Haber ve ToplumKültür

Alexander Zaldostanov: biyografi, kişisel yaşam. profesyonel meslek

Modern ansiklopedisi olarak güvenle yeni bir madde yapabilirsiniz "Biker Alexander Zaldostanov (cerrah)." Bu efsanevi kişilik Biyografi çok bulanık ve bireysel parçaların toplamıdır. Bu makale dağınık gerçekleri bir araya getirmek ve "cerrah" lakaplı Rus bisikletçinin hakkında daha fazla bilgi için çalışacağız.

"Tarihin şafağında"

Sıradan bir ailede yaşayan ve 19.1.1963 İskender'in oğlu olarak doğdu, Kirovograd (Ukrayna) çalışma. ailesi hakkında, onun çocukluk neredeyse hiçbir şey bilinmektedir. Sadece şu bilgileri bulmayı başardılar: babaya - Sergei Zaldostanov, doktor; Anne - antikommunistka bir doktor, Ortodoks inanç,. Paganizme Stalin evinde hâlâ portre askıda bulunmaktadır. Efsanevi Genel Sekreter negatif tarafına karşılık olarak kesin bir cevap verir: "havlama"

  • Sasha ayrıca tıbbi mesleği hakim bir kız kardeşi var. Şu yaşayan ve yurt dışında çalışma.

Alexander Zaldostanov Sivastopol çocuk yaz kampında istirahat, Kirovograd okudu. Vaftiz. Ortodoks Hıristiyan.

Yüksek öğretim Rus başkentine almak üzere yola çıktı. 1984 yılında "ağız ve çene cerrahı" in 3. Moskova Tıp Enstitüsü ve ikamet mezun oldu.

Hobiler, akıbetini belirlemek

Hemen Alexander Zaldostanov ikamet, mesleği bir cerrah sonra, bölgesinde bir diş kliniğinde olarak iş buldu. Hastalar gecikme fark etmedi patronlarına pencereden kendi ofisinde var uzun saçlı yakışıklı dişçi seviyorum.

yasak Rock müzik, sarhoş kavga dinlerken moda deri kıyafet, arkadaşlarıyla partiler, - Sovyet gecenin ortalama yurttaşın yaşamı - Gün boyunca. Pugnacious Neformal fark etti ve Tyurin Rusu bildirdi - metal işçilerinin bir çete "Black Aces" lideri. Sasha-dişçi sevilir ve bilgi işçisinin önünde lider rolü oynamak basına konuşmaya başladı.

dost rockçılar etkisi altında 1987 yılında "aslar" Moskova'da motosiklet sürme ve Alexander Zaldostanov çoğu "Java" satın aldı.

savaşta dayanılmaz, Hırslı karizmatik, korkusuz Zaldostanov hayranlarından yaptığı daire içinde fazla arkadaş kazanmış ve kendi grubu "Cerrahi" kurdu. O Sasha dişçi onu aramak diğerlerinde alışkanlığı tekme ve lakabını "Cerrah" aldı. Tutkuyla motosiklet seven, uzun saçlı adam metal işçisi ve Gopnik bir motorcu olur.

"Tiksinç" Batı etkisi

Kahraman Madde gazetecilerle konuşmak ekledi. O bir mikrofon ile kendinden emin ve cesaretle lensin içine baktı hissetti. İskender Zaldostanov, dikkat çekicidir özel hayatı 1989 yılında tanımlanmıştır, o sadece görüşme için zamanında gelecekteki eşi buluştu. Alman gazeteci Matilda adını verdi. O bir fabrika yöneticisinin kızı Stuttgart "Mercedes-Benz" oldu.

düğüm atarak Alexander Zaldostanov ve eşi gitti Batı Berlin. Rus motorcu yarı zamanlı makinist ve bekçi çalışma, bir sanatçının modeli için poz, atletik tiyatro gösterisinde kurarak geçimini sağlayan.

Daha sonra Satanist ve afyon den kötü bir isim üyesi vardı bir gece kulübü "Sexton" na çalışma dormenom (a beck kapıcı ve çağrı gibi bir şey) bulundu. Orada "Cehennem Melekleri" ile bir araya geldi - Dünyanın en büyük motosiklet kulüplerinden birinin üyelerini. Görünüşe göre, Sasha kaçarlar kulübün yapısı ve hiyerarşisi hakkında temel bilgilere öğrenmiş olduğunu.

Geri Moskova'da 90'lı yılların başlarında, "cerrah" bisikletçinin davasına adadı.

yıldızlara sıkıntı sayesinde

Alexander Zaldostanov - tüm kavgalar en genç galibi ile. Şimdi de güvenle onun sadece ciddi rakibi yolumdan - Alik yakaladım, Rostov-on-Don için iterek bir motorcu grubu "Kazaklar" lideri. Bir "cerrah" motosiklet fanlar Kulübü "Gece Kurtlar" oluşturmak için bugüne kadar o andan itibaren kesinlikle Moskova'da rakipler çökertme, tekel durumunda bulunuyor.

