Entelektüel gelişimiMistisizm

Karma nedir? Karma teşhisleri: teori ve pratik

Hayat sürprizlerle dolu. Bazı mutlu, diğerleri, sıkıntı ile uğraşmak zorunda: hayır iki aynı kaderleri vardır engelleri aşmak için. Neden böyle oluyor? bu ilgi, kaçınılmaz olarak "karma", "karma Teşhis" kavramları ile karşı karşıya herkes. Bunlar ne anlama geliyor? Nasıl çok hafifletmek için onlarla çalışmak nasıl?

Karma nedir?

Bu kavram Hindistan kökenlidir. Antik filozoflar bu karmayı inanılan - hangi insan eylemleri Kaderine tarafından belirlenir göre, evrenin yasasıdır. Bu fikri geliştirdi ve Parapsikolog Sergey Lazarevkumandasında kendi yorumlanmasında karmik teorinin pratik uygulamasını gösterdi. Kitap kendisi tarafından yazılmış "karma Teşhis" ve diğerleri, evrensel süreçlerin etkileşimi ve bireyin kaderi üzerindeki etkileri detaylı çalışmaya adamış. Yazar, bazen hayatta bir kişi böyle bir sert zaman var ve ne yapacağını niçin çalışır. her birey ölümsüz gerçeğinden ilerlemeliyiz. vücut ölür, ama insanın fiziksel bileşenin daha önemli bir enerji demeti, yaşamaya devam ediyor. O, diğer dünyalara gider ve arınma sürecinden sonra geri farklı bir kabuk gelir. Bu bilgi size karma ne olduğunu anlamak yardımcı olacaktır. Karma teşhis - o sürüm çoktan geçmek zorundadır ruh borçları dersleri belirleme sürecidir. Herhangi bir düşünce malzemedir - Orada yakalayan, evrenin yansır. Buna ek olarak, bireye olumsuz zihinsel zarar, yönlendirildiği. Bu karmik borçlar çünkü sadece yıkıcı eylemlerin ortaya vardır. Her sorumlu olmak zorunda için bile düşünceleri, zararlı ve evrenin bakış açısıyla.

Planlanmış Kader

Bir tek günahlar dikkate alınır düşünmemeliyiz Yüce Aklın tarafından. Hayır, bütün düşünceler, eylemler, duygular hakkında bilgi bu enerjiyi geri dönüşüm ve iyilik ve sevgi haline dönüştürmek mümkün bir ruh için devrede olur. Bunu yapmak, sadece dünyevi enkarnasyonunda can. herkes bizim dünyaya kendi programlarının kaderleri ruhunu gelmeden. O, geçmiş enkarnasyonların eylemlerin bütünlüğünü analizleri dikkate düzeltilmesi gereken noktaları alır ve faaliyet ileri alanını planlamaktadır. Bu süreç oldukça S. Lazarevkumandasında ayrıntılı tanımı ( "- 2 karma Teşhis") 'dir. Mevcut görev kaderi esas olarak bu enkarnasyon için tasarlanmıştır. Bazıları bir adam sorun veya ciddi problemler olarak algılanmaktadır. Aslında, ruhsal özünü asimile planlanıyor sadece bir ders, bu. Onun dünyevi varlığını biraz farklı göründüğünü merak ediyorum: Bu tür eylem bizim ölümsüz kısmı için - geliştirme, büyüme olasılığı, yüksek enerji içeriği. Somutlaşan ruh olumlu maddeye olumsuz revize etmek. karmadır - Son dünyevi gelişiyle toplam borç. karma Teşhis - Artık bir ruhu karşı karşıya olduğu sorunun ne anlama yeteneği gibi bir şey. Teoride oldukça basit görünüyor, ama pratikte bu eylemler çok daha zor somutlaştırmak. Onun dersleri ve tekrarlama olmaz Her kişi. Hatta bir sorun herhangi bir ortak unsurları vurgulayın. Örneğin, kişisel bir ilişki atın. Nasıl anlamak: Mutsuz aşk ya da ruhsal karmik borç ne durumda? ayrıntıları düşünün.

