TeknolojininElektronik

FM verici - araba stereo Affordable gelişme

FM verici - bu nedir? Bu birim flaş taşıyıcısı üzerinde kaydedilmiş bir FM kanallı MP3 dosyaları tarafından iletimi için kullanılan küçük bir radyo-elektronik cihazdır. Yayılan sinyalin Oynatma standart araba radyosu olmuştur. FM vericinin ana kullanımı arabalarda bulunduğunda bir kaset kaydedici ve dijital oyuncu için düşük maliyetli bir yedek.

FM verici için güç 12 volt DC güç kaynağı olarak daha hafif bir aracın sigara olarak hizmet vermektedir. Sürücü USB ve SD, MMC kartı olarak kullanılabildiği gibi. FM verici sürücüden dosyalarını okur ve bir dijital ses dosyasının formatı ile, uzantısını tanır. Desteklenen biçimler sayısı modülatör tasarımı ile belirlenir.

Cihaz, müzik dosyalarını düzenlemek onların sırasını belirlemek, hacim (güç çıkışı) ayarlamasını sağlar. Biz müzik parçasına takılır çalmakta dosya ve diğer bilgi ekranı, FM-verici görebilirsiniz günü. Tipik haliyle, bu cihaz, bir uzaktan kumanda ile donatılmıştır.

Ayar herhangi dalga içermeyen yayın yapılır. Aynı araç radyo ayarlı frekansta. Bu şehir aynı yükseklikte başka istasyon yayın ediliyorsa, herhangi bir serbest seçin. Sahibi dinlemek isteyen tüm dosyalar kişisel bilgisayarda önceden kaydedilmiş.

FM verici diskleri kullanmak değil, USB sürücüde farklı müzik büyük miktarlarda saklamak ister veya radyo onların tatları denk umuyoruz insanlar için bir nimet olur. Özellikle, USB desteği ile yeni ve pahalı radyo satın almak zorunda değildir ne para ciddi miktarda tasarruf edebilirsiniz ve sadece eskisini bırakın. Sonuçta o ve diğer alımını destekler. Bu nedenle, çok akıllıca saçma para için bu sorunu çözecektir olan FM-vericiyi satın almak. Doğal olarak, birçok seçimi kendi başlarına hareket yanıtını bulamadığınız bazı sorularla karşı karşıyayız.

İlk adım ürün kategorilerinin fiyatını belirlemektir. Burada, yüksek teknolojilerin her alanda olduğu gibi, fiyat genellikle kalitesi veya markasını anlamına gelir. modülatörlerin alanında üreticileri sığacak çalıştıkları net fiyat aralığı vardır. En bütçe kategorisi siyah beyaz ekran ve fonksiyonların minimum seti ile basit cihazlar bulunmaktadır. sağlanan işlevlerin - sadece herhangi bir "çan ve ıslık" olmadan, doğrudan. iletim mesafesi de azdır ve onların hızlı, oynamak için yeteneği ve frekans değişikliği sınırlı.

Sonraki orta sınıftır. Onlar görüntüler bazı tonları elde, gelişmiş bir tasarıma sahip, uzaktan kumanda üreticisi ek bellek gömer görünür.

Renkli ekranlı prim sınıf telefonlarda, yerleşik Flaş yüksek hacimli, en üst düzeyde uygulanan bir PC ve ek fonksiyonların çeşitli kolay senkronizasyon.

Bu cihazların en popüler üreticileri şu: Ritmix, Neoline, iLink.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.