Ev ve AileGebelik

Hamile kadınlar için saç boyası. Hamile saç boyamak için ne boya

Hamile kadınlar için saç boyası önce yasaklandı. İlginç pozisyon görünüm bakımı tam bir tabu geliyordu: o pick up zordu çünkü, güzel giysiler giymek, saçlarını kesmek imkansızdı. Bugün, hamile kadınlar çok güzel görünüyor. Zor bir dönem, kendiniz için zaman bulmak çok zor olacak zaman - Hayat önünde çok daha gider, çünkü moda, bakımlı, parlak ve haklı olarak çok. Elbette hamile kadınlar için saç boyası. Modern sanayi daha doğal ve güvenli ürünler pazara getiren kez ayak uydurur. Bu nedenle, güzel kalmak önlemek için hiçbir şey yoktur.

anne adayı boyalı edilemeyeceğini neden kuruldu görüş

Aslında, bu açıklama temelsiz değildir. saçlar için XX yüzyılın başlarında farklıydı boya. Bu amonyak ve ağır metal büyük miktarda içeriyor. Tabii ki, bu maddelerin kafa derisi içine emilir ve vücuttaki birikir. Artı bebeğin sağlık bir kadının boyama işlemi sırasında nefes alıyordu uçucu amonyak, neden olabilir zarar verirler. Başka bir nokta daha var - biz zaman renk haslığı ne unutmuş. O sadece kökleri boyamaya çok sık gereklidir ikinci yıkama saç, sonra rengini kaybediyordu. Bu duruma göre, vücuttaki zararlı maddelerin konsantrasyonu da fetal gelişim ciddi sapmalara yol şeklinde olabilir. Ancak, hamile kadınlar için saç boyası o zamandan bu yana önemli ölçüde değişti. Doktorlar bugün ne diyor?

uzman kanıt

Modern sanayi ninemin günlerde moda olduğunu daha bir kadının dikkatini tamamen farklı güzellik ürünleri sunmaktadır. Hamile kadınlar için yeni saç boyası insanlık emniyetinin güzel yarısı için olan amonyak içermez. Aslında, hala bu zor dönemde istenmeyen çeşitli safsızlıklar yoksundur.

Bu durumda, hamile kadınlar için saç boyası - tartışma jinekologlar bir konudur. eski okul kuvvetle tüm dönem böyle fonların kullanımına karşı uzmanlar, ayrıca emzirme sırasında boyanmasını yasaklar. Herhangi bir sorun önlemek daha kolaydır gibi bu ihtimale karşı çoğunlukla yapılır. Genç hekimler çok daha sadık, ancak hamileliğin ilk 3 ay içinde boyama içinde yer almak için tavsiye edilir. Durum kadın regrown kökleri ile yürümeye izin vermezse, sadece en doğal boya veya tonik kullanmak en iyisidir. Bir örnek bir profesyonel saç boyası Escalation Kolay olduğunu.

Boyanın Bileşimi

Kendi görüşünü yapmak için, bir saç boyası içeren bilmemiz gerekir. Bebeğin sağlığı kendi çekicilik çok daha yüksek değer gibi, hamile kadınlar için çok önemlidir. Dikkatli düşünülmelidir boya, paketi gerekir. çöpe gemiyi - O amonyak içerir. Buharlaşma, bu madde boğulma ve hatta bayılma şiddetli baş ağrısı, bulantı neden olur. Bu bileşeni içeren ürünlerin kullanımı, hamile kadınlar için yasaktır.

Devam edin. Hamile saç boyasının ne tür olabilir? hidrojen peroksit içeriyorsa bu, güçlü bir alerjen olan ek olarak, burun mukozasının yanıklara neden olabilir, çünkü durmak için daha iyidir. örneğin para-fenilendiamin gibi pek çok parabenler, burun iltihabı neden olabilir. Rezorsin kolayca öksürme, sulanma ve boğazın tahriş denge bozukluğuna neden.

gebelik süresi genellikle akut duyarlılığı ile ilişkili, herhangi bir boya hoş bir kokusu vardır edilir. Bu bulantı ve kusmaya neden olabilir. en uygun boya uzmanları Garnier Nutrisse Creme diyoruz. Bu güzellik ve saç parlaklık için meyve asitleri dolu güvenli bir araçtır.

gebelik ile ilişkili fizyolojik değişiklikler

Bugün hamile kadınlar için saç boyası en güvenli olduğunu belirlemek için çalışıyoruz. Biraz sonra size kırıntısı sağlığı için korkmadan kullanabileceğiniz araçların listesini verecektir. Bu sırada, kadın vücudunda meydana gelen değişimleri onlara değinelim.