Bisikletçileri bazen bağımsız bir şekilde, daha agresif davrandı. üzerine giyilen susturucu olmadan gece Moskova, yanan meşalelerle motokros sahnelenen ve akrobasi bir trafik polisi ve elini değnek nakavt bir bacak geçmiş hızlandırdı almıştı.

nokta satan rockçılar için giysi, müzik dükkanlar, birkaç kafe - Buna ek olarak, "Kurtlar" açıkça koruma raket kapsamını tanımladık.

"Cerrah" ve ortakları Alexander Zaldostanov "Sexton" denilen Moskova kaya kulübünün ortak sahibi oldu. Burada yakından müzik, striptiz ve uyuşturucu iç içedir. Kulüp 1995 yılında yandı.

devrilme noktası

1999 yılında, en ünlü Rus motorcu ciddi kaza geçirdi. Ciddi kafa travması Alınan Alexander komada iki hafta kaldı.

Geri dünyada, Mnevniki içinde yaşayan bir efsane, birlikte meslektaşları ile bir üs inşa etti. Stil - kıyamet sonrası. Birçok pokarezhennogo demir plaka "Feelin - öldürün!" ve masif enkaz hissi yaratmak olduğunu "Bisiklet Evi" sonrası nükleer savaş sakinleri. karlı bir dükkan, bar ve kulüp "Sexton" çalışan topraklarında. Buna ek olarak, yasal para kapsam ve istifini bozmadan, bisiklet gösterisi ile düzenli getirmek.

Açık hava etkinlikleri ve ödüller

Son yıllarda, "ebedi" Cumhurbaşkanının bisiklet kulübü Alexander Zaldostanova tabii aniden değişti. Ortodoksluğu teşvik Şimdi "Gece Kurtlar", onların Harleys Rus bayrağı taşıyan Sivastopol Okulu üçüncü sınıf öğrencileri üzerinde patronaj almak, Volgograd çocuklara çeşme verip, "Harley-Davidson" dik olacak Rus motosiklet üretimine başlamayı planlıyoruz.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Alexander Zaldostanov onur dostluk böyle ahlaki-ideolojik yönelimi için, ve 2013 yılında da dahil olmak üzere, Onur Nişanı verildi vatansever eğitim gençlik.

Gerçek ve Mitleri

Bu söyleniyor ...

  • Alexander Zaldostanov - cerrah. Biyografi motorcu gerçekten tıbbi enstitü ile başladı.
  • Çalışma sırasında, dişçi insan dişlerinin bir kolye toplamıştır. Önce, sonra onları kendisi giydi Bir dostuma moda tasarımcısı Yegor Zaytsev verdi. medyaya Bu bilgiler gülerek Zaitsev fantezi okları tercüme, yalanlanan sonra, dişler diş çürümesine yol açan olduğunu vurguladı bisikletçinin doğruladı.
  • Zaldostanov - aktör. Bu doğru. 1989 yılında filmi "- kızı ment Crash" bir cameo rol oynamıştır. 1992 yılında filmi "Luna Park" ve bölümünde rol aldı "Dancing hayaletler."
  • arkadaşlarından "preslenmiş" Kulübü "Sexton" İskender. Nitekim, birlikte inşa ve daha sonra belgeler Sasha ortaya çıktı - tek sahibi. Bir çatışma söküm ve eski yoldaşlarıyla kırma vardı.
  • bisiklet kulübü "Üç Yollar" Ekim 2013'te saldırı Zaldostanov düzenledi. Söylenenlere göre, "Gece Kurtlar" kulüp "3D" üyelerini dövdü, ancak hapse sadece Yury Nekrasov oturdu - "Üç yolların" lideri.
  • O - KGB ajanı. hiçbir şeyi teyit edilmedi. Ama aksi ispat edilinceye.
  • uyuşturucu kaçakçılığı Rusya'nın en büyük ağı başkanı. Tehlikeli konu ...

kişisel hakkında biraz daha

boşanma, Matilda sonra daha Zaldostanova resmi eşleri ve birçok metresleri birkaç oldu söyleniyor. Benzer şekilde, bir oğul Gosha. Gosha kardeşi var olduğu söylenir. Alexander tüm çocukları kabul ve onların yetiştirilmesinde rol almaktadır.

oğulları Zaldostanov biri zaten motorcu durumda eklemek çalıştı. Ne yazık ki, başarısızlıkla sonuçlandı - çocuk ağır iki bacağını yaralandı. Çalışma sırasında, titanyum plaka içine sokulmuştur. Baba oğlunun orduya çağrıda etmediğini şimdi, bu konuda şikayet ediyor.

Onun bisikletçileri ve evin - - kişisel Aleksandr ailesi Zaldostanov, ilgili sorusu Bisiklet Merkezi, kaçınır. bisiklet gösterisi, başkan, Ortodoksluk ve vatanseverlik ile dostluk - Hemen normale konuyu sürer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.