Sanat ve EğlenceLiteratür

Korostyshevskaya Tatiana kitaplar

Korostyshevskaya Tatiana - fantezi türünde bir Rus yazar. yazar Şöhret romanın serbest bırakılması ile geldi "Baba Yaga torunu." Yakında bir kız cadı yeni bir hikaye yayınlandı. Eleştirmenler çok olumlu yeni yazarların eserlerine tepki gösterdi. Hangi kitapları Korostyshevsky okuyucuyu çekmektedir?

yazar hakkında

Korostyshevskaya Tatyana Georgievna Lviv doğdu. Kısa bir süre önce Almanya'nın Wuppertal kentinde yaşadı.

Korostyshevskaya küçük Tatiana onun kişisel hayatı hakkında blogunda diyor. Otobiyografi, o da henüz yazmadı. Uzun yazı kariyer sıradışı fantezi yazarın hayal nasıl Hakkında, ayrıca bilinmemektedir. Ama yazar, yeni bir roman yazmaya başlamadan önce, o Slav kültürünün edebiyat ve tarihi üzerine kitaplar okumaya çok zaman harcamış, itiraf kez.

oluşturma

Korostyshevsky edebi ilk 2012 yılında gerçekleşti. Sadece birkaç yıl içinde, yazar Tatiana Korostyshevskaya fantezi aşk türünde dokuz eseri. okuyucular, onları en iyi göre:

  1. "Baba Yaga torunu";
  2. "Belladonna";
  3. "Lady Suriye Ennskogo İlçe";
  4. "Anne ve bal";
  5. "Peygambere Kuş".

Korostyshevskaya Tatiana - Stilini, yerli fantezi, farklı renkli dil, üslup ve sözcük zenginliği döner birçok çağdaş temsilcilerinin davranış aksine yazar. Masal tema gerçekten tükenmez olduğunu. halk motifleri heyecan verici arsa dayalı yaratmaz Korostyshevsky. Buna ek olarak, onun kitapları belirli bir yazarın yorumuna farklı ve kendine özgü bir dil vardır.

"Baba Yaga torunu"

Bu hikayenin kahramanı - genç Luton. O gizemli bir hediye keşfeder. Ve bu, şaşırtıcı değildir kendi büyükannesi çünkü - Bir cadı, eski Rus masal tümüne da bilinir. Ama bu karakterin Korostyshevsky yorumlanmasında - sevgi dolu sevecen kadın. Tabii ki, cadının hediyesi olmadan. Aktör Baba Yaga yetenekleri yoksun değildir. Sonuçta, o ya da değil, ancak destek gibi kötü cadının itibar gereklidir.

Büyükanne ceviz kabuğu erken yaş yüz kaynatma sildi, etkisi düşünülemez komplolar güçlenir. Ve Luton çünkü iyi, "çirkin ördek yavrusu" adı verilen ilçe kötülük dilleri - insanların bilgeliğini hatırlamak sakinleştirdi: "Su insandan içmemeye." Aslında, Baba Yaga torunu yakında öğrenilen olağanüstü güzelliği, ve diğer masal karakterleri Korostyshevsky vardı.

kız-cadı hikayesi üç bölümden oluşmaktadır. övgü Tatiana Korostyshevsky üçlemesinin Okuyucu yorumları. Sonuçta, yazarın kitabın canlı görüntüleri, aynı zamanda mizah olağanüstü duygusu değil sadece.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.