HobiDikiş

Kolay yolu elleriyle şeritler gelen yay yapmak

nedeniyle onlar giyim ve tekstil için bir aksesuar olarak değil sadece kullanılabilir olması değil, aynı zamanda Japon süs eşyaları için önemli bir malzemedir - kanzashi: İmalat kemerleri geçenlerde hızlı ciro kazanıyor. Böyle süslemeleri taç yapraklarından, aynı zamanda yay şeklinde sadece yapılabilir. Onların üretim büyük avantajı - hayır büyük bir gayretle kolaylığı ve hızıdır. yapmak kendi elleriyle şeritler Yaylar makas, gerekirse daha hafif ve özel bir desen, sıkı bir kordonunu sahip olmak yeterli, çok basittir. hafif yay, kırıntılılardan ima ise, doğaçlama araçlarıyla vazgeçilebilir. Bu kolayca boş yay kaldıracaktır - O bandı ve yuvarlatılmış kenarları kapsayacak şekilde daha iyidir karton dışında bir şablon kullanırken unutulmamalıdır.

Bir şablon kullanarak

Bir çok düzgün ve simetrik yay için daima bir yarık ve genişliği ve özel karton kullanmalıdır yay kıvrımlar miktarını belirleyecektir. Farklı boyutlarda kendiniz birkaç parçayı yapabilirsiniz, çünkü satın almak gerekli değildir. Kendi elleriyle şeritler Fiyonk şablonun ortasına dikilir ve sadece kablosunu çekin, ama sadece iki tur fazla yapılabilir. yüzü yukarı bakacak şekilde ve her zaman küçük bir açıyla, şablon klip veya clothespin üzerinde serbest kenara, önceden tespit olmalıdır bandı sarın. Gerektiğinde etrafında birçok kez bandı tamamlayan ikinci ucunu sabitlemek ve ancak o zaman aşırı kesmeye. merkezi yarık desen bir iplikle küçük iğne yapmak dikişleri ve toplanan edilirse, şeritler yay, onların hayal gücü ile yapılmış el, orta kesiminde tekdüze perdeler ile elde edilir. Daha hızlı saç için bir dekorasyon yapmak istiyorsanız, sadece birim çok yoğun oldu tutmaya çalışıyorum, dikkatle sürükleyebilirsiniz. Bundan sonra, tüm yapı şablonuna ve darbeye çıkarılır ve kenarlar şerit takılmadığını serpilmiş saten hafif sigara eritilir.

desensiz fiyonklar

Yeterli boş vakit yoksa, kendi ellerinizle bantların yay Group Eight'in yöntemiyle yapılabilir. Bunu yapmak için, 25-30 cm bandının 2 adet kesilmiş ve her bir merkez etrafında simetri dayanacak şekilde çalışırken, sekiz katlanmış. Bundan sonra, ürün bir yay görünümünü oluştururken, birbirlerine yapıştırılır. daha ayrıntılı ve ilginç olacak, böylece ve istenirse ürün güzel yarıda desteklenen olabilir - Bu yöntemle o kendi elleriyle bant yığılmış kurdeleleri yapmak en iyisidir. Bu tür bir teknik için tek koşul - her bir üst katman daha düşük çapı biraz daha küçük olması gerekir. Burada kendi elleriyle şeritler minik fiyonk yapmanızı sağlar çok ilginç bir tekniktir: fiş üzerinde sargı (sadece ortak idealdir, aynı zamanda herhangi bir başka - hatta hozinventar uzun dişleri olan). bundan sonra merkezde sözleşmeli zaman gereken miktarda, dişine sarılı İnce saten kurdele: hazır güzel pruva!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.