Sanat ve EğlenceTV

Elena Bat: boy, ağırlık sunum. onun narinliğe sırrı

Bizim bugünkü kahramanı - zeki ve güzel Elena Bat. Yaş, boy, kilo birçok kişi ilgi sunum. Sen de? Sonra yazının içeriğini kontrol etmeyi unutmayın.

genel bilgiler

Elena Bat (bu takma değildir) Yaroslavl 5 Aralık 1978 doğdu. O Maliye ve Ekonomi Koleji (Blagoveşensk) mezun, İletişim Sermaye Üniversitesi ve "Ostankino" TV okulu. 2011 yılında, o Birinci Kanalının özel projeler Studio editörü atandı. Geniş şöhret, bizim kahraman sahiptir sonradan edinilmiş sonra başlangıç iletim "Revizorro" (kanal "Cuma").

Elena Bat: boy, kilo, şekil parametreleri

Sarışın güzellik diyet oturdu olmamıştı. Hızlı bir metabolizmaya ve iyi bir miras vardır. küçük porsiyonlarda (150-200 gr) yiyin - bu ana kural olduğunu Elena Bat gerektiği. Boy, kilo kızlar izin vermek inşa başarılı bir kariyer içinde modelleme endüstrisi. O mavi gözleri, sarı saçları ve sahip düzenli özellikleri. 178 cm büyüme sayesinde 58 kg ağırlığındadır. Bat herhangi bir giysi tarzıdır.

Son zamanlarda, fotoğrafçılar ve tasarımcılar anlamıyla işbirliği önerilerini yağmuruna. TV sunucusu yönetilen çek için kapak birkaç moda dergileri. Aralarında dergiler "Glamour" ve "Maxim" dir.

onun figürlerin Parametreler: göğüs - 92 cm, bel - 66 cm, kalça - 91 cm.

Bu gibi adamlar parlak ve bakımlı kız, Elena Bat vardır. Boy, kilo sunum şimdi biliyorsun. Elbette onu narinliğe ve gençlik sırları istiyoruz. Şimdi her şeyi anlatacağım.

güzellik ve uyum Sırları

Nasıl bir dille, Elena Die tutabilir? Boy, ağırlık blondes değişmeden kalır. Tabii ki, yaşla birlikte daha yüksek olur. Ama ağırlık iyi artabilir. Sadece Lena bu izin vermez.

Bizim kahraman kutu değil canlı olmadan egzersiz. o yakınlardaki evlerin etrafında günlük koşu yapar. Lena spor salonu ve yoga stüdyosu ziyaret eder. Yaz aylarında, Die binicilik ve patenli sürme tercih ediyor. Ve kışın ünlü sarışın bir çare kayakçı gider.

kız dikkatli diyet izliyor. Bu proteinlerle karbonhidratları karışmaz. Elena tamamen konserve tatlı içecekler, patates kızartma, alkol, fast-food, pastane yemekleri ve tuz terk etti. Bütün bu is lider çağrılar zararlı yiyecek.

Onun menü az yağlı balıkların çeşitleri, meyve, makarna, durum, sebze ve deniz ürünleri içermektedir. ızgarada pişirilirken biftek şeklinde - Lena ayda bir kez et yer.

Son derece nadir Uçan çikolata yarım bar gelemez. kız açlıktan tarafından işkence, o yoğurt şekerli içecekler. Ama çocukluktan süt ve lor o kullanmaz.

Lena ideal rakam ama yakışıklı yüzü sadece sahiptir. Cilt diye uyumaya çalışır, taze ve çekici. Bu günlük su, en az 1,5 litre kullanır. Bizim kahraman böylece yüz salatalık, şeftali, çilek dilimleri ve yapar.

Sonuç olarak

Bizden önce gerçek bir işkolik, eğitimli ve çekici bir kız. Ve bu Elena Bat tüm. Boy, kilo ve TV sunucusu hacmi makalesinde sunuldu. Biz bu harika sarışın başarılı bir kariyeri ve mutlu bir aile hayatı diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.