Haber ve ToplumÜnlüler

Danil Pluzhnikov: Projenin kazanan biyografisi "Çocukların Sesi".

Daniel Pluzhnikov kim? Ünlü proje "Voice Biyografi kazanan. Genç yaşına rağmen Çocuklar", kalplerin en Ruslar fatihi, çok zengin ve ilginçtir. Bu ad, ülkemizde birçok tanıdık. Bu sadece rakiplerine karşı zafer değildi bir çocuk, ama aynı zamanda hastalık yenmek, kendini kazanmak için. müzisyenlerin oğlu (anne piyano, baba çalış - perküsyon), o ancak, konuşmayı öğrendi karaoke için bir zevk oldu bir çocuktur. Onu bırakmadı müzik için sev, Daniel büyüyünce.

Danil Pluzhnikov. biyografi

Bir oğlan güneşli Adler Ocak 26, 2003 doğdu. annem oğlunun boyu ve kilosu kazanmaya sona erdiğini öğrendim kadar yaşı 10 aya kadar, çocuk, tamamen sağlıklı bir çocuk büyüdü. Uzun bir süredir doktorlar çocuğun normal gelişim olduğunu belirterek anne korkular dinlemediğiniz. Ebeveynler birçok doktor bypass ve dikkat dek ameliyatları var. O andan itibaren bütün aile hayatı ayrılmaz hastane ile bağlantılıdır. Birçok anket deneyimleri ve son olarak, korkunç bir hayal kırıklığı teşhisi - komplike kemik hastalığı. Cesur anne hasta bir çocuğa bıraktı, ama tam tersine, herkes gibi değil gereksiz hissetmedim oğlu için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalıştık. Biyografi Daniel Pluzhnikova çok sıradışı. tüm yaşıtları gibi, o evde ve internet üzerinden öğretmenlerle eğitiliyor, okula gidiyor. Tüm zorluklara rağmen oğlan "mükemmel" öğrenir. kaykay, tabii ki, müzik şiir yazma ve: Daniel temel konularda sınıflar ve diğer birçok hobiler ek olarak. müzik okulunda şan öğrenerek son zamanlarda synthesizer oynamak için bir tutku ekledi. Mentor Daniel çok inatçı ve çalışkan bir çocuk diye bahsediyor. benzer bir hastalığı olan bir müzik aleti çalmak çok zor olmasına rağmen, Daniel cesaretle bütün zorlukların üstesinden gelmek ve artık sadece bir sentezleyici üzerinde bestelerini icra değil, aynı zamanda kendi oluşturur.

annem Daniel anılarından ...

O şimdi tüm ülke Danila Pluzhnikov ( "Ses") üzerinden ünlü oldu. Onun biyografisi olarak zorluklar son derece zengin, oğlanın annesi röportajda anlattı. Hepsi ailesi aracılığıyla gitmek zorunda kaldı. Orada bir yıl olmadığını Küçük Daniel, uzun süre doğru bir teşhis gelemedi çıkıyor. bunun imkansız olduğunu çok Elbette tedaviye başlamak. Ebeveynler Krasnodar ve Moskova'da doktor ve klinikler onlarca ziyaret etti. Son olarak, 6 yıl yaşında erkek çocuğu ilk adımı yapılmış ve neredeyse hemen İlizarov'u merkezinde yeni teknikle bir tedavi vardı. Vaka gelişme. Böyle karmaşık bir terapi sonra doktorlar biraz bekleyip çocuğa dinlenme şansı vermek tavsiye etti. operasyonların sonraki serileri, bu 13-14 yaş gerçekleşecek karar verildi. Bunca yıl, ebeveynler ve ablası Danila her şeyi ona destek Yanında sürekli idi. özel hayatı, Papa unutun - - ailelerini beslemek için çok çalışmaya Annem çalışmalarını yetişkin kardeşi çıkmak zorunda kaldı.

projenin "Voice Casting. Çocuklar "geçti!

