SağlıkAlternatif tıp

Halk ilaçları tedavisi: endometriozis için otlar

Endometriyozis - çok kötü güncel, çalışılan jinekolojik hastalık. Bu, kadınların cinsel kürenin bir hastalıktır iç boşluğun dışında endometriyal proliferasyonu (dış kaplama tabakası rahim dokusu) odaklarının görünüm ile karakterize edilir. Bu tür lezyonlar karın boşluğuna büyür ve bazen bağırsak duvarlarında bulunmaktadır olabilir.

endometriozis oluşumunda, muhtemelen, bu ortaya edilmez anda hastalığın ortaya çıkışı ve gelişmesine yol, ancak Güvenilir nedenler kadınların sünnet edilmesi, genetik anomaliler, kürtajın inflamatuar süreçleri ve kontrolsüz alınan bir rol oynayabilir , kontraseptif dahil Hormonal.

Hastalık en sık ihmal hastalığın neredeyse asemptomatik, bu nedenle, çok sık vakaları meydana gelir. Çoğu kadın için, endometriyozis rutin muayene amacıyla ya infertilite sorunları nedeniyle muayene sırasında doktora algılanır. endometriozis için otlar kullanın, bu gibi durumlarda, sadece tanı onay alındıktan sonra mümkündür.

Geleneksel tıp, kadın sağlığı için otlar sunan onun cephanelik vardır ve bu hastalığın tedavisinde kadınlara yardım edenlere. Yani, çok sık kullanılan yayla rahim endometrioziste yanı sıra rahim kanaması. Buna ek olarak, ot etkili bir hastalığı tedavi eder, bu dişi üreme sistemindeki süreçleri normale, kısırlık kurtulmak yardımcı olabilir paralellik göstermektedir. bileşimi , bu bitki, temel iz elemanları, genellikle problem kışkırtır olan eksikliklerin dahil olduğu gösterilmiştir.

Bu endometriyozis iyileşmesi imkansız olacaktır kronik aşamada, içinde geçmedi önemlidir, bu nedenle, hastalığın ilk işareti, bir uzmana bir jinekolog sevk edilmelidir. Tedavi yöntemleri tıbbi ve geleneksel ikisi de olabilir, ancak eden doktor hastalığı başladı ve nasıl nasıl tedavi belirleyebilir.

Seçimi endometriozis tedavisi, uzman belirli durum ve yaş, önceki gebelik olarak hastanın bireysel özelliklerine, gördüğü, hastalığın yayılması ve bunun tabii şiddeti, endometriyozis, kısırlık, ve diğerleri semptomların şiddeti.

endometriozis için otlar sadece doktor ile danıştıktan sonra, uygulanacak hala bu yüzden halk ilaçları tedavisi sadece kendisinin alerjik reaksiyonları tanımlamak ve dikkate bazıları bireysel hastanın hoşgörüsüzlük alıp önlemek mümkün olacaktır, çok etkili ve belki de zarar olabilir.

çeşitli endometriozis için otlar tıbbi ücretleri dahildir. Bunlardan biri - 1st.lozhke ve hatmi için adaçayı ile - - 2st.lozhki için bu nane, ahududu, mürver, ısırgan civanperçemi, papatya ve Bukovica ilacın yapraklardan gelir. Toplama kaynatıldı halkalı sıcak 2 litre su boşaltılır ve yaklaşık 2 saat ısrar. Günde bir yemek, önce 30 dakika boyunca, bir cama dört kez götürün, sıvının geri kalan sulama için kullanılmaktadır. Tabii 10 günlük bir aradan takiben iki hafta sürer, sonra - tekrarladı. Koleksiyon, betony içerdiğini belirtmek gerekir tansiyonu düşürür, böylece basınçsız etmiş olan kadınlara eklemeyin.

Endometriyozis - kompleks bir hastalık ve tedavi pek katkıda. hastalık kontrol ilaçları yardımcı olmayan durumlarda, geleneksel yöntemler tedavi için son umut vardır.

endometriozis için otlar Tedavinin uzun kursuna içinde, ancak, olumlu bir etki elde etmek için gereken hemen melodi yardımcı olabilir. Bitkisel tedaviler kullanmanın yanı sıra, vücutta hormonların seviyesini izlemek ve hormonal değişiklikler verilen gerekli otlar seçecektir sağlık profesyoneli, danışmak emin olmak için gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.