Haber ve ToplumPolitika

Roma Celine Trump seçim umutları sonra Rus-Amerikan ilişkilerine hakkında konuştu

Finansal Analist Roman Celine Donald Trump seçilmesinden sonra Rusya ve ABD arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi ihtimalini değerlendirmek ve dünya ekonomisi üzerindeki yeni ABD politikasının etkisi hakkında konuştu.

Şimdi doğru seçim ABD'nin vatandaşlar tarafından yapılıp yapılmadığı hakkında konuşmak böylece Onun açılış, 20 Ocak 2017 planlanıyor, oldukça zordur. Geçenlerde Hillary Clinton lider olana kadar aslında: analiste göre Roma Selina seçim sonuçlarına karşı protestolar seçim sistemi ile anlaşmazlık oldu neden oldu.

ekonomi açısından Trump kendilerini daha iyi ifade edebilir. O (gelir düzeyine bağlı olarak% 35'e den 3) tüm sosyal gruplar için vergi azaltılması gerektiğini ve ABD işçileri desteklemek ve küreselleşmeyi yavaşlatmak için Çinli ürünlerde koruyucu tarifelerin giriş söyledi.

Donald Trump zaferi Rusya için iyi haber haline geldiğini sır değil. en saplantı Rusya-ABD ilişkilerinin olmadığını ve o nasıl değişebileceğini görelim. Dedikleri gibi, iki kötülükler daha az seçin ve bütün Rus Trump ile ilgili olarak ABD başkanlığına en sadık aday olduğunu iyi biliyorlardı. Her şeyden önce, bu azaltmak ve hatta Rusya'ya karşı uygulanan yaptırımları iptal etmek önerdi kim olduğunu.

Celine roman bu girişimler Cumhuriyetçi Parti ve hükümet tarafından bloke edilebildiğini gösterir, ancak uzun vadede ABD ve Rusya arasında onun sayesinde ticaret açısından ve yalıtım gelen Rusya'nın çekilmesi konularında ortaklık kaynaklı olabilir. Böylece orada olması zayıf olsa, ama yine ruble nihayet döviz piyasasında güçlendirilecek olasılığı ve Rus hisse değeri yükselir.

dış politika radikal değişim olası değildir Avrupa'dan "gibi", Donald Trump açıkça Amerika, Avrupa Birliği, siyasi, askeri ve mali işler finansal varlıkların bu kadar büyük bir pay koymak zorunda olmadığını ifade ettiği gibi. Seçimlerin sonucunun da Meksika döviz pazara: Trump bile Meksika ile ticari ilişkileri kırmayı başardı.

Hillari Klinton politikası şatafatsız taktik dayanıyordu, bu kadar Amerika Birleşik Devletleri döviz piyasasında başkanlığı için daha karlı takdir ve menkul yatırımı artırmak.

planları daha sert önlemler uygulamak olsa Roman Davidovich Celine emin Donald Trump, ABD sadece kazanacaktır: ABD hisse senetleri fiyatlarını güçlendirmek için yardımcı olacaktır iş üzerindeki vergi yükünü azaltarak, ancak, neredeyse tüm gelişmekte olan ülkeler, risk bölgesi düşer. emtia ihracatına bağımlı Devlet doların sonraki atlama etkilenebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.