özel hayatında sorunlar

ruh daha yüksek bir titreşime sahip bir devletin enerjisini dönüştürmek için dünyaya gelir. Ben detaylı S. Lazarev ( "- 1 karma Teşhis") bu konuda yazdı. Aslında, dünyevi varoluşun, seçilen etkinlikler ve sosyal dairenin kadar önemli bir yol değildir. her durumda ruh birikmiş negatif koşulları önceden aşka dönüşmüş oluşturur. Karmik knot ve bloklar gündelik vücutta bulunan sırasıyla geliştirdikleri insanları bulabilir psişik yetenekleri. Bu enerji oluşumları ileri yarımküre aura sabit zaman - karma aktif olduğu söylenir. onun etkisi altında bir kişinin ruhsal ders geçmesi zorunlu bir durumun içine alır. Bu nedenle, sık sık bizim sabır, yanlış yaşandığı, ya da kaprislerini çileden kişinin sorunu aşık. Yani, kişisel yaşam - Toprak düzlemini kullanarak, daha yüksek bir seviyeye ulaşmak için çalışıyoruz, ruhun gelişimi için bir araçtır. Başka bir deyişle, insanın ölümsüz bir bileşeni enerji açısından, Tanrı olmak istiyor. bireyin Her adım - Seçilen yol boyunca onun hareketidir ve bunun vektör insan davranışlarına bağlı. Tüm aşkla alırsa, olumsuz duyguları yaşamaya değil - bir ders başarıyla geçti, sonraki geçebilirsiniz. Aksi takdirde, karma başka sorun birleşir. Sergey Lazarev ( "karma Teşhis") bazı ayrıntılı bir şekilde durur. Bir insanın tüm pozitif enerjiye dönüşmek öğrenmek için yeryüzüne geldiğini anlaşılmalıdır, bu iletişim kurar neyi.

karmik düğümleri ve bloklar nedir?

Bu sorun aynı zamanda kitabın "- 1 karma Tanı" ele alınmıştır. Biz başkaları ile etkileşim ve her söz veya eylem reaksiyona sebep olur. o, örneğin, savaş insanların negatif olarak çıkıyor, ya da başka bir varlığın yaşam yoksun, bu ruhlar arasında bir içinden çıkılmaz bağlantı kurdu. Kişi bu dünyayı terk ettiğinde yok olmaz - onlar karaya dönmek ve tekrar bu dersi geçmek zorunda. Bu iletişim türü karmik düğüm denir. Ruh sürece düzgün blok üstesinden gelmek için, çözemediniz mümkün olacak gibi dünyanın bir araya gelecek. SN Lazarev ( "karma Teşhis") diyor, başkasına adına olumsuz tezahürleri kabul öğrenmek gerekir. kişi zorbalardan büyükse kendisini savunmak için bir düşman değil onun gelişimi için gereklidir ve. ihanet varsa, bu karmik borç ve doğru yönde kişinin hareketi kapalı çalışma olarak algılanmalıdır. Blok - Geçmiş enkarnasyonların olumsuz olayların bir bellek. Gerektiği kadar uzun aktive olarak vücutta rahat olduğunu ve insanın kaderine ve onu almış kararlar üzerinde kesin bir etkisi vardır.

barış antlaşması

Başka postüla yatan karmik teori dünyanın bir olmasıdır. ikiliği hakim zemin, üzerinde: pozitif ve negatif, düşmanlar ve arkadaşlar vardır. ince dünyalarda ruhsal varlıklar, ayrılmaz olan hizipler ve kampa bölünmüştür değil. diğer dünya ruhlar birbirlerini sevdiklerini olarak, geliştirme yardım etmeye çalışıyor. Hiçbir kin, bencillik, düşmanlık söz konusudur. Bu nedenle, yeryüzüne dönen, ruh, davranışlarını ve etkileşimleri analiz hataları ve yanlış hesaplamalar tanımlamak. o-enkarnasyona yeniden zamanı geldiğinde, onlar fiziksel dünyada karşılamak ve tekrar ders geçmek edersiniz. Bu bilgiler sadece kısmen mevcut medyumlar olduğunu. Sıradan insanlar hayatta hepsi çok kolay neden tahmin etmeye devam etmektedir.

Nasıl sorunları tespit etmek?

Sergey Nikolaevich Lazarev, karma teşhisi hakkında detaylı kitaplarını karma Teşhis. farklı teknikler vardır:

  1. uzmanlar tarafından yürütülen Hipnotik uyku, kişinin geçmiş enkarnasyondan döndürür ve problemin oluştuğu bir durumu göstermektedir.
  2. Durugörürler sürüm çoktan ayrıntılı olarak problemi açıklayan, karmik yükü bahsedebiliriz.
  3. bilinçaltı ile çalışma benzer sonuçlara yol açar. rüyalarda ortaya karmik sorunlar hakkında bilgiler.