En son, sen, dahası, mükemmel sonuçlar elde etmek için tam bir ay boyunca yeterli bir lekelenmeye belirli bir renk tonu kullandı. Şimdi bunu unutabilirsiniz. Nedeniyle hormonal dalgalanmalar renk çok beklenmedik alabilirsiniz sayede, yapı ve saç yağlanmaya değişir. Boyanın iyice sorunsuz ve biraz daha uzun devam edebilir. Görüntünün radikal bir değişim zamanı değil - Buna dayanarak, gebelik olduğunu belirtmek gerekmektedir.

İkinci zor bir zaman - daha önce değildi alerjik reaksiyondur. Düzenli başını, ama asla tecrübeli yan etkileri boyalı bile, hormonal değişiklikler yanık ve diğer hoş olmayan semptomlara neden olabilir. Özellikle yumuşak ve ince saç var dikkatli kadınlar olmak gereklidir. Dermatit, eritem - ile tedavi edilir kötü bir hastalık , hormonal merhem ve gebelik sırasında yasaktır.

Erken gebelikte Boyama

diğer tüm durumlarda, doktorlar güzel olmak için onun arayışı içinde gelecekteki anne destek vermeye hazırız, sonra 12 haftaya kadar, onlar acımasız. İlk üç aylık dönemde ise tüm hayati organları ve fetusun sistemlerini oluşur. Buna ek olarak, plasenta kesinlikle toksik ve zararlı maddelere maruz kalmaktan korunmuyor bebeğin bu zor dönemde, bu nedenle yalnızca üç ay sonra çalışmaya başlar.

Bu görüşe cevap kadınlar genellikle, sor "hamile kadınlar amonyak olmadan saç boyası boya mümkün müdür?". Disallow doktorlar hakkına sahip, ancak diğer zararlı maddeler içerebilir amonyak maddesi dışındaki olarak, on ikinci hafta ya da boyama yöntemlerinin en koruyucu kullanımı, örneğin, ürün Estel Profesyonel De Luxe kadar beklemek tavsiye edilir. Bu bir amonyak içeren ve hromoenergetichesky kompleks yumuşak renklendirici ve tonlama sağlar.

Kına ve diğer doğal boyalar

Bu yüzden saç boyası hamile ya da değil boyamak mümkündür? Kesinlikle doktorlar cevap veremez, ancak Konsey doğal boyalar için bakmak daha iyidir. Tamamen güvenlidir kına ve Basma. Onların yardımı ile saç kırmızı ve kahverengi gölge alabilirsiniz. Işık shag limon suyu için mükemmel şekilde uygun olacaktır. plaja gitmeden önce saçınıza sprey - güneş ışığına maruz kaldığında bu pigment çekilmesini kolaylaştırır ve bu nedenle, saç daha hafif hale gelecektir. papatya kaynatma da hafif bir açıklama verir. koyu saç takım elbise için soğan kabuğu, kakao, çay ve kahve. Dirençli kahverengi bir ceviz kabuğu elde meşe kabuğundan.

tonu Balsam

Bu saçı zarar vermeden güzel görünmek kolay bir yoludur. şampuanlar Boyama ve tonikler amonyak ve hidrojen peroksit ihtiva eden, bunlar hemen hemen zararsızdır. Ancak, bu araçların bir ayırt edici özelliği hızlı arınma yoludur. Ayrıca, boya genellikle leke yaka gömlek ve yastıklardan o kadar zayıftır. Belki de bu fonlar tam bir tonlama için Sedyh Korney boyama değil, daha uygundur.

Bugün, tamamen yeni bir teknoloji üzerinde oluşturulan profesyonel boyalar da vardır. çok zarar vermez Bu durumda, onlar, anne ve çocuğa kesinlikle zararsızdır saçın yapısını. Bir örnek profesyonel boya yumuşak ve hafif bir etki ve doğal bileşime sahiptir mükemmellik Krem vardır. Pro-Keratin ve koruyucu serum yardım saçın renk ve durumu dayanılmaz yapmak.

özetlemek gerekirse

Bu yüzden hamile kadınlar saç boyası boya mümkün olup olmadığını anladım. Evet, yapabilirsiniz, ancak boya seçimi için çok ciddi bir yaklaşım gerekir. Paketi dikkatli bir şekilde okuyunuz ve profesyonel tavsiyeler alın. o bebek doğana kadar beklemek daha iyidir çünkü tüm başının üzerinde Renksizleşmeye veya bireysel bukleler, tavsiye edilmez. Bu durumda, hatta güvenli bir boya trimester başına bir kez daha sık kullanılmamalıdır. Yukarıda açıklandığı gibi doğal kaynakların pahasına elde edebiliyoruz.

Alerjik reaksiyon için bir test olarak, böyle bir işleme gerek unutma. Bu cilt ve ayrı kilitleri küçük bir alanda uygulandığı anlamına gelir yapmak için. Testten sonra, kafan tüm yüzeyini boyama başlayabilirsiniz. Hamile saç boyamak için ne boya, bunun doktorunuza sormak en iyisidir. O daha çok vücudunuzun durumun farkında ve öneriler vermek mümkün değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.