SağlıkKadın sağlığı

Kozmetik çekicilik

Bilinçaltı zihnimiz bizimle çılgınca bir şaka oynuyor. Kozmetik ürünlerden bir mucize bekliyoruz , ancak hayat anlayışımızla bağışıklığı sürekli olarak eziyoruz ve sonra Dove kozmetiklerinin hiçbir etkisi olmadığı için kendimiz şaşırıyor. Ve kasıtlı olarak etkisini yok ettik. Uzun zamandır kendime basit bir soru sordum, neden yetişkinlikte Amerika'daki insanlığın güzel yarısının temsilcisi Rusya'daki bir kadından daha iyi görünüyor? Ekonomik olarak gelişmiş gezegen köşelerindeki kızlar cilt altı yağları ve gençleri koruyan diğer kurbanları pompaladılar mı? Elbette, hayır. Onların güzelliği, sağlıklı bir yaşam tarzında, kaliteli besinlerde yatar. Bununla birlikte, en geleneksel ilaçların kullanımı bile mükemmel bir etki sağlar. Bu durumda, İtalyan kozmetik ürünlerinin hareket edebileceğini düşünün. Kanıt arayışında, arama sisteminde "bayanlar ABD'ye, kozmetik cazibesine" girip sonuçlarını görmek yeterlidir. Bazı nedenlerden ötürü, bu tür göstergeleri hatırlamıyoruz ve yine mucize sağlamayan dünyanın kozmetik üreticilerini suçluyoruz. Yani belki kendinizi dinlemelisiniz ve insanları kendi iktidarsızlığınızla suçlamayı bırakmalısınız? Kendi eserinizin sonucunu kozmetik ilaçlarla çarpılarak izleyebilmek için tütün kullanmayı reddetmek, alkollü içeceklerin tüketimini azaltmak, yiyecekteki yağ miktarını azaltmak için çok az ihtiyacınız var. Olumlu bir sonuç elde etmek için spor salonuna her 10 günde bir gitmeniz gerekir. Ve sonra tonik Vichy'nin gençlik ve güzelliği sağladığını göreceksiniz.
Kozmetik satın alarak, neredeyse tüm losyonlarda cildinizle etkileşime girebilen doğal maddeler eklediğini unutuyoruz. Bu nedenle, örneğin bir ayak kremi kullanımının etkililiği, iklim kemerine, bireysel bileşenlerin tolere edilebilirliğine bağlı olacaktır. Örneğin mutlaka Güvercin kozmetiklerinin eşit olarak hareket edeceği söylenemez. Elbette, etkisi tahmin etmek kolaydır. Genel olarak, bence, size uygun kozmetik ürünlerin seçiminde en iyi seçenek profesyonel tavsiyedir. Yalnızca bir kozmetik uzmanı, cildinize, vücuda, spesifik kozmetik ürünlerin bu veya diğer ihtiyaçlarınıza uyacağına tam olarak neyin yeterince yeterli olmadığını söyleyebilir. Tüm bunlar kozmetik satın almadan önce bulunmalıdır. Evet, tüm kadınlar benim gibi davranıyorlar, bazılarımız bunu rastgele tanımayı tercih ediyor. Kısacası, bazıları için rasgele satın almanın eski güzel yolu, bir kozmetikçiyi ziyaret etmekten çok daha yakın. Bu gibi tercihleri alay etmek istemiyorum, ancak bana mantıklı görünmüyor. Öte yandan eğer kendimiz daha etkili kozmetik ürünleri belirlersek, etkinliği güvensizliğe yol açmaz. Her neyse, basit aksiyomları unutmamayı öneriyorum. Kozmetik ürünlerin imalatı ve satışı iştir ve burada bir "fiyat / kalite düzeyi" kanunu vardır. Dolayısıyla kendinizi şımartmanıza gerek yok. Bu ifadeden ikna olabilmek için "kozmetik şirketleri, avon 6 2009, kozmetik cazibesi" arama motoruna girin.
Çoğu kız, doğal ilaçların sağlığa zarar veremeyeceğini düşünüyor. Bu bir aldatmacadır. Aksine, doğal kozmetik preparatlar aşırı dikkatli şekilde uygulanmalıdır, çünkü aşırı aktiviteleri pozitifin tersine bir sonuca neden olabilir. Tüm önerileri, kullanım zamanını gözlemlemek gerekir. Arama motorunda, "kozmetik aksiyonunun sonucu, loreal casting cream" yazarak onaylayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.