Sanat ve EğlenceTV

Nasıl Andrey Malakhov eski? Biyografi gazeteci

Birçok eserinde ve kişinin kritiktir, bu bilecek, konuşulduğu, ama aslında o kalır bugün Andrey Malakhov - tartışmaya değer TV yıldızı, şovmen ve kamu kişilik. (- anaokulu öğretmeni, babam - jeofizikçi annesi) uzak tv ve şov dünyasının dünyasından, biz güvenle onun yıldızlık hakettiğini iddia edebilir - aslen Murmansk bölgesinde lider ve ailesi bu gerçek ışığında kendini yarattı onların çalışması ve kararlılığı.

Kaç yaşında Andrey Malakhov aldığını Moskova Devlet Üniversitesi gazetecilik fakültesi sıradan bir öğrenci. Üniversite, hesaplamak zor değil Rus televizyon yıldızı olmak için. henüz öğrenci iken, o gazetenin "Moskova Haberleri" (Kültür Bakanlığı) 'de ve o yazar ve program "Stil" nin sunucusu oldu radyo "Maksimum", yarı zamanlı çalıştı. Sonra mezuniyet (1995), Andrew işlenmiş gibi bir personel editör ait programı "Sabah", ve yarım gün yazar ve lider onun kategorisi "Stil". Buna ek olarak, aynı zamanda o bilgi programlarının ORT Müdürlüğü özel bir muhabir gibi bir raportör ve daha sonra oldu.

2001 yılında, Birinci Kanalı hava programını "Big Yıkama" çıkar - Gerçek ün yeni milenyumun başında gazeteci geldi. Onun popülerlik finansal dahil ona uzun zamandır beklenen başarıyı kazandı. Kaç yaşında Andrey Malakhov kurtarmak zorunda ve hatta bazen yemiyorum, o kimseye söylemedim. röportajda belirtilen olsa metroyu kapatmadan önce ofiste kalıcı bir taksi uyku pansiyon gelmek için parası yoktu çünkü çoğu zaman, iş üzerinde uyudu zaman zamanlardır.

2004 yılında, Andrew yeni bir proje "5 akşamları" hizmete başlamadığı kadar "Büyük Yıkama" yaklaşık dört yıl için büyük başarı. Bu program yayınlandı, ancak, sadece bir yıl başarıyla 2005 yılında dönüştürülmüş olduğunu "Bırak konuşsunlar."

Andrey Malakhov hala bir talk şov formatında izleyiciyi şaşırtmak mümkün Kaç yaşında bilinmemektedir, ancak o gerçek iyi olduğunu kabul etmek gerekir. röportaj lider tarafından tanınan üzere, bir çocuk olarak o programın "Zaman" bir spiker olmak istedi. kaç yaşında Andrey Malakhov bugün (41) göz önüne alındığında, rüyasını hala gerçek olabilir, ama çünkü mesleki gerçekleşme sahiptir tam olarak tatmin olmayan bu tür niyetim yoktu. Yine de, sekiz yıl sonra, program kitlenin popülerlik ve sevgisi vardır.

Malahov Andrey, biyografi 2011 yılında Natale Shkulevoy evli bekarımızdır, ünlü ve zengin yayıncı kızı olmaktan, aşk hikayeleri zengindir. değil sanki Versailles Onun düğün, yıl boyunca birçok dergi ve programlar zevk alıyordu. Bu şov dünyasının dünyasında bir olaydı.

Bugün gazeteci enstitü veya gazetecilik özel okul farkında onun kişisel üretim merkezi, rüyasında. Andrey Malakhov - bu onun için ve birçok popüler Magazin işbirliği bilinir ve çeşitli törenler bir sunucu olarak varlığı üst düzey olayın bir göstergesi olarak kabul edilir, sadece ulusal televizyon yıldızı yüzüdür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.