SağlıkKadın sağlığı

Hamilelik sırasında Pembe akıntı - büyük korkusu bebek bekleyen anneler

vücudunuza dikkatle dinleyerek, hamile bir kadın bu güzel dönemde onunla meydana değişiklikleri fark eder. onları çocuk sahibi olmayı gidiş nedeniyle çünkü özel önem, üreme sistemi ve üreme organları ödenir. Ağrı, pembe akıntı hamilelik sırasında korkutmak olabilir kadın Paniklemesine ve depresyon olun. Bu çocuk gelişimi üzerinde olumsuz bir etkisi vardır. Bunu önlemek için, hamile bir kadın bunlar oluştuğunda yapılacak bu tür serbest bırakılması ve ne ile ne kastedildiğini bilmesi gerekir.

Normal seçim

uzunluğuna bağlı olarak, ayırma fizyolojik nedenlerden dolayı oluşabilir. Ovum, hafif hasara yol açabilir rahim takılmıştır. Genital vücut hamilelik sırasında pembe akıntı olacağı sonucu, ona bir beden yabancı kurtulmak için çalışacağız. Sadece mensturasyon veya kanama gibi olmamalıdır. iç çamaşırı kalır damla izin verilen sadece bir çift. Daha büyük ölçekli tahsis varsa, o zaman hemen acil bakım çağırmalıdır.

kırmızı kan birkaç damla görünme ilk ayda may, adetin planlanan varış gününde. Vücut regl görünümünü önlemek için, yeniden inşa etmek için zamana ihtiyacı var. Bazen âdet de norm ve organizmanın bireysel özelliklerini olarak kabul edilir 3-4 ay, hayat buluyor. pembe Eğer gebelik sırasında boşalma rahatsızlık, ağrıya neden ve zayıf bir ifade yoktur, o zaman endişeye gerek yoktur.

tehlikeli bırakma

Ne zaman düşük yapma tehdidi görünür hamilelik sırasında açık kahverengi akıntı. Bunlar alt sırt veya karın ağrısı eşlik edebilir. Kan kahverengi için sıradışı Herhangi akıntı, acil hastaneye yatırılabilir. Vücut bazı rahim içi kanama ve doğum kanalından geçerken, kan koyu gölge olur, orada bereketli yumurta veya fetüsü reddeder. Ayrıca tahsis kanamaya başlar rahimde tümör konuşabilir.

Tehlikeli boşaltma hamileliğin herhangi bir aşamasında olabilir. İlk 6 ayda, bunlar kürtaj için bir tehdit temsil ediyorsa, doğum yaklaştıkça şey kadının ve bebeğin hayatı için son derece tehlikelidir plasenta, bir göstergesidir müfrezesi vardır. son üç ayında hamilelik sırasında pembe akıntı varsa, en kısa sürede hastaneye gitmek gerekir.

diğer sürüm

Hamile bir kadın düzenli olarak iç çamaşırı gözden geçirmelidir. Öyle - daha doğrusu, vurgulamak, sağlık durumu hakkında bize söyleyebilir:

  • beyaz bir akıntı, kaşıntı, yanma ve ağrı eşlik sadece giysi içermektedir, ancak bu pullar labia yerleşmek, pamukçuk ki;

  • bej tahsis hamilelik sırasında düşük tehdit belirtisi olabilir;

  • berrak akıntı hamilelik boyunca normaldir.

Bebek bekleyen anne tahmin veya zaman garip bir akıntı beklemek gerekli değildir. Her dakika doğmamış bebeğin hayatı için önemli olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.