Daniel 13 yaşındayken, bir sonraki işlem için kuyrukta konulmuştur. O Kasım 2015 yılında atandı. Ama burada Pluzhnikova ailesi sevdikleri ve cesur oğul proje "Voice katılmak için döküm olduğunu öğrenir. Çocuklar. " Pluzhnikov Daniel böyle haber yedinci cenneti oldu. Bu onun bütün bu yıllar, ciddi vokal yapıyor istediğini tam olarak budur. Yaklaşan zor bir seçim - proje veya planlı operasyonda katılım. Neyse ki, doktorlar küçük hastayı bir araya geldi ve bir operasyon geçirmesi kabul ettiler. Şimdi hepimiz bu boşuna yapmadı olduğunu biliyoruz.

özellikle çocuklar

"Voice kazanan. biyografi uzaktır basit gelen Danil Pluzhnikov, »çocuklar uzun onun sıradışı görünüşü ile ilgili felsefi öğrendi. Şimdi yüzü başkalarıyla iletişimde hemen hemen her Rus, herhangi bir sorun tanıdık olduğundan. o başka bir yol olmasına rağmen. İnsanlar bir yetişkin küçük çocuk farklı tepkiler gösterdiler. Belki de değil kötülük dışına, ancak eğitim eksikliğinden, ancak bu az saldırgan oldu. Böyle insanlara Daniel tutum katıldıktan sonra önemli ölçüde değişti Paralimpik Oyunları Soçi'de. Ancak, çocuk hep annesinin çok daha doğru başkalarının boşboğazlığından algılamıştır. Her zaman o oğlunu korumak için bir tigress gibi koştu. Daha sonra olduğunu anlamak için geldi sadece fazlaydı "Eğer durum değiştiremiyorsanız, kendisine tavrını değiştirmesi." O zamandan beri, aile sadece böyle bir dar görüşlü ve kaba insanlarla yakınlık.

Daniel günlük yaşam

Hiçbir günlük genç hayatını tasvir değil biyografi tamamlayabilecek. Şarkıcı Daniel Pluzhnikov - alışılmadık bir çocuk. Ebeveynler o dışarıdan yardım başvurmak mümkün olduğunca az olabilir, böylece oğlunun maksimum ömrünü düzenlemek için çalıştı. daire tüm küçük merdivenler, sandalyeler vardır. oda Danila - düşük masa ve yatak. Oğlunun babası için tüm mobilya yaptı. Bu ailenin olağanüstü uyumu çarpar. Onlar, daima beraber dost ve sevecen bulunmaktadır. Daniel hasta olduğunu gerçeğine rağmen, o hiçbir iyilik yapmadım. Yaşına herhangi genç gibi o ailesi azarladı olan ihlali için kendi sorumlulukları vardır. Baba Daniel o bağımsız adam çok ona dikkat çekmek için, yeterince yaşlı olduğunu söylüyor. Daniel duvarlarınızı değil, aynı zamanda sokakta sadece yönetebilir yetişkinlerin yardımı olmadan. O kaldırımda özel donanımlı scooter üzerinde hareket eder. İlk huzursuz anne yalnız ona izin korkuyordum, ama babası müdahale etti ve şimdi Daniel onların Microdistrict serbestçe hareket eder.

gönüllü

proje "Voice kazanan. Danil Pluzhnikov - Üçüncü sezonunda Çocuklar", tüm bilinmektedir. Ciddi bir hastalık olmasına rağmen, onun 14 yıl içinde bu tür sonuçlar elde etti bu olağanüstü gencin biyografisi, birçok endişelendiriyor. Daniel çeşitli yarışmalara katılan ve birbiri ardına zafer kazanmak değil, diğer hasta çocukları desteklemek için değil sadece çalışır. Gönüllülük Daniel çocuk kanser merkezini ziyaret ile Moskova'da başladı. oğlan, sang hasta çocuklar için bir sentezleyici üzerinde oynanan. Basit bir canlı tebliğde Danil o hastalıkla mücadele etmek mümkün ve gerekli olduğu inancı içinde hasta çocukları verdi!

