Spor ve SağlıkSu sporları

Sovyet atlet Veniamin Ama: Biyografi, başarıları ve ilginç gerçekler

Benjamin Bute - Bu yazıda anda zaten ve Başkan Kürek Derneği tanınmış sporcular üzerinde durulacak ve edecektir. Bu amaca, sorumlu, güçlü adamın kaderi basit ama olaylar bakımından zengin değildir. Baştan başlayalım.

Erken kariyer

Leningrad 1 Haziran 1961 - Ama Veniamin Evgenevich yaz aylarında doğdu. O yüzmekten hoşlanan atletik, aktif oğlan büyüdü. Çocukluk bu yana çeşitli bölümleri katıldı ama tekne üzerinde en önemlisi istekli.

Tercih oğlan kürek edildi verdi. Genç Benjamin spor bölümündeki yılında 1976 yılında gitti. Ben haset ve kötü niyetli düşmanlar bir sürü topladı daha büyük başarılar elde etmeye başladı.

genç yetenekleri Potochkin Viktor Aleksandrovich çalıştırdığı, öncelikle bir gencin çarpıcı yeteneğini fark oydu.

Sekiz erkek takım şampiyonluk juniors kazandığında zafer Ama Veniamin ilk tat, 1977 yılında hissetti. Ben Leningrad kentinde Zamansal Booth spor kulübü "Banner", temsil.

Sporda Başarıları

Sonra eğitim bir çok o kazanmak severdi genç adam, orada durmak istemiyordu. kararlılık, dayanıklılık, zafer, irade, cesaret ve zeka için susuzluk - başarılı olmak için, genç Benjamin gerekli tüm niteliklere vardı.

Uzun yıllar boyunca, atlet hiçbir zaman bile mahremiyet, sporun hizmetine kendisi verdi. Kürek tüm serbest zaman aldı. Eğitim hemen hemen her gün gerçekleşti.

Ama 1983 yılında, geri anavatana vermek denilen basit, Sovyet atlet, bu Sovyet Ordusu gönderilir. Ama bu onu durmadı. Bu hizmetin sayesinde Booth "Dinamo" adı altında, en umut verici şirkette, o zaman hareket olduğunu. Onun süre boyunca sporcunun parlak kariyerini süren temsil etti.

Büyük başarılar

Ordudan döndükten sonra, Ama Veniamin ikili çaba spora verilecek başladı. Ben 1992 yılına kadar dönem 1984 yılında yaptığı açıklamada, ülkenin sekiz kez sahibi oldu şampiyonluğu kazandı söylemeliyim.

Ama daha detaylı olarak her şeyi

önceki formu Yazma Benjamin Belçika'da Şampiyonası'nda kendini kanıtladı. Nerede 1985 yılında Hazewinkel dört kişilik ekibi ilk olay geldi.

1985 yılında genç bir adam için unutulmaz olaylarda zengindi. Bu dönemde, Devlet eğitim kurumu, Beden Eğitimi yani Enstitüsü'nden mezun, Sağlık ve Spor Perth Frantsovich Lesgaft adını verdi. O zaman, Enstitü iyi atletlerin hazırladı. onun mezunlarının çoğu kariyerinde büyük başarı elde ettiler.

1986 yılında bir atlet hayatında bir diğer önemli olay oldu. O Onurlu Sporcu Master unvanı verildi. Aynı yıl, milli takım gümüş ayağı oldu. Genç adam rekabette başka gümüş madalya aldıktan sonra kürek ikinci oldu. Bu ödül 1987 yılında kumbara doldurdu. Вениамин Евгеньевич призер (серебряный). 1988 yılında Ama Veniamin Evgenevich madalya yanında Yaz Olimpiyat Oyunlarına ev sahipliği Seul rekabet, (gümüş).

Sovyetler Birliği Benjamin varışta "emek valörü için" madalya ve adında başka verildi "St. Petersburg tercentenary anısına."

muhteşem kariyeri tamamlanması

Toplamda, Veniamin Ama (kürek) eightfold şampiyonu oldu. Tüm ödülleri o kürek Sovyet milli takımının bir üyesi olarak, aldı.

Ne yazık ki, 1992 yılında, Benjamin ama sadece bir rakip olarak, sporu ayrılmaya karar verdi.

Önümüzdeki iki yıl, ve 1994 kadar varabilen genç bir adam hakkında neredeyse hiçbir şey duyuldu. O Sovyet spor yararına bazı ilginç eser için sıkıcı, çok çalışmanın yıllar sonra ihlal doldurmak için, kendileri için uygun bir meslek bulmak, hayatta onun yerini bulmaya çalıştılar. Benjamin girişimcilik üzerine seçilmesini engellemeye karar verdi. Bir işadamı ol ve tamamen spor terk.

işadamı kariyer

şık doksanlı sırasında başarılı bir atlet kez kumar elini denemeye karar verdi.

Her şey 1995 yılında başladı. Veniamin Ama adı "Kar" altında şirketin CEO oldu. St. Petersburg oldu. şirket oyunu noktalarının bir dizi vardı.

1998 yılında, gümüş madalya yönetmen, ancak başka bir kurum haline gelir. Şimdi Closed Joint ortaklık "İkramiye" çalışır.

2006 yılında, atlet onunla birlikte, ikinci yüksek öğrenim alır - yüksek lisans "Eğitim MBA Uluslararası Programı İş Yöneticisi." Bu organizasyon Benjamin sağ 2007 kadar çalıştı.

Bir kez daha, spor

2008 yılından beri Booth ama yönetmen olarak, kürek bir katılımcısı olarak spor dünyasına döner, ancak. işin Onun yeni bir yer "Gençlik Nesil Şehir" denir. Ama Moskova'da bu toplum, Benjamin ve hamle olduğunu.

Ve burada yeteneklerini geliştirmek için genç, yetenekli adamlar koşulları sağlamak için fırsat, spor alanındaki başarılarından ötürü sporcular için gerçek mücadeleyi başlar.

Booth kendini kabul gibi, sonra spor kariyeri, o sahneyi, iş için ayrılmış çok zaman izlerken tuttu erdi. Ancak bir süre sonra ashabına ve ortakları yardımıyla o kürek eski geleneği yeniden canlandırmak ve bu sporu lideri yapmaya karar verdi.

bugün

Veniamin olduğu Ama şimdi nerede okuyucu merak. Cevap. O, "Gençlik Üretimi" bir yönetmen kalır ama onun dışında, yetenekli bir kişi, atlet ayrıca kürek nokta Federasyonu Başkanı oldu.

O, bu yazı 23 Kasım 2012 yöneldi ve bu güne kadar var. Eğer uzmanlar inanıyorsanız, Benjamin kürek Spor Federasyonu Başkanı görevine ilk aday.

Bu arada, kürek şu anda başkan seçmenlerle toplantıları ülkeyi dolaşıyor. O daha yüksek bir seviyeye taşımak için spor ve fırsatları eğilimleri gelişim dinamikleri tartışılmaktadır.

Bu noktada Veniamin Ama mutlu bir evliliği anda. İki yetişkin oğlu ve güzel bir kızı vardır ve zaten bir dede haline gelmiştir.

Kariyer Atlet, bir işadamı sadece geliştiriyor. Tüm onun sürekli başarısının arıyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.