SağlıkAlternatif tıp

Spree: tedavisinde yararlı özellikleri ve kontrendikasyonlar

Halk hekimliğinde, belki de en ünlü bir dizi kullanılan tüm eczane bitkilerin. Aynı zamanda, az insan bu bitkinin bütün tedavi edici özelliklere listeleyebilirsiniz. yaygın rağmen kullanım, bir dizi kullanışlı özellikleri ve kontrendikasyonlar eşit paylaştı.

çiçeklenme döneminde

Tüm yaz aylarında sonbaharda çiçeklenme ve meyve bitkisi bir arkaya vardır. o basit bitki olduğundan o zaman (Far North hariç) mekansal BDT bulunan tüm iklim bölgelerinde, yetişir.

çayırlar olarak, göletler ve nemli ormanlarda ve tabii ki, sadece bahçede bir dizi olarak bu bitkiyi bulabilirsiniz. Faydalı özellikleri ve kontrendikasyonlar o bizim dedesi hatta büyük-dedesi tanıyoruz. bir yatak gapping zaman bahçede çalışarak, dikkatle çalılar bak. Ot için oldukça faydalı bir bitki almak mümkündür. kendi çıkarları için sakla. Et suyu serisi birçok durumda çok etkilidir. sürgün uçları, - bitkide en yararlı şey, yeri konsantrasyonu vardır.

kimyasal bileşim,

 1. Provitamin A.
 2. Tanen.
 3. Uçucu yağlar.
 4. Kumarin.
 5. Askorbik asit.
 6. Kalsiyum.
 7. Bakır.
 8. Manganez.
 9. Demir.
 10. Krom.
 11. Potasyum.
 12. Bor.

Serinin kullanımı

Kendisine saygısı herbalist kullanışlı serisi ne söyleyecektir. Faydalı özellikleri ve bu bitkinin kontrendikasyonlar tam olarak bu insanlara bilinmektedir. Oldukça sık, doğanın bu hediyeyi çocuk hastalıkları çeşitli tedavi etmek için kullanılır, özellikle, bu bebeğin cilt döküntüleri için kullanılmaktadır. Bu amaçla, bu suyu arkaya yıkanıyor. Bu soğuk yapılı hastalıkların tedavisinde yardımcı, bu basıncı azaltmak için bir araç olarak etkilidir. Tedavi amacıyla, hem içten hem dıştan yaygın kullanılan dizisidir. Tedavi decoctions ve infüzyon hatta uzmanlar uygulanan.

dizi İçinde kas ve iskelet sistemi, diyabet, bronşit, ödem, kanser oluşumları ve sistit hastalıklar için kullanılmaktadır. Ayrıca, serinin bir kaynatma onun arıtma katkı karaciğer üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Bu tesiste için topikal olarak uygulanan bir losyon tedavisi, kaynar sebore, ülser ve diyatezi.

kökü bir kaynatma toksik etkinin eşsiz bir dizi vardır. Bu kapasite, bunun için kullanılan bir akrep sokması Doğu'da. bitkinin ezilmiş bir yaprak suyu ilave zaman zehirli yılan sokması için kullanılabilir. Taze yapraklar yaralar iltihap tedavisinde kullanılır.

Ayrıca mükemmel bir anti-alerjik ilaç dizisidir. Faydalı özellikleri ve bu bitkinin kontrendikasyonlar hatta bebeklerin tedavisi için kullanmak için izin verir. Bu uygun hazırlanması ile yan etkilere neden olmaması kaç doğal ilaçlardan biridir.

tarifi suyu

infüzyon ve decoctions hazırlanmasında ana şey - kaynar su bardağı başına 1 çorba kaşığı oranlarda gerçekleşmesidir. Bundan sonra, üç saat, gerginlik için ayrılmak ve başka amaçlar için kullanırız. Tedavi, yüksek kalitede olması sadece taze ot kullanmak. hiçbiri yoksa, doğal ilaçlar raf ömrünün iki yıl aşmaması gerektiğini unutmayın.

Bugün çeşitli rahatsızlıkları ortadan kaldırmak için, tarifleri bir sürü bulabilirsiniz. nedeniyle bileşimde varlığına arkaya, tanninlerin ve bir uçucu bitki yağı - en yaygın ilaç ve kozmetik bitki kullanılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.