ModaGiysi

Ne firma kar arabası için kış giysileri satın almak için? kar arabası için kış giyim: Üst markalar

Son zamanlarda, aktif ev dışında kış eğlence geçirmek çok moda oldu. Ülkemizde önceki sakinleri kış soğukta rahat bir ev tercih ama şimdi her yıl daha fazla insan böyle kayak, snowboard, kızak, kar motosikleti gibi sporları tercih edin. İkincisi, sırayla, gençler ve yaşlılar hem arasında çok popüler.

Kış yaklaşırken, tüm hırslı sporcular ekipman ve kış mevsimi için giyim satın düşünmeye başlar. Aynı sevenler de geride değil - kar motosikleti üzerinde eğlence için kıyafet satın. Bazen tam bir kıyafet size para düzenli bir miktar mal olabilir, bu nedenle tüm gereksinimleri ve istekleri doğrultusunda, doğru kış giysileri seçmek gerekiyor.

Bu sorun çok ciddiye yaklaşım sağlamaktır. kar motosikleti üzerinde sürme için giyim mutlaka yüksek kalite, marka ve boyutta olmalıdır. Bu konuda sürüş ve giyenin giysiler konforunda sırasında güvenlik bağlıdır.

Tam ekipman

Karmobil Giyim yalnızca yanlışlıkla birçok kişi tarafından inanılan sıcak ceket ve pantolon, oluşmuyor. kar arabası Kış giyim satın içerir:

 1. Termal iç çamaşırı.
 2. Su geçirmez dış giyim.
 3. tabakalı uçlar ayakkabı.
 4. sıcak iç tabaka ile eldivenler.
 5. Balaklava ve bir kask.

Termal iç giyim ve polar giysiler

termal iç çamaşırı satın özellikle dikkat edin. Her zaman yeni ve kaliteli olmalıdır. Termal iç mükemmel vücuttan nem kaldırır, sırasıyla, her zaman bu şekilde vücudun hızlı soğutma kaçınarak, kuru kalır. Daha aşınmış polar giysi. Polar - da, çok hızlı bir şekilde kurur ve iyi ısı muhafaza, sentetik örgü kumaş, ıslakken bile.

Su geçirmez kış giyim

üstte polar, su geçirmez kış ceket ve pantolon giyerler. Onları Satın alma, onlar, neproduvaemy su geçirmez olmasına özellikle dikkat. Eğer ter ve nem bağlanmıştır aktif tatil yere gitmek gerekir çünkü Ayrıca, "nefes alabilen" malzemeden bir ürün satın. Ek havalandırma imkanı için vanalar dikkat edin. İyi bir çözüm çıkarılabilir astarlı bir ceket satın almak. Sonra kar arabası giysiler daha pratik hale gelir ve siz, soğuk mevsimlerde suyu giyebilir rahat ve uyumlu hissediyorum.

Ayakkabı seçimi

Ayakkabı da tüm vücut ısısını korumada büyük bir rol oynar. sırayla ayağı sıcak tutmak için tavsiye edilir için sıcak kalmak için. Ayakkabı su geçirmez olmalıdır. Ek iç gömleklerin ısı nedeniyle uzun bir süre kalıcı ve nemi kaldıracaktır.

eldiven Alış

Soğuk havada, eller don ve dondurma rüzgar muzdarip. Hatta küçük ayarlanan hızda (30-40 kilometre) ile, bunlar öncelikle soğuk kitle akışlarını hissediyorum. yapağı bir iç tabakasının varlığı ile eldiven satın alarak elinizi koruma özen gösterin. Karmobil elle veya otomatik özel koruma vardır ısıtmalı direksiyon. Ama o bile şiddetli dondan koruma sağlamaz.

Kask ve yün

Kafanın yalıtım dikkat edin. bir yün polar satın alın. Ama daha kalın polar, daha fazla hacim kafa olacağını düşünüyoruz. kask takarken mutlaka seçtiğiniz şapkanın altından koydular. Ancak o zaman rahat ne kadar anlayabiliriz.

