Entelektüel gelişimiMistisizm

Sihirli hematit. özellikler taş

Ne taş en güçlü büyülü özelliklere sahiptir? Birçok bilgili insanlar öyle görüşüne bir araya gelecek hematit. taş özellikleri eski çağlardan beri bilinmektedir. Parlak madeni koyu kırmızı veya siyah, aynı zamanda kan taşı veya siyah inciler çağırdı. Hematit bir tılsım güçlü, etkili, kalıcı ve emin insanlar olarak kabul edilir. o kan taşı cadılar kat üzerinde çizilen çünkü Ortaçağ'da, herhangi bir sihirbaz yapamaz olmadan gizli işaretler, pentagram ve sihirli çevreler.

Sadece gümüş hematit giymek için izin verilir. en kuvvetli tümörü tedavisinde, kanamayı durdurmak için kendi gücü altında, kendini taşın özellikleri, yarayı geciktirir. Yunan çeviren bir mineralin adı iyimser, hematit, demir böbreği: bundan, "kan" anlamına ona başka isimler gönderin. Bu taş, öyle ya da böyle, kan ile bağlantılı gerçeğine atıfta bulunmuştur.

Bloodstone kuvveti altında iyileşmek ve göz ülserler azaltmak, genellikle istemsiz patlama tohumu ilaç olarak kullanılır. Ayrıca, genitoüriner hastalıkların, sinir hastalıkları için etkilidir. taştan yapılmış Süsler değil tüm insanlar takılabilir: büyüden uzak olanlar, hematit zarar getirmeyecek, ama yardım ondan beklemek zorunda değildir. Sihirbazlar ve sihirbazlar doğanın bu hediyeyi kullanmak gerekiyor.

Hatta eski çağlarda şifacılar için kantaşı kullandık , kan temizleyici hepsi krovoochischayuschih organları olan karaciğer, böbrekler ve dalak güçlendirmek. Taş artmış kan akışına katkıda bulunabilir. Antik çağlarda en güçlü büyü muska biri hematit kabul edildi. çok güçlü taş Özellikleri, eski Mısır rahipleri olduğu, çeşitli ritüelleri gerçekleştirmek için giysilerini dekore. Bu maden kötü doğaüstü güçlere onları korumak edecek ve koruyacak inanılıyordu tanrıça İsis zemin üzerinde onu yolculukları sırasında.

astral saldırılardan korunmak için, tüm-hematit kaya özelliklerini doğrudan güven, güç ve cesaret vermek. En iyi Bloodstone uygundur Burç, ayrıca kanserler taşı koruyan, Akrep olduğunu. o İkizler, Başak, Terazi ve Balık olduğundan bu maden, kontrendikedir. Zodyak'ın diğer tüm işaretler onlarla takı takmak, ancak büyülü uygulamaları sadece ilişkiye girerse olabilir.

anlatan antik ilmi çeşitli ayinler mutlaka bahsedilen ve Bloodstone. Evrenin tarafından gönderilen sihirbazlar ve yakalanan deşifre işaretler yardımıyla, ölü ruhunu ve elementlerin ruhları denir. Birçok mineral yeni adam, daha önce bilinmeyen tarafına dünyayı açmak mümkün olduğuna inanıyoruz. mükemmel tılsım hematit kabul yaşamı tehdit meslekler ile asker ve insanlar için. Taş özellikleri savaşlarda hayatta kalmak ve düşman kuvvetlerini zayıflatmak için yardımcı onun sahibi cesaret ve cesaret, bağışlamak. Bloodstone onları bir giyim veya ayakkabı parça içine dikili savaşçı ortaçağ ev salim dönmek için.

Kadınlar da maskot olarak hematit giyebilir. Tüm çabalar ve mesleki eğitim yardımcı olur. gümüş set Taş bir yüzük takmak daha iyidir. sol elinin işaret parmağı ile kadınlar ve erkekler - tamam.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.