Bu tekniklerin sonuçları olduğu gerçeği niyetle almaya ve herkes uygun olduğunu. Sorun bakın veya dönem "karma" ile gösterilir ne hissetmek yetersizliğidir. Karma teşhis - fiziksel dünyanın ötesinde bir süreçtir. Biz yükünü hissetmek aynı zamanda, bazı insanların tesadüfen hayatımıza girmesi farkındayız. Ancak, zordur, bu yüzden tam olarak söylemek için. Seç tanı yöntemi kişisel inançlar Parapsikologun dayanmalıdır. Bir kişinin basiret iman etmezse, hiçbir uzman zaten yapılmalı onu ikna edemez. Her şey mutlak güvene dayanmaktadır.

düğümleri karmic belirlemek için bir basit bir yöntem

Başka bir yolu yoktur. Ayrıca S. Lazarev ( "karma Teşhis") anlatır. esas olarak karasal istenen Erkek mevcut uygulamada tehlikelerin seviyesi ve tatsızlık azaltır. Bundan, ve devam etmeliyiz. Hayatın ana yönlerini analiz etmek gereklidir. Bunun için şu şekilde hareket edin:

  1. kağıt, tam tersine, cesaretlendirici endişe verici olan veya hayatın her küreleri parçası üzerine yaz.
  2. Bu alanlarda başarılarını değerlendirmek koyun.
  3. Orada ikamet ve yaşamınıza (aile, arkadaşlar, iş arkadaşları) seyrini etkileyen kişilerin adlarını sabitleyin.
  4. doğası, kapsamı ve yoğunluğu verilir etkilerini değerlendirmek.

Tartışmanın temeli biz mutluluk ve huzur dolu kazanmak için buraya gelmek şekilde olmalıdır. Bu standardı uzanan tüm anları, "şüpheli" olarak yazılmalıdır. Herkes, tabii ki, karmik olduğunu. Ama sorun daha derin defterleri, mümkün olduğunca açığa gerekir. Konularda dertlerini çözmek için tavsiye edilir. Örneğin, tüm bu refahı ile aynı grupta, ilişki ile ilişkilidir - Başka sağlığa - üçüncü, eserlerle - dördüncü.

teşhis sonuçları

kişisel sorunları ayrıntılı bir liste yapıldığında, bunu analiz etmek gereklidir. Aynı zamanda, karmik sorun çok duygusal algılanan unutmayın. kişi kendi ruhsal gerçekleşme titreşimini yükseltmek için, aşka olumsuzluk dönüştürmeye öğrendi için Sonuçta, görünür. Listeden acı getirdi durumları belirlemelidir. Büyük olasılıkla - bu karmik sorunlardır. Örneğin, kız sürekli onun kişisel hayatında başarısızlıklar, garip bir ilişkisi vardı takip. Dolayısıyla, nasıl öğrenmek gereklidir:

  • içten bağışla
  • Onların içgüdülerine güven;
  • hiçbir şart ve yükümlülükleri olmadan, gerçekten seviyorum.

herhangi bir durum analiz ettikten sonra biz belirli bir kişiyi öğrenmelidir tam olarak ne ve karma teşhis sonucudur. yaptığı çalışmalarla S. N. Lazareva, bu arada, birçok eleştirdi. Onlar ortalama bir kişiye onları anlaşılmaz buluyorum. Aslında, teorik olarak, her şey oldukça basit ve birbirine bağlıdır ve sorunun üzerine sabır ve hedef koluna ulaşmak arzusu alınması biraz zaman vermek için basitçe.

Neden Karma hakkında bilgi gerekiyor?

Kitap "karma Teşhis" teorik tez olarak popülerlik değil kazanmıştır. Her şeyden önce biz bunu öğrendi ve kronik hastalıkların buketleri olan insanları kullanmaya başladı. Aynı karma bir hastalık sonrasında. O böyle devam öldürdü soyuldu ve geçmiş enkarnasyonunda nefret veya başkalarına aşağılamak, kibirli olanlar gelir. birikmiş günahların çokluğu sonraki enkarnasyonumuzda bir kişi sürekli hasta olmasından yol açar. Bu onların fiziksel aktivite sınırlar ve bu nedenle yaşam önceliklerinin daha derin bir anlayış teşvik eder. Karma ruhlar bunun için tam da bu dünyaya gelmemiş olarak işe düzeltmek için öğrenirler.

