Entelektüel gelişimiMistisizm

Yijing (kehanet) - zamanın prizmasından Çin bilgelik

Birçok Yijing'in (kehanet) olarak cevaplar kaderin bu heyecan verici formu duymuşsunuzdur. O bildiğimiz gibi, oryantal teknikler çevrelerindeki uzay ve gerçekliğin doğru algı uyum, Çin halkının yaştan bilgelik dayanmaktadır, insan yaşamının bir parçası, çok etkilidir.

Nasıl Değişimler Kitabı üzerinde spekülasyon yapmak öğrenmek?

tahmin bunları yorumlamak mümkün ipuçları Çin toplanması, - Bilgelik Kitabı veya Değişimler Kitabı. Böyle bir kehanet alma, tek tekrar tekrar aynı soruya Kitabı soracağım, tatmin edici olmayan bir tepkiyi, alamayan, kızgın ya da saldırgan olamaz. Klasik I Ching kehanet ve Hexagram yorumlanması konsantrasyon ve dikkat, sakinlik ve huzur gerektirir.

I Ching nedir?

şu şekilde Değişimler Kitabı kullanarak Kehanet: Aynı değerde üç sikke avuç içinde alarak, tavsiye ve bir kişiyi bilmek istiyorum sonuçları, odaklama almak üzere ayarlanmış. sorusunu formüle sorun üzerinde düşünmeye Bir süredir, adam sessizce kitabın gönderir.

para biri (veya her ikisi) atılmış, ve daha sonra her bir düşmüş para özel simgeler tarafından kaydedilir. kesikli bir çizgi tarafından yazılan kuyrukları düştü para, ve kartal düştü para - katı madde. Tabloda Değişiklikler Kitabı üzerine kabul edilir Herhangi kehanet I Ching heksagram değeri, hareket ve hangi beklemek için nasıl bir gerçeğin tahıl, tavsiye doğru cevaplar bulmak için yardımcı olur. Durumun düşünür ne olursa olsun, yorumlama zayıf bir değere sahip bir hexagram genelinde nadiren uyumlu ve akıllıca oynanan gelip olacağını şekilde peçeli tepkiler, arasında sadece dört tane var. Kalan altmış orta, iyimser güven verici ve olumlu.

Doğru bir kehanet için ipuçları

  • Sakin ol, bütün düşüncelerinizi sakin ve almak veya ikamet ettiğiniz durumlara için önemlidir Cevabı olan soru, odaklanmak. Koşuşturmacasına olmadan tek başına Yijing'in (kehanet) önerilir.
  • Düşünceli sorular, sen Değişimler Kitabı aldığım cevap, tavsiye, ancak her derde deva olduğu gerçeğine odaklanmak ve bazen değil gerçekten, ama mecazi olmak algılıyorlar.
  • , Para çevirmek, bir soru hazırlayın onun sayısal değerini bulmak için tablodaki heksagramı kaydetmek ve Bilgelik çok Kitabında kendi transkript okuyun.

Nasıl bir heksagramı yorumlama

durumu düşünmek için Değişimler Kitabı yorumlanması gerçekten sürüngen içinde oluyor. Belirli bir durum zagadannoy kelimelerin anlamlarını yorumlama, bir kişinin kendi içlerinde kendi cevaplarını bulur. Ve bu ana ayin sadece yatıştırıcı, aynı zamanda olumlu bir etkidir Yijing'in (kehanet) yapım benzersiz olmasıdır.

Ruhsal ve kişisel gelişim içinde Çin felsefesi ön planda hep konulmuştur. Bir heksagram'de söyledi servet sağlamak için geliyor, insanlar istenen dalga alışırdı ve Yijing (kehanet) ödenmemiş konularda size eşlik etmek, akıllıca bir danışman olabilir. Kitap durumun gelişmesi muhtemel vektörlere çözümler sunmaktadır. yorumların her birinde eylem için ayrıntılı bilgiler ve öneriler topladı. Bir başka önemli yönü divination için güven ilişkisidir, eylem sezgilerinizi arayıp içeride düşüncelerini dinlemek.

3000'den fazla yıldır popüler Kitap Değişikliklerin I Ching üzerinde Tahminler, ve hesaplarındaki mevcut bilinçaltına doğru bir yaklaşım, bulgu çünkü bu teknik çalışır. Değişimler Kitabı - kolayca ve incelikle yüzeye doğru cevap getirerek, kişiliğinin derinliklerine nüfuz edebilmek da mükemmel bir psikolog.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.