak istediğinize karar verin. Daha sonra uygun bir malzemeden figürler için çerçeve Construct - kum ve eski tencere dolu plastik şişelere çubuklar, tel parçalarının. Daha sonra karkas hemen dondurulmuş kadar gerekli formu elde edildi, fırçasını. Son olarak, tabii boya ve hayal vardır.

Tekrar ediyorum: bahçe süslemek için nasıl fikirler, birkaç ağır hacimleri sürecek. Ama bunların sadece birkaç bahçe benzersiz yapmak için zaten yeterinden fazla bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.