Eğer motokros kask satın alırsanız, yün dışarı verilen havanın kapatmak idealdir. Eğer kapalı bir kask tercih ederseniz, elektrik ile pinlok veya maskesi kullanın.

kış ekipman çeşitleri

Dünyada markalar veya imal yıllardır var ve başarılı bir Kar araci sürme için giyim gibi mal satmak şirketlerin bir yeri vardır. snowmobiling kış dişli çeşitli türleri vardır, geçerli:

 1. Touring - Turist ekipmanı. Onun temel görevi - Vücudun ısı mümkün olduğunca korumak için. Bu durumda, giysi sahibi olarak aktif ve mobil olmalıdır. Bu tür Suits turist değil, aynı zamanda deneyimli profesyoneller için sadece çok popülerdir. Sonuçta, sürece bile temiz havalı olduğu gibi izin çok düşük sıcaklıklarda.
 2. Irk - yarış ekipmanı. mümkün olan en yüksek çalışmasına olanlar için tasarlanan, ancak kısa bir süre için. Örneğin, sporcular hafif formu, rahat, ama aynı zamanda gerekir.
 3. Dağ - dağlık arazide sürüş için tasarlanmış ekipman. Bu hava değişiklikleri beklenmedik dağlarda oldu yukarı ve aşağı atlar. giyim Bu tür herhangi havalarda sıcak vermeyecektir.
 4. Dinlenme - amatörler için donatım. Eğer şiddetli soğuğunda olan evde kalmak ya da sadece bir veya iki kez binmek isterseniz, formun bu tür tam size göre. O oranı "fiyat-kalite" çok hoş beri.

bu tip ekipmanlardan hangisi arzularına ve ihtiyaçlarına bağlı olarak, durdurmak için. Eğer sadece bir kar motosikleti üzerinde binmek istiyorum ve sadece sizin için bir hobi ise, bir seyahat seçeneği satın alın. Eğer profesyonelce yapmak istiyorsanız, artık ekipmanın dağ türüne uygun.

Açıklama markaları

Şimdi tanınmış daha ayrıntılı olarak bakalım markaların kış snowmobiling giysiler üretmek. Sadece mevcut tüm markalar karşılaştırdıktan sonra kendileri için en iyi seçeneği tercih edebilirsiniz. Böyle bir ceket ve tulum gibi en çok satın alınan aksesuarlar, ele alacağız.

kar aracı Kayak-Doo için giyim

Kayak Doo - büyük şirket parçası olan BRP (Bombardier Dinlenme Ürünleri). Bu şirketin geçmişi 1942 yılında başladı. Şirketin kurucusu ve sahibi Joseph-Armand Bombardier olduğunu.

Marka BRP kar motosikletleri en iyi üreticilerinden biri olarak dünya çapında bilinir. onlar da aktif kış rekreasyon çeşitli süredir müşterileri için aksesuar ve bileşenleri sunuyoruz. Kayak Doo şirket Karmobil Giyim - her zaman uygun fiyatlarla ve kaliteli oranıdır. Bu sadece kolaylığı için şaşırtıcı değil, aynı zamanda alışılmadık bir tasarım olduğunu.

yalıtım PrimaLoft Ceket Kayak Doo Ceket ABSOLITE sıfır çok düşük sıcaklıklarda uzun bir seyahat için mükemmel bir tanesidir. Dört supaplı, ayarlamalar bir çok ayrılabilir yaka - bu sürece sıcak tutmak gibi size yardımcı olacak hepsi bu kadar.

Tulumları Ski-Doo ABSOLITE 0 mükemmel Sürüş sırasında hareketi kısıtlamadan, set tamamlayacak. BRP temsilcileri Bu ceket sadece şiddetli soğuğunda size ısınmak değil, aynı zamanda çevrenizdeki herkesin dikkatini çekmek değildir 1. isim Kayak Doo M-Kod 3 altında, ceket yeni bir dizi yayınladı. Bu serinin tüm ceketler parlak ve zengin renklerde yapılır.

Giyim FXR kar arabası

FXR'nin Kanadalı marka uzun profesyoneller için değil, aynı zamanda amatör snowmobiling sadece bilinmektedir. Milt Reimer, herkesten daha fazla şirketin kurucusu kar motosikleti üzerinde bir gezinti için giysi ne olması gerektiğini bilir. Sonuçta, o, hâlâ genç bir çocuktu spor ilgilenmeye başladı. Onun şirketin bir sonucu şimdi snowmobiling lider profesyonel kış giysileri pazarının biri olarak bilindiği gibi, birçok profesyonel spor tepelerini ele geçirdi.