Gönüllülerin saflarında Soçi Danil Olimpiyatların azından ben yabancı heyetleri karşılamak ve Rus sporculara teslim Ülkemizin sembolü geldi - kalpak. Paralimpik ile iletişim yeteneklerini de ergen özgüven ekledi. Şimdi herhangi bir hastalık aşılabilir biliyordu, sadece gerektiğinde değil umutsuzluğa ve memnuniyetini ve yaşam neşe getirecek etkinliğin hayatında bulmak için.

zaferden sonra Hayat

Bütün ülke Daniel projesinde yaptığı her performansını izlerken huşu içinde olduğunu. seyirci ve ustaların reaksiyon hep aynıydı - bir zevk, gözlerinde yaşlarla. Gelecekteki kazanan konuşmaları dinledi etmiştir Şüphesiz herkes, en güçlü duyguları yaşadı. Ama en büyük deneyim hala çocuğun ailesi üzerindeki ve Daniel'in düştü. Ama kimin biyografisi dışa Danil Pluzhnikov, içindeki öfke tutku rağmen - cesaret ve kararlılıkla gerçek bir örnek, o her zaman sakin ve mantıklı idi. Her şarkı - bu sadece bir güzel sesini, aynı zamanda zihinsel, sanatsal yürütme değil. Gerçekten sahneye her çıkışında önce şimdi ünlü aktör deneyimli Ne, muhtemelen sadece en yakın ve sevgili insanlar biliyorum.

acil sorunlarının

, Ergenlik dönemlerinde önemli bir zafer kazanmak ünlü ve tanınabilir hale - bu, tabii ki, güzeldir. Ama Daniel ve ailesi şöhret - değil ana şey. ön planda, elbette, çocuğun sağlığını konur. Tedavi ve cerrahi zaten çaba, zaman ve para harcadık. Ve ne kadar daha olası olduğu! Daniel, engelli tüm çocuklar gibi cerrahi ve rehabilitasyon serbest hakkına sahiptir. Ancak devlet bu tür olağandışı çocuklara bir yetişkinin sürekli yardım ve desteği olmadan yaşayamaz o dikkate almaz. operasyon için kota, maalesef, oğlu ile ev sahibi anne için gerekli olan bu maliyetleri kapsamaz. Bu nedenle, aile sürekli çeşitli hayır kuruluşları parasal yardım aramak zorunda.

projeye katılım ve zafer bu sorunların çözümü ile Daniel ve ailesini yardımcı oldu. oğlan bütün ülkeyi bilen ve konuşan sonra bilinen TV sunucusu Elena Malysheva yaptığı yardımı teklif etti. O denetimden sonra konsültasyon yürütülen öncü uzmanlar, gelen oğlan tavsiye için düzenlemek ve Daniel terapiler için en uygun seçim başardı. Tamamen hastalığın çocuğu kurtulmak elbette mümkün olmayacaktır, fakat seçilen yönteme, ben Daniel koltuk değneği olmadan yürümeye sağlamak mümkündür. Bu amaçla, doktorların kararına göre, Danilo kasları ve omurgayı güçlendirmek için sınıftaki tüm güçlerini atmak gerekir. Elena Malysheva, sırayla, çocuğa yardım ve bu çocuklar için özel rehabilitasyon merkezinde tanımlamak için söz verdi.

Hayatta en önemli şey - aile

Daniel ailem ile çok şanslıydım. Birçok onların durumda sıkışıp aksine, çocuğu terk, ancak bunun yerine toparlandı ve oğlu iyi bir gelecek ve şimdiki sağlamak için tüm güçlerini attı değil. onlar sadece baba çalıştığı için Pluzhnikov ailesi, zengin değildir. Çok para tedavisi, cerrahi ve rehabilitasyon dönemlerine ilişkin geçirdi. Bu problemlere apendiks olarak aile zemin katta küçük iki odalı dairede yaşıyor gerçeğini eklenir. Nedeniyle kalıbın duvarlarına sürekli ıslaklık görünen, bu Daniel vücut için çok zararlıdır. Bir şekilde kalıp başa çıkabilmek için, bu dairede tamirat ve bu ek maliyet yapmak için her yıl gereklidir. rekabetin Sesi" Daniel zaferinden sonra. Çocuk 'Belediye Başkanı Pluzhnikov ev, yeni inşa edilmiş bir evde ailesine bir yeni stüdyo daire vermek için söz verdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.