FormasyonOkullar ve üniversiteler

Hafif sanayi ve hizmet Novosibirsk Koleji: uzmanlık ve değerlendirme açıklaması

Novosibirsk yılında kolej birinde olabilir giysiler, tasarımcı, terzi, terzi, dikiş ekipman operatörü ve diğer talep uzmanlardan oluşan bir tasarımcı teknoloji uzmanı haline gelir. Adını - Hafif sanayi ve hizmetler Novosibirsk Koleji. Bu uzun zaman önce kuruldu. Ancak, bu kolejler zaman karşılık gelmez anlamına gelmez. kolej dinamik gelişen ve bugün eğitim sürecinin yeni teknolojiler ve öğretim yöntemleri de tanıtan, modern yaşamın ve işgücü piyasasının taleplerine adapte edilir.

Sssuz geçen yüzyılda kurulmuştur. O Novosibirsk çalışan iki kurum birleşmesiyle ortaya çıktı. Meslek okulu - İlk Işık Sanayi Koleji ve ikinci denirdi. Öğrenci üniversite onlarla gurur şekilde oluşturulur ve burada uzmanlık alındığını bilmeli çünkü en, her kurumun tarihine bakalım.

Hafif Sanayi Koleji Hakkında

Peki, şimdi varsayabiliriz mevcut kurumlar 1944 yılında ortaya çıktı. Bu dikiş okulu olarak adlandırıldı. İlk konu dikiş üretim mühendisleri teknisyenleri oluşuyordu. Onun öğrencileri üniversiteye (hafif sanayi ve hizmet modern Novosibirsk Koleji) teklif verebilecek tek meslek oldu.

Sonraki yıllarda, uzmanlık sayısını artırdı. Ssuz giyim endüstrisi için sadece profesyoneller üretmeye başlamıştır. Bu bağlamda, kurumun adı değiştirildi. Bu olay 1961 yılında uzanır. Novosibirsk'deki Dikiş okul Hafif Sanayi Koleji oldu.

meslek okulu Açık

1962'de Novosibirsk bir kolej kazandı. Bu terziler-motoristok eğitim amacıyla oluşturuldu. İlk yılında 200 kişinin kabul edildi çalışma. Okul küçük iki katlı bir binada bulunan oldu. 10 yıl sonra, okul yeni, amaca binaya taşındı.

Okul 1993 yılına kadar sürdü. Sonra durumu terfi etti. Ssuz hafif sanayinin mesleki okulu adı altında faaliyetlerine devam etmiştir. Bu olay kurumun gelişimini etkilemiştir - yeni istihdam sayısı liderlik durum değişikliği sonrasında açılmış ayarlanır.

eğitim kurumları birleştiren

ilişkilendirme prosedürü ve teknik lise 2005 yılında yürütülmüştür. Bu olayın sonucunda hafif sanayi ve hizmetler Novosibirsk Koleji çıktı. bu kurumun varlık dönemi boyunca hatırı sayılır elde edebiliriz. Ssuz farklı ödülleri, teşekkür, diplomalar büyük bir numarası vardır.

Bugün üniversite insanlar gerçek bilgi aldığınız modern eğitim kurumudur. kolej düşünüldüğünde donanımlı atölye not edilebilir. Bazıları dikiyoruz. Onlar kesim masaları, yüksek teknoloji sanayi evrensel makineleri, yarı otomatik makinelerdir. üzerinde öğrenciler için atölye de vardır "Montaj-mekanik üretim." Bu çilingir araçları pratik becerileri mastering için gerekli masaüstü delme makinesi ve diğer imkanları vardır.

Teknik ve dikiş yönü: incelemek için gitmek

Hafif Sanayi ve hizmet uzmanlık Novosibirsk Koleji aşağıdaki başvuru sunmaktadır:

  1. "Endüstriyel ekipman (sanayi tarafından) Bakım ve kurulum." Bu uzmanlık üniversite eğitimini mezun, insanlar nitelikli teknisyen mekanik bulunmaktadır. Mezunlar Geleceği faaliyetleri organize ve operasyon kapsamında çalışma performansında onarım ve endüstriyel ekipman kurulumu yürütüyor.
  2. "Dikiş ekipmanın operatörü." Bu meslekte kaydetme, sen tekstil işleme hazırlık ve kesim üretim ekipmanları üzerinde bakım çalışmaları yapmak öğrenebilirsiniz.
  3. "Teknolojisi, modelleme ve dokulardan ürünlerin tasarımı." Bu eğilim tasarımcıları-teknoloji uzmanları hazırlamak için (hafif sanayi ve hizmetler Novosibirsk Koleji) NKLPiS açtı. Gelecek uzmanları, hazır giyim sektöründe giysiler geliştirilmesi, bunların yaratılması, hazırlanması ve teknolojik süreçlerin organizasyonu hazırlanmak burada okuyan.
  4. Kesici. üniversitede bu uzmanlık almış insanlar dikiş, onarım öğeleri ve kumaşlar yürütmek, ürünlerin üretimi için alma siparişlerini gerçekleştirilir.
  5. Terzi. Bu uzmanlık ile mezun Faaliyetleri, giysiler, onların onarım ve yenileme incelemesine, siparişlere göre ürünlerin terzilik oluşur.

diğer spesiyalleri

Ssuz da değil teknik ve dikiş ilgili meslekler hazırlanıyor. Sadece 3. Bu "Tasarım", "Turizm" vardır "Oda servisi." İlk uzmanlık, öğrenciler, detay-uzaysal sistemleri, endüstriyel ürünlerde sanatsal ve tasarım (tasarım) projeleri geliştirmek hayatında projelerini uygulamak öğrenirler.

Hafif sanayi ve hizmet Novosibirsk Koleji tarafından açıldı İlginç alanı, - bir turist. Burada okurken, öğrenciler dünya hakkında pek çok yeni şeyler öğreniyoruz. Gelecekte onlar seyahat acenteleri, tur operatörleri, tur hizmetlerinin sağlanması meşgul olacak. Benzer bir uzmanlık - "Oda servisi." Mezunlar ayrıca, otel hizmetleri kitaba müşterileri ile çalışmak hizmet verecek.

Hafif Sanayi ve Hizmet Novosibirsk Koleji: yorumlar

ssuz Hakkında olumlu geribildirim bir sürü bıraktı. Öğretmenlerin, bazı özel yaratıcı süreç gibi öğrenciler. Üniversite onlar için yeni ve ilginç alanlarda kaliteli bir eğitim almak için lisans derecesiyle ve uzmanları ile bile insanları aldı.

Öğrencilerden olumlu geribildirim iyi malzeme ve teknik donanım hakkında yazmak. kolej Sibirya bazı işletmelerde henüz modern ekipman vardır. Öğrenciler high-end cihazlar ile çalışma fırsatı var. kolej bile ülkemizin diğer bölgelerinden ustaları eğitim için geliyor.

Bütün bunlar o göz ssuz göstermektedir - bu şehrin oldukça iyi eğitim kurumları var. Bazı alanlarda bütçe yerlere sahiptir. Yerleşik olmayan hafif sanayi ve hizmet pansiyon sakinleri Novosibirsk Koleji sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.