Gıda ve içecekTatlılar

Hatmi kek. Lezzetli ve düşük kalorili

en azından, garip, düşük kalorili tatlılar hakkında konuşun. Tatlılar, tatlı yemekler çok yüksek şeker ve yağ miktarlarını ve bu nedenle, ve kalori içerdiği bilinmektedir. Ancak, bizim kendi Bisküvileri ve şeker gerçekten ilgili , diyet tatlılar nedeniyle kalori içeriği düşük olduğunu. Daha sonra üretim çelik eklenti Ogar Ogar, pektin ve jelatin sırasında elma püresi, şeker ve çırpılmış proteinden yapılan marshmallow ve hatmi kez. Fakat bu takviyeleri hatmi yararları aynı kaldı, ürünü şımarık değildir. Ancak onların bel endişe, tatlılar, sevenler, güvenle hatmi önerebilir. kesinlikle hiçbir hayvan ve içerdiğinden içinde Kalori en "zararsız" bitkisel yağların.

Zephyr tek başına lezzetli, ancak bazı çok ilginç vardır kek için tarifler rakam korumak kız ve kadınların özellikle düşkün hatmi,. Bu kek hamuru ile bir fırın ve keman gerekmez çünkü yemek tarifi, çok basittir. hatmi bir pasta birkaç dakika yeterli olacaktır yapmak. "Misafir aniden gelirsen." Bu nedenle, bu reçeteler güvenle başlığı altında yer alabilir hızlı lezzetli, havadar pasta oluşturmak ve bir bardak çay üzerinde arkadaşlarıyla oturup zaman güzel.

Kek meyve ve krema hatmi

Taze beyaz marshmallow iki parçaya kırılmış ve her iki levha halinde kesilir. Bu hatmi kek Boşları edecektir. taze meyve ve çilek tabakası aralarında olacaktır. Eh bu amaçla, çilek, portakal, sulu armut, kivi, ananas, elma, erik için uygundur. ahududu, kırmızı, beyaz ve siyah kuş üzümü, böğürtlen, vb - Hem de küçük bahçe çilek olarak Büyük meyve ince dairesel bir levha halinde kesilmiş ve kabuklarından kaldırmak, küçük çilek tamamen koydu. Bisküvileri ve meyve Arasında çırpılmış krem tabakasını olun. Böylece, tüm katmanlar ve hatmi dilimleri iyi "teması" birbirini. katmanı yayma hatmi çevrelerin bir katman üzerinde koydu yuvarlak tabak, atın krem şanti, meyveler ve meyve koydu tabakası, sonra tekrar ince bir tabaka ve hatmi krem tabakası uygulanır. Bu iki ya da üç kez tekrarlanır. ve krema ile pasta üzerine meyve ile süsleyin.

jöle tabaka ve lor ile hatmi kek

Bu tarifi diyet, ancak son biraz daha uzun hazırlanıyor. hatmi kesme plakası yarıları. Düşük yağlı peynir biraz meyve şurubu ya da şeker eklemek ve bir mikser içinde yendi pürüzsüz, homojen bir kütle haline dönüşür, silme iyidir. Jelatin ve meyve suyu yapma jöle. Birkaç dakika boyunca buzdolabında muhafaza, o dökülür hatmi bir tabaka henüz dondurulmuş sıcak jöle değil alt mevduat yüksek tarafla da formu, jöle biraz meyve ekleyebilirsiniz jöle yayılmış peynir katman bir tabaka üzerinde "kepçe" soğutmak ve izin vermek için hatmi üst tabaka, vb pasta üst tabaka - marshmallow, dolu jöle. tabloya bir hatmi pasta bulunmadan önce, buzdolabında tutmak için gereklidir.

Bir Çocuk bayramları için yüksek kalorili kek, hatmi

Uzun boylu, lezzetli, çok etkileyici kek hatmi çocuk tatil için yapılabilir. O çok doyurucu ve yüksek kalorili çıkıyor. Zephyr ikiye bölünmüştür. krem tereyağı ve yoğunlaştırılmış süt çırpın. iyi bu ilk petrol için, daha sonra yavaş yavaş konsantre sütten kutu eklemek neredeyse beyaz, çok hafif dek dövdü. Pürüzsüz ve homojen hale gelinceye kadar karıştırın. İnce cips yapma, çikolata ızgara ceviz doğrayın. krema ile Kuruyemiş ve çikolata karışımı. Yüzey tabakası tekrar tekrar hatmi krem tabakası yayıldı hizalamak üzere, bu krem, yeterince kalın bir tabaka smear kadar düz bir tabak üzerinde yarım hatmi "kubbe" tabakası yayıldı. Bu yüzden gerekli yüksekliğe yapmak. Kademeli bir piramit elde etmek üzere tabakaların çapını azaltmak mümkündür. pasta krema ile kaplanmış ve çilek, meyve, fındık ve mumlarla süsleyin üzerine.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.