GüzellikCilt bakımı

Göğüs çevresi ölçme: Öneriler ve Boyutlarını

Kendi elleri Dikiş giderek daha popüler hale geliyor ve birçok dikişçi vaka neponaslyshke hakkında fikir sahibi. Basit bir deyişle, doğru ölçü almak - değil en zor görevi. En azından başlangıç aşamasında, dikiş becerisi elde etmek için bir arzusu varsa, bu makalede üst vücut çevresini ölçmek için ne anlamanıza yardımcı olacaktır.

yalnız göğüs çevresi ölçümü hakkında bilmeniz gerekenler

eğilim oldukça gelişmiştir bugün ellerinizle bir şeyler yapmak. Eğer dilerseniz kendiniz herhangi bir şey yapmak ve asgari yatırım mümkün olacak. Bazı durumlarda, hatta bir dikiş makinesi gerekmez.

Herkesin vücut yapısı bireysel özellikleri vardır ve bu nedenle önlemlerin alınması olarak yetkin yapılmalıdır sır değil. Bu sizin gelecekteki ürünün kalitesine bağlıdır. Birçok dikişçi merak: nasıl göğüs çevresini ölçmek için?

Eğer olması gerekenler

göğüs çevresinin önlemlerin kaldırılması için, ihtiyacınız olacaktır:

  • santimetre;
  • kalem;
  • kağıt;
  • Sakız veya bant.

Sakız veya bant düzgün bir silüet uydurma gelecekteki şeye bel düzeltmek gerekiyordu. Eğer önlemlerin kaldırılması asistan yoksa, bir ayna kullanmanız önerilir. Ölçümler gerçeğe daha yakın olmak, sen tercihen sabahları aç karnına, herhangi bir ek aksesuarlar olmadan, çıplak göğsüne bunları üretmek zorunda.

meme hattına göre (cm bant şekil tam uyum olmadan serbestçe yapılması gerektiğini) göğüs çevresi ölçülmelidir. saygı ile el modeli, hangi uydurma gerçekleştirilmektedir, yanlarda altındadır. Bu durumda bir yardımcıya yoksa, bir taraftan size büst parametrelerini ölçmek zorundayız. Şimdi hızlı göğüs çevresi nasıl ölçüleceğini biliyoruz.

senin ölçümleri

sizin büstü çevresi olan sırasını belirlemek mümkündür Buna göre standart bir tablo yoktur. Bu bazında derlenmiş giysi boyutunda oranı ve sarma hücre.

büst

giyim boyutu

82-87 42/43
97-93 44/46
94-101 48/50
92-109 52/54
110-117 56/58
118-125 60/62
126-133 64/66
134-141 68/70

Tabloda verilen verilere göre, kolayca göğüs çevresi, bir giysi boyutu gelecekteki şeyler, ne olacak bunun bir ceket veya gömlek fark etmez belirleyebilir.

büst boyutu giysiler için de geçerlidir bilin. Birçok kadın iç çamaşırı şeklinde birbirlerine hediyeler olun. Bildiğiniz kesinlikle gerekenler çevresi, eğer sizin için bir sutyen seçin. Bu güzel ve kullanışlı bir hediyedir, ama önemli olan boyutunu yanlış hesaplayabilir değildir. Bir kullanarak çevresi nasıl ölçüleceğini faaliyetleri, bir dizi standart bulunmaktadır ölçüm bandı. Konuda bir yardımcı olması arzu edilir.

ilk aşamada

bantlamayın parametrelerini ölçme meme altında ölçün. O vücuda yakın yatıyor olması arzu edilir. Her durumda, sizin boyutu nihai olarak belirlenmesi meme altı gövde oranı çevresi ortalama gerekir.

ikinci ayak

meme hattı derin nefes ile göğüs çevresi ölçün. cm üst gövde noktaları uygulanması. Eğer bir arzu gösterirsek, sizi en çok uyan bir sutyen giymek olabilir. Ve zaten onun içinde ölçün. Her şey dikmek istediğiniz ürünün ne tür bağlıdır.

Tablo meme boyutu belirleme

sutyen boyutu

Bir meme boyutunu

sutyen boyutu

67-72 70
73-77 75
78-82 80
83-87 85
88 -92 90
93-97 95
98-102 100

Bu çıplak cilde ölçümler yapmak için tavsiye edilir, bir sutyen kullanımı yasak değildir. zemine paralel ölçüldüğünde bir santimetre olduğunu emin olmak için emin olun.

giydiğiniz bir ürün, ortalama boyutu ve altındaki göğüs hacmini gösterdiğini nadir değildir. bu bilgileri kullanabilirsiniz dikerken. Ama göz ve Gez güzel şeylere yazıt güvenmek. Biraz zaman ve büst çevresi hesaplamak için küçük bir çaba harcamadan değer.

