Kendini yetiştirmePsikoloji

Gerçekliği kontrol yeteneği gibi Kuantum Psikoloji

Bu bilim merkezinde kuantum fizik kanunlarının ve bireyin gerçekleşen işlemlerdir ve bütün evrende, çevre ile insan teması tecelli birbirine bağlı fonksiyonlar olarak kabul edilir.

"Kuantum psikoloji" kavramı 20. yüzyılın sonlarında ortaya çıktı. alanda tanınmış yazarlar filozof R. A. Uilson, Gestalt terapist Steven Wolinski, psikolog A. vardır I. Nefedov, Fizik, M. ve M. Zarechnyi Menskii. Amerika'da, oluşturulan ve soruların yeni bir yön için enstitü adanmış seti çalışır.

Kuantum Psikoloji gerçeklik bizi etkiliyor ve biz edebiliyoruz olarak, sırayla, çevredeki gerçekliği değiştirmek bildiren bir kavramına dayanır. Ve çok bilim ve bilincimizin değişikliklerin bir sonucu olarak evrenin evrimi ve tüm nesneleri dikkate kompleksin tek birimleri (kuantumların) kabul ediliyor.

Insanoğlu tek tek ayrı bir sistem bileşeni olarak kabul edilir ve burada bir gövde gibi hareket eder. Yeni psikolojisi bir kişi ve insanlar bilinç için tek ortak arasındaki iletişimin ilkelerini açıklamak için "kuantum bilinç" kavramını kullanır.

Erkek kuantum sisteminin ayrı bir durum olarak anlaşılmaktadır. Sonuç (deneyim) bir ölçü olarak ele bir kişi, tek BİLİNÇLİLİĞE da ayrı bir kimlik imal edilen. bireyden alınan bilgilere göre, bütün sistem geliştirme yolunda ilerleme sağlamanın seçim yapar. Gerçeklik bilincin evriminde genel seçimlerin bir zincirin bir sonucu olarak görülüyor.

Bu yaklaşım yoluyla basiret net fenomenler, dünyanın farklı bölgelerinde ve diğer birçok bulunan bilim adamlarının eşzamanlı keşifler haline açıklanamayan fenomenler. bilinç bir ortamda herhangi bir ölçüm yapmak için ise, anında tüm vücudu tanır. Ve mesafe anında bütün insanlığı bilgi almak için önemli değil.

birbirlerine birey olarak ilgili Fonksiyonu ve bir bütün olarak tüm karmaşık, fikirdir. Şirket göz önüne alındığında, insanlar genellikle kendilerini çevrelerindeki olayları meydana yansıtmak ve onlar etkileşim ile belirli bir sosyal gruba bilinciyle korelasyon içindedir olmadığı sonucuna varılabilir. O tek bilincine böylece daha kapsamlı dernekler ve başka bir üyesidir.

Varsaymak mantıklı olduğunu kuantum bilinç   Bütün insanlık daha da geniş bir küresel ve üzerinde, sonsuza parçasıdır.

mekaniğinin psikologlar yanlış prensipleri kullanılır inanıyoruz fizikçiler adına bu yaklaşımın eleştirilere rağmen, yön kişinin bilgisine devrim niteliğinde yeni bir yaklaşım olarak yayılmasını aldı.

Nasıl yönetimin gerçekliği nedir?

M. B. Mensky onun yazılarında, biz bir bireyin tüm sistemin seçimi sapma olasılığını varsayabiliriz. Bu enerji potansiyeline bağlı olarak artabilir insan zihni, dünyanın çoğunluğun ortalamasının gerçeklik arasında önemli farklar var. Eğer dünya ortalamasının bilinçten farklı güçlü yerel anomaliler, ortaya çıkmasına açıklayabilir.

sapma büyük büyüklüğünü ulaşıldığında bazı görünüşte imkansız olaylara uygulayabilmek daha olasıdır. Pek çok olayları açıklar.

tamamen sağlam kalırken Hayatta kalmak için ve herhangi bir önemli görevi gerçekleştirmek için gerekirse Örneğin, savaş zamanı asker, mermi bir telaş arasında yer alabilir.

Tüm insan birimleri yana - bilgi basitçe bütünün bireysel parçalar ise, "mesajı" arasında olduğu, tek bir olay üzerinde odaklanarak, insanların kişiliğinin çeşitli önemli yenilmez yapabilir bu psişik enerji, transfer edebilirsiniz.

Bir diğer önemli prensip denemenin sonucunun deneycinin beklentilerine bağlı olduğunu kaydetti edildi kuantum fiziği tarafından yürütülen deneylerin sonuçları elde yöndür. O "gözlemci gözlenen fenomen etkiler." Sonucuna varılmıştır

Bu uygulanmasında netleşiyor pozitif psikoloji ilkelerine: "Biz kendi gerçeklik yaratmak", "İnsanın evreni tasarlamaktadır ve belirli olayları ve durumları çeken bunu yaratan akıldır."

Psikologlar bu bilgi yüzyıllardır bilinmektedir bilim mülkiyet bugün olur ve Budizm, Şamanizm, Vedalar ve Kabala kullanılmaktadır söylüyorlar. Uzmanlar rüyasını görüntüler oluştururken ve evrenin içine gönderiyor, arzuları gerçekleşmesi ve meditasyon, negatif duyguların kurtulmak için tavsiye egzersizleri geliştirdik.

Her ne kadar kuantum psikoloji gerçek teorisine dayanan fakat fizik onun basitleştirilmiş yorumlanması uzakta acil sorunların ve işlerin gerçek durumunu çözme bir kişi alır.

Ortodoks bilim adamlarına göre, boş hayaller kriz durumlarında çözümüne katkıda yoktur. Unsatisfied arzuları ve duyguları sıklıkla kişilik değişikliklerine yol ve eylem motive. Bu yorum, kaçınılmaz insan acı yoluyla ruhsal büyüme ve gelişme prensibine dayanır Hıristiyan konsepti ile de uyum içindedir.

Eğer içe duyguları tahrik, onlara çıkış icar onları kabul etmeyi reddetmeye değil, (modern araştırma tarafından teyit edilir) bu yaklaşım bünyesinde olumsuzluk birikimine yol açabilir ve bu çeşitli hastalıklara neden olabilir.

Kuantum psikolojisi erken gelişme hala. Modern keşiflerin kullanımının zorluğa henüz kuantum fiziğinin bütüne kişinin varlığının.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.