Son zamanlarda, bunların buluş, - bir ceket Pro Backshift. Ceket 3 şimdi iki bölümden oluşur 1 olduğunda: Ek bir ısıtıcı Exkin ile ceket ana ve ek bükümler. eşyanın dış kısmı da, sıcak iç tabakası, belirli bir zar ile naylondan imal edilir. Bu mükemmel üreme suyla baş etme ile, yüksek düzeyde hava dolaşımını sağlamak için izin verir.

ceket kişisel eşyaların depolanması ve aynı zamanda pek çok havalandırılmış uçlar için bir iç cep vardır. iç ceket girmeyecektir Kar, sağlanan: Velcro ile ön fermuar, yaka ve manşet. Bir yansıtıcı elemanlar bile karanlıkta fark edilmeden gitmek izin vermeyecektir.

Uzun bir üst ve alçak ile yeni pantolon ceket ile dahildir. Hatta en standart dışı şekiller için idealdir.

"Klim" - kar arabası için elbise

şeyleri Amerikan markası KLIM Alış, her zaman bu ürünün sabit bir kalite sağlanacaktır. karmobil Giyim Bu üreticiden eşsiz zar inç kare başına bir milyar mikroskobik gözeneklere sahip GORE-TEX, denir vardır. Gözenekler ceket su geçirmez hale getirir suyun boyutu, 20 kat daha küçüktür. Tamamen fazla nemin çekme sağlar su buharı ve 700 kat daha fazla molekülü. Özel hidrofilik madde zarı içine girmek için çeşitli böcek ve dermal yağ yapar.

Kış giysi. kar arabası için "Polaris" - Mükemmel

motosikletleri imalat piyasasının diğer bir önemli Amerikan temsilcisi. Polaris markalı ürünler Amerika'da değil tüm dünyada sadece popülerdir. motosikletleri imalat yapan tüm marka, gibi, onlar açık hava etkinlikleri için bir aksesuar hattı ve ekipmanı geliştirdik.

Karmobil Giyim Bu şirket - her zaman iyi bir fiyata mükemmel kalitesidir. Eğer herhangi bir havada kuru kalabilir, böylece su geçirmez bir etkisi vardır. en son teknoloji için tasarlanmış çok katmanlı yalıtım, mümkün olabildiğince uzun sıcak kalmasını sağlar. Toplama jartiyer ve rahat bir oturuş elverişli rüzgar geçirmez tulum olduğunu.

kar aracı "Yamaha" ideal giyim

açık hava aktiviteleri için kış giyim üretim pazarında Japon temsilcisi. İlk kar aracı, bugüne kadar, "Yamaha" logosu tüm yüksek kalite ve güvenilirlik garantisi olan 1968, beri serbest bırakıldı. Bu şirketin ekipman satın almak, özgünlüğü ve teklik içinde yüzde yüz emin olabilir.

Geçenlerde ileri teknoloji MMT İki Aşamalı Kuru ile yeni bir ceket girmiştik. Bu su geçirmez ve aynı zamanda, hava iletken doku tüm hava koşullarında rahat hissetmek için izin verecektir. Yaka rüzgar geçirmez şerit, ceketin yan havalandırma parçası ayar alt - Bu öğenin mevcut avantajları hoş tamamlayıcısı.

Önce güvenlik!

Seçilen kar motosikleti üzerinde sürme için giyim. Şimdi güvenle direksiyonuna almak ve yeni zirvelere fethetmek. Asıl - akılda güvenli sürüş kurallarını tutun. İşte bunlardan bazıları:

 1. Bir kar motosikleti direksiyonuna önce alkollü içki içme.
 2. senin demir arkadaşının teknik servis kolaylığı göz kulak.
 3. bir yol haritası var.
 4. Gece sürüş kaçının.
 5. su kütlelerinin yakınında sürme.
 6. özel donanımlı parçaları üzerinde sür.
 7. yalnız sürme.

Eğer bu basit ama çok önemli kuralları kullanıyorsanız, kar arabası yarışı sizin için tüm hava koşullarında keyifli açık hava etkinlikleri olacak. Bu temiz havada aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte olmak için sadece iyi bir mazeret değildi, güzel doğası, aynı zamanda önemli ölçüde bir fırsat keyfini bağışıklık sistemini güçlendirmek. Canlılık geçen uzun Catania ile elde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.