TeknolojininElektronik