ModaGiysi

Giysiler içinde en iyi renk - Sizin için doğru bir

Giysiler sadece hava koşullarından korumak için bir vasıta değil, aynı zamanda doğanın bir yansıması ve bir kişinin iç devlet değildir. Buna ek olarak, diğerleri etkileyen bir araç olarak hizmet eder. Size başkalarının tavrına bağlı büyük bir ölçüde giysi oldu.

Tabii ki, moda, stil, malzeme - tüm büyük bir rol oynar, ancak renklerin birleşimi giysiler içinde ilk bakışta göründüğünden daha fazla demekti.

Gölge sadece moda üzerine, bu durumun, yılın zamanına, sahibinin dış elbise uymalıdır bağlıdır.

Beyaz renk.
adalet ve uyum için insan arzusu söyledi. İnsanlar onun samimi ve içten giyen. Ama burada üstünlük duygusu olarak ve bahsedebiliriz giyim beyaz bir üstünlük var aşağılık kompleksi.

Neredeyse herkes için kıyafetler uygundur beyaz renk. Çok ferahlatıcı tenli. Beyaz dahası bu moda trendleri akışına karşı yüksek, herhangi bir renk ile kombine edilebilir.

Siyah renk.
gizem ve kendini kontrol sembolize edebilir. Güvensiz insanlar siyah üzerine koyarak çevredeki arasında kapalı eğilimindedir.

En önemlisi, siyah sıcak, altın cilt tonu ile insanların rengidir. Kazananlar o biraz daha eski olabilir, soluk cilt. Ama diğer renklerle doğru kombinasyonu ile herkese uyar.

Kırmızı.
Bu bağlılık ve dinçlik altını çizmektedir. genellikle yabancıların dikkatini çekmek etmeye insanlardır.

Büyük sahipleri parlak görünümü. yeşil, sarı, beyaz, siyah, mavi ile kırmızı elbise giymek olumlu. Kötü renk kombinasyonu - bir mor veya mor ile kırmızı.

Mavi.
Bu ahenk ve huzur getirir. Zengin, koyu renkler katılığına ve cömertlik ve iç özgürlük ve dikkatsizlik hakkında mavi, konuşmanın ışık tonları simgelemektedir.

Böyle sarı, kırmızı, beyaz, mavi, gri mavi renkleri tamamlayacak tavsiye edilir. beyaz takım elbise, pembe, turuncu, mavi Parlak tonları. mor ve yeşil ile mavi karıştırmak için çalış.

Yeşil.
Bu duygunun sahibinin hikayesini yanı sıra mantık düşünme ve inatçı söyler.

giysiler içinde yeşil rengi beyaz, sarı, turuncu, açık yeşil tamamlanmaktadır edilebilir. Parlak yeşil tonları siyah ve gri ile güzel görünebilir.

Sarı.
O güven ve kolaylıkla söz eder. O kaprisli, neşeli kişiliğinin çok düşkündü.

Sarı mükemmel birleşimi mor, mavi, mor, siyah ile takviye ederek elde edilebilir. herhangi bir eklenti olmaksızın sarı kullanmaktan kaçınmak için deneyin.

giyim uyum için, kombinasyon üç türlerinden birini kullanmak istiyorum:

  • Monokromatik. Bu bir rengin birden tonlarının bir kombinasyonudur. - pembe - bordo kırmızı: gibi diyelim.
  • Akromatik. Gri, beyaz ve siyah: sadece üç renk içerir. Elbise, benzer bir tarzda tasarlanmış, renkli aksesuarlar ekleyebilir.
  • Ücretsiz. Farklı renklerin en cesur kombinasyonunu göstermektedir. Ama bu, çok şatafatlı bakmak üç renk fazla kullanmaz.

duruma göre giysi uygun renk kullanmak unutmayın. Masaüstü takım ideal bir seçenektir - bu, gri siyah, kahverengi, mavi karanlık. Ama favori renkler koymak için mutlu kalanı için - pembe, mavi, yeşil, mor, vb iletişim kurmak için .. mükemmel kıyafetler Turkuaz renk, kesintisiz iletişimin sağlanması yardım belagat, pembe, sen muhatap olduğunu ve yeşil.

Düzgün seçilen renk bandı, yalnızca stylishness vurgulamak. tam tersine bir renk kaos, hatta en moda kıyafetleri yağma edecektir. Size de iyi bir ruh hali değil, aynı zamanda başkalarının yerini sadece sağlayacak, ne size uygun giyin ve keyfini çıkarın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.