Gıda ve içecekYemek tarifleri

Prigotovit karaciğer kek gibi: tarifler bazı çeşitleri

Karaciğer çok yararlıdır sır değil. Seni ondan farklı ve lezzetli yemekleri çok pişirebilirsiniz. Ancak, en popüler karaciğer kek. Bu çok zaman almaz tarifi hazırlamak oldukça basit, ama yiyeceğin tadı - fantastik. Ancak prigotovit karaciğer pastası önce, tarifi ve malzemeyi belirlemek gereklidir. Nitekim, bu yemeğin pek çok tarihi varyasyonlarına!

Nasıl karaciğer pişirmek için pasta: tarifi №1

Bu yemek sadece tavuk karaciğerler kullanılmalıdır. Bu işlem sırasında oldukça tatmak tatlı, ama kaprisli bu. Bu nedenle, çok dikkatli olmalı!

hazırlamak için gereksinimler:

- 600 gr. tavuk karaciğer;

- 125 gr. Düşük yağlı ekşi krema;

- 2 yumurta;

- 125 gr. mayonez;

- 2 soğan, havuç;

- sarımsak, tuz, baharat ve biraz un.

Pişirme adımlar:

Sadece prigotovit karaciğer pastadan önce, ana madde hazırlamak gerekir. Dikkatle yıkanıp bir kıyma makinesine plenochek tavuk ciğeri, kuru ve kaydırma soyulmuş. Sen blender kullanabilirsiniz.

 1. Karaciğer kıyma, tuz ve baharat ile ekşi krema ve biraz un, mevsim ekleyin. Yumurta çırpma dökün. onun tutarlılık için Hamur kalın krem gibi olmalıdır.
 2. Şimdi tavada ince krep karaciğer kızartmak gerekir.
 3. Soğan ve carrot peel ve pirzola. sarımsak, baharat, tuz ve taze yeşil tadı ile tereyağında Fry. soğan ve havuç, serin pişmiş ve doldurma mayonez ile doldurun sonra.
 4. bir daire, bir kare veya formu ile gelip - Sadece karaciğer kek yapmak için nasıl düşünebilirsiniz? Her gözleme yağlanmış ve önceki birinde doldurma konur.
 5. Hazır kek zeytin ve rendelenmiş pişmiş yumurta ile dekore edilebilir. Taze yeşillikleri hakkında unutmamalıyız.
 6. Pişirme karaciğer kek daha kolay bir yolu var: kıyma un dışında yukarıdaki tüm malzemeleri ekleyin, her şey iyice çırpılmış ve fırında refrakter şeklinde pişirilir. Önceden pişirilmiş bıldırcın veya tavuk yumurta gizleyebilirsiniz pişirmeden önce doldurma içinde baharat.

prigotovit karaciğer pasta gibi: tarifi №2

temel olarak tatil tablo için büyük bir ek olacak kek, için alışılmadık bir durum tarifi morina karaciğeri yağı bulunmaktadır.

hazırlamak için gereksinimler:

- 5 gofret bisküvi (tatlı değil) bitmiş;

- 4 yumurta;

- Morina karaciğeri yağı 2 yn içinde (Pollock).

- mayonez biraz;

- sert peynir;

- arpacık.

Pişirme adımlar:

 1. prigotovit karaciğer kek önce, ana bileşeni yapmak gereklidir. Morina karaciğeri veya Pollock bir kase ve püre koyun.
 2. Peynir ovmak, sadece yumurta ile başa çıkmak için. Soğan ince ince kıyılır.
 3. Korzhik karaciğer üzerinde, peynir ve soğan serpilir tabaka koymak şu tabakaları ve tekrar kapsamaktadır.
 4. ikinci bir düzenlemede, bu karaciğer ve soğan, alternatif katmanlar Tavsiye - karaciğer, peynir ve otlar. dolumun her varyasyon mutlaka mayonez ve baharatları ekleyin.
 5. yeşil soğan eklenmesiyle, peynir ve yumurta ile pasta süslemeleri hazır.

deneme ve lezzetli ev yemeği pişirme ardından misafirler ve aile yeni mutfak başyapıt bekliyoruz edecektir sürecinde hayal göstermek için korkmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.