Spor ve SağlıkSu sporları

Havuz "Neptün", Novosibirsk: yorumlar ve fotoğraflar

Yüzme - Birçok insan için sevdiği spor. Tüm kas grupları için tam bir egzersiz ve böylece su ortamında olmanın gerçek bir zevk. Açık su her zaman güvenli değildir ve kış sezonunda ve kullanılamaz. Ve havuzda bütün bir yıl boyunca yüzebilir. Bugün çocuklara ve yetişkinlere davet büyük spor komplekslerinden birine bahsetmek istiyorum. Bu "Neptün" yüzme havuzu (Novosibirsk) 'dir. Orada sıkıldı ve her misafir zevkinize için bir şeydir edilmeyecektir.

Tesiste

Eğer hala aile ile vakit geçirmek için mükemmel bir yer seçmediyseniz, arama tamamlandığını varsayabiliriz. Havuz "Neptün" (Novosibirsk) size ve ailenize sağlıklı bir yaşam tarzı keşfetmeye davet ediyor. Biz programları ile çeşitli büyük bir yüzme havuzu sunmaktadır. Havuz "Neptün" (Novosibirsk) özel bir kardiyo ile modern bir spor salonu ziyaret etme fırsatını sunuyor. İstek üzerine, bir kişisel antrenör ve fitness grupları ziyaret edebilir.

Bütün aile için

Havuz "Neptün" (Novosibirsk) - hatta küçük çocukları alabilir bütün aile için bir yer. Sen çocuklar için bir oyun odası, hem de faaliyetleri kira için davet edilir. Tüm ziyaretçiler nitelikli uzmanlar tarafından yapılmaktadır masajlar, geniş bir çeşitlilik vurgulamak. Alanın tamamı serbestçe kullanılabilen geçerli Wi-Fi vardır. sürücüler için, uygun bir park yeri açın. Akşam, bütün aile rahat bir kafede dinlenebilir.

su sporları

onun uğruna her şeyden önce ve "Neptün" yüzme havuzu (Novosibirsk) ziyaret edin. Yorumlar Su çok sıcak ve temiz ve hatta küçük çocuklar için çok rahat olduğunu işaret etmektedir. Suyun özelliklerini iyileştirmeye sadece tembel bilmiyor. Bir kişinin yüzüyor, tüm kas gruplarının çalışma ve insan, gerçek bir zevk alır. Sporla istiyorum, ama hala yapacak egzersiz ne tür karar yoksa, en iyi seçim yüzme olacaktır.

Ancak, acemi ve profesyonel sporcuların ihtiyaçlarını karşılayabilir farklı merkezlerde bir çok. onlara "Neptün" yüzme havuzu (Novosibirsk) farklıdır den mi? Fotoğraf bize 50 metre uzunluğunda 8 şeritli, bir büyük ve ferah kase gösterir. Hatta ziyaretçilerin büyük akını ile her zaman yüzmek için bir yerdir.

sunulan fırsatlar

Her zaman yüzmeyi öğrenmek istedi? Sonra yetişkin ve çocuk yüzme sanatını çalışma fırsatı seveceksiniz. Sınıflar tek tek ve gruplar halinde düzenlenmektedir. Çok popüler farklı yaş grupları yanı sıra hamile kadınlar için moda bugün akvagimnastika için su aerobik olduğunu. Sadece yüzmek istiyorsanız, o zaman serbest yüzme için bir abonelik almak. Bu durumda, herhangi bir zamanda iyi vakit gelmek için olabilir.

Son zamanlarda da çok popüler olan iki yeni gruplar, çalışmaya başladı. grup içinde (3 ay) çocuklar için yetişkin ve çocuk, hem de sınıflar için bu şifa jimnastik "Anne + bebek." Söz konusu eğitim çok iyi sonuçlar verir ve çocuğun fiziksel gelişimi için çok faydalıdır.

eğitmenler havuzu

Bunlar sizinle odasında her zaman insanlar, yardım ve öğretmek ve sadece izleyin olan su güvenliği. Onların yüksek kaliteli iş sayesinde sürece "Neptün" yüzme havuzu (Novosibirsk) olarak, yıllardır tek kaza değildi. antrenörler ilk ziyarette zaten resepsiyonda bulabilirsiniz planlayın.

  • Maxim Okçular - spor ustası. Onu çok kazanan, ama en önemli Dünya Şampiyonu başlık düşünülebilir. Bu kişi bu büyük bir başarıdır ve yapar size öğretebilir. Onun öğrencileri, sporda mükemmel sonuçlar elde uluslararası yarışmalarda kazanmak ve hocasının izinde eminiz. O eğitim yüzme yetişkin ve çocuk yürütmektedir.
  • Natalia Steklov - Gerçek iyilik perisi, genç çocukları yüzme sevgisini aşılamak için tam olarak nasıl bilir. O tek tek çocuklu ve gruplar halinde çalışır. aqua ve grudnichkovomu yüzme Öğretim, o çok seven genç anneler olduğunu. Onların sertleştirme ve ilk egzersiz için onların küçük hazine emanet ediyorsunuz onu dikkatli elindeydi.

tarife

Bir eğitmen ile tanımlanmış olması, zaman ve eğitim şeklini seçmek gerekir. Akşam, burada kesit çalışmalar yapılmaktadır. Eğer spora kendiniz için yola planlıyorsanız, onlar en iyi seçim olacaktır. Onlar 19:00 Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri düzenlenmektedir. 7 geçtiği tek tek yaşta ve gruplar halinde yüzme dersleri ve sınıflar 14:30, 15:15 veya 18:15 dan her gün düzenlenmektedir gibi, en uygun zamanlamayı seçebilirsiniz. Ne yapmaya karar verirseniz koç çok ciddiye istenecektir olarak, ilk günden itibaren dava almak gerekir söylemeliyim. Dinlenme dalış "Anne + bebek" 19:00 11:15 dan salı, perşembe ve cumartesi günleri gerçekleşir.

yerine bir sonuca ait

Ve biz "Neptün" yüzme havuzu (Novosibirsk) sadece değerlendirmeleri getirmek gerekir. Aslında, o bilinen ve birçok kişi tarafından ekledi. Merkezi uzun süre çalışır ve vatandaşlar okulda hala onu hatırlar. Onlar yüzmeyi öğrenmeye geldim, sonra çocuklarını getirdi.

Bu şehrin en büyük havuz, biri tarafından bu işaretidir. pistlerde hep klasik ve rekabetçi yüzme için yer vardır. Büyük ek olarak, burada üç çocuk havuzları çalışır. Su sıcaklığı her zaman 27 derece daha düşük değil, çok rahat. bu modern saflaştırma sisteminde mükemmel bir saflık ve klor koku olmaması tutar. Su günde altı kere temizlenmiş ve her zaman usul kalitesi numunelerinin analizi ile teyit edilir.

Düzenli müşterilerin vurgulamak burada tüm personel kibar ve çok hoş. Başlangıç ve yönetici koçu, kendi alanındaki tüm profesyoneller ile biten. bölge temizliğini hüküm sürer boyunca, o soyunma odaları, duşlar ve havuz kendisi ile ilgilidir. buradan gitmeye karar verirseniz pişman olmayacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.