Nasıl karma ile çalışmak?

dersleri, sorunları, kızgınlık ve ihanet için teşekkürler - sadece açık ve basit bir şekilde ağır yük kurtulmak için söyledi. bir kitap Lazareva "karma Teşhis" bu acil sorunun adamıştır değil. Her şey için şükredin: yazar basit bir fikir ilham, bazı ayrıntılı olarak durumu inceler. Bu ruhun titreşimini yükseltmek için bir mekanizmadır. Herhangi bir olay - ve kötü ve güzel, Bedenlenme bir ders planlanan ruh olarak düşünüyoruz. mutlusun, o zaman şükredin ve dünyanın durumu ile bu paylaşır. Sorun darbelere kapı, öyle gerektiğinde bu deneyim ve ders verdiğiniz için teşekkür ederiz. arazi için yoğun çaba sıkı bağlarla ekip daha güzel ve daha temiz hale geldi - insanlık çünkü gerçekten başkalarını sevmeyi öğrenmeliyiz.

Ben karma kurtulabilirim?

İnsanlar sürekli bunu. Geçtiğimiz yüzyılda ise gecikmeli karma çalışma dışarı süreci, günah sonraki enkarnasyonumuzda çalışmak zorunda kaldı, ama şimdi her şey dinamiktir: akşam ve zaten anjina sabah bir şey hakkında kötü düşünmek - öfke için ödenen fiyata geldi. Ya sabah adil yorum tarafından ve akşam rahatsız onun cüzdanından para kaybetti. negatiflik hatalı ekran için çalışma dışarı Bu karmik. Olaylar hızla uçarlar. eskisi gibi günahlarımız için artık, çocukların ruhlarını cevap vermek zorunda. Şimdi her biri kendi başına için sağlanır, ve bir düzenlemede. karmik yükü kurtulmak Çünkü - anlayış ve sorunun farkındalık derecesine bağlı olarak, kolay değildir. En önemlisi, herkes kendi günahları üzerinde çalışmak gerekiyor ve o zaman dünya daha temiz olacaktır. hayatın başlangıcında karmik yükü kurtuldum şanslı olanlar vardır. Özellikle şevkle melekler tarafından korunuyor insanlar tarafından kabul ama aslında ruhun yalnızca doğru işlemdir edilir. bu şekilde yapmak herkese fırsat, bu nedenle yeni günahlar üretmeye ve birikmiş düzeltilmesi için ihtiyacı yok.

Ben sıkıntı ve deneyimleri ile karma kapalı çalışma var mı?

Gerçekten diğer yolları olup olmadığını acı istemiyoruz, Katılıyorum. Ve gerçekten vardır. Sen kendin, yetiştiriciliği kaplıyor, onları karşılaşıyoruz. Bir kişinin sürekli olarak bazı sorun hakkında düşündüğü zaman, astral dünyada tezahür eder. o iç ayarını değiştirmek mümkün olacak eğer, o zaman karmik düğüm tahrip ve uyku sırasında. Bu yöntem en acısız olarak kabul edilir. Bunun karmaşıklığı astral düzlemde yalan söylemenin imkansız olmasıdır. Rüyamda, adam iç sistemlerden, samimiyet tarafından yönetiliyor gelir. Eğer bir ruhsal düzeyde suçluyu affedebilecek edildi ise, bir karmik düğüm ortadan düşünüyoruz. Ne yazık ki, rüyasında parapsikologlar sadece aktif kendini geliştirme, ruhsal çalışma başlattık olanlara günahları tecrübe edilmesi gerekmektedir. Ama her durumda, öncelikle suç sebep duyanlar bile affetmelisin. Bu ruhun arınma yolunda ilk önemli adımdır.

Sonuç

Bir küçük materyalin yılında SN tüm kitapları anlatmak imkansızdır Lazarev. Ve bu gerekli değildir. Onlar her okuyucu sorularına tek tek cevap sayfalarında bulacaksınız şekilde tasarlanmıştır. Benzersiz karmik knot olarak kader ve hepsi dersler olan, yani manevi çalışmaları için tasarlanmıştır, görünmez madde hedeflerine ve planlanan zirvelerine elde etti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.