HobiDikiş

Burada yaşayan güzelliği. süsler elleriyle nasıl yapılır

Son zamanlarda, cariye, ya Rus konuşma, iğne içinde, özellikle popüler. Bu ürünlerin benzersiz özgünlük ve büyük cazibe ile karakterizedir Bunun nedeni, şaşırtıcı değildir.

Bugün kendi ellerinizle takı yapmak hakkında konuşmak olacaktır. Sonuçta, onlar kalabalıkta ayıramaz herkes için hiçbiri vardır. Size sadece var! Ve her kadının bireysellik için doğal arzusu mahsustur.

Bazı takı yaratıcı becerilerini razvititii zaman, olanlar gibi fotoğrafta burada bakın gerçek başyapıtlarından oluşturabilirsiniz. Ama yapabildiği tek şey her birinizin değildir. en önemlisi özel aletler, malzemeler ve - büyük arzu ve tasarımcı yetenek. Eğer ne birini ne de diğer varsa, ben sadece bir yarısında çok fazla zorluk bir saat olmadan elleriyle süsler nasıl göstereceğiz.

Yani küçük atölye başlar. Konu: Kendi elleriyle takı nasıl.

Bu güzel uzun küpe imalatı için biz biraz çok-renkli boncuklar ya da küçük boncuklar, çeşitli sökülebilir metal halkalar, raptiye bir çift (sözde tokalar küpe), ince pense (pense) gerekir. Eğer hiçbir metal halkalar varsa, her zamanki tel uygun olan herhangi bir katı çubuk bobin kalınlığı üzerine yara alacak ve sonra tek tek sargılar içine kesti. Yüzüklerimiz olsun. her bir halka üzerinde, kordonun iki açık tarafı ile yer ve (şekle bakınız) bu kelepçe gerekmektedir. Bu, bir sonraki açık bağlantıyı iplik tekrar boncuk ve kelepçeyi. Böylece, istenilen uzunlukta boncuk zinciri ile dekore yapacaktır. Biz bağlantı parçasına bununla birlikte ek ve ilk küpe hazır. İkinci aynı şekilde yapar.

her saniye halka vdet bir değil zincirin dekore boncuklar bağlantının üç, biz küpe biraz daha fazla hacim olsun. renk boncuk değiştirme, kendi küpe renkli yaz kıyafetler farklı versiyonlarını oluşturabilir.

Sadece gördüğümüz gibi, yapmak kendi ellerinizle takı o kadar zor değildir. Eğer telden dokuma sanatı ustası varsa, o da tamamen fantastik herşeyi bir pense sadece zarif rotasyonu oluşturmak mümkündür. Böylesine özel bir yuvarlak pense var. Yavaş yavaş becerileri bileme, sen kendilerini ve arkadaşlarını küpe, kolye ve bilezikler inanılmaz güzelliği süslemeleri edebilmek, hem de oldukça iyi kazanacağım.

Ben bu yazıda değinmek için gidiyorum da nasıl konusu olan Noel süsleri, ama internette bu tür bilgilerin bol, yani sana oldukça sıradışı, ama basit, güzel ve çok iştah açıcı fikirlerin sadece birkaç vermeye karar verdi. İşte böyle bir Noel çelenk pembe elma yapılabilir edilir. Eğer çok güzel değil mi? misafirlerinize tüm yemek yemek zaman, masada çelenk koyabilirsiniz. örneğin Alternatif Noel tatlı. Eğer bir elma pasta fırında Ve eğer doldurma için elma çekirdekleri ve yılbaşı yumruk veya sıcak şarap için bardak olarak kullanılan duvarlar dışarı kesebilir.

Yani, bugün, kendi elleriyle takı yapmayı öğrendiler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.