Ayrıca, göğüs çevresinin büyüklük ölçümü, "tam hücreye" için kullanıldı. Bu derin nefes göğüs çevresi ölçümü prensibine dayanmaktadır. Böyle göstergeler büyük boy giysi var kadınlar ve erkekler için en uygun olanlardır.

bir "tam hücre" ölçülmesi için bir yöntem olup

eylem adım açıklaması Adım:

  1. zemine dik düz vücut ol.
  2. Eller gövde boyunca yerleştirilir.
  3. Omurga düzdür.
  4. Derin bir nefes göğüs çevresinin ölçülebilir göstergeler.
  5. Santimetre üst göğüs noktalarına uygulanır, zemine paralel.

Bu bir derin nefes ile göğüs çevresi ölçümünün bu yöntemin bütün numara. Bu tür ölçümler inspiratuar hava hacmini belirlemek için okullarda da kullanılmaktadır. Hatta bu şekilde açıklık boyutu tespit edildiği bilinmektedir.

erkeklerde olduğu gibi, burada durum farklı. Meme hacim altında oldukça nikchemu ölçer. Erkekler, özel ilgi gerektirmeyen bir sutyen, göğüs çevresi ölçümü gerekmez. Yani bu durumda mezura ve asistan gerekecektir. banal kolay Yaptığınız tüm eylemler. göğüs çevresinin mezura okumaları yardımıyla. o gövdenin üst alanında göğsüne sıkıca uymuyor ki Santimetre uygulanır. Eller vücudun paralel.

erkekler için tasarlanan Ölçümler, biraz farklı isimler ve bunların uygulanmasına yollarıdır. kadın için bir göğüs çevresi denir zamanki ölçüm, erkekler göğüs hacmi olarak kabul edilecektir.

göğüs ölçülmesi için yöntemler

göğüs bölgesinde erkeklerin vücudunda en geniş yeri tanımlayın. Başlangıçta, önlemler şahitliği de hareketsizlik hali, kişi ölür ve sakin bir şekilde içine çektiği hava. Gergin bir durumda - dondu, gerildi kaslar, değil yanlara dirsek seyreltmek unutmak omuzlarını düzeltti.

göğüs ölçülerde bir başka varyantı bulunmaktadır. Nefes alırken en geniş noktası ölçüm endikasyonları bant yardımı ile, nefes verin. Derin bir nefes Tutanak çevresi, daha sonra maksimum nefes verin. birlikte rakamlar katlandıktan sonra. Daha sonra, 2 ile bölmek çıkan birim ortalama toraks hacmi olduğuna inanılmaktadır.

Eğer daha hassas ayarlar için, farklı pozisyonlarda kendi göğüs çevresi ölçmek isterseniz, o zaman sizin için şu adımları izleyin.

Meme durumda aşağıdaki Çevresi

bir aynanın ön ol. Meme altında ölçün vücuda oldukça sıkı santimetre. Bant serbestçe hareket etmediğinden emin olun, ama aynı zamanda deriye kazmak yok. Bu yere paralel olmalıdır.

büst ayakta

Santimetre yere paralel olduğunu. meme hattına göre metrem uygulayın. Bu rahatsızlık vermeyecek kadar sıkı olmalıdır.

yamaç içinde Büst

Eğer orada hiçbir kişi o kutunun yardım Sormak onu yaklaşık o. Bu tedbir yalnız başarmak o kadar kolay değildir nüansları bir numarası vardır çünkü. eğiminde bedene sahip. bakıyor, zemin, göğüs paralel Torso. santimetrenin yardımıyla yuvanın çıkıntı yapan kısmın ölçümünü. eğim açısı 90 derecedir.

Bugüne kadar, meme ve sutyen bardak boyutunu belirlemek için tablolarda bol vardır. Bu makalede, kolayca meme ölçüm göreviyle başa çıkabilir tür bilgileri içerir. Meme ölçüm parametrelerinin görevini kolaylaştırmak maksimize masaya yazma performansı için.

Meme durumda aşağıdaki Çevresi bkz

büst ayakta

bkz
yamaç içinde Büst bkz
meme yüksekliği bkz

ayrıca ölçümler gerçek giysilerle çakıştı için olursa olsun, her şeyden önce, bu durumda kaç yolu yardımcı olur. Belki olmaz, bir hata içinde ölçümler. oldukça zor olduğu için ilk kez hedefe ulaşmak. göreve en sorumlu yaklaşım deneyin. Sonuçta, gelecekte sonucunda elde edilmiş olan faydalı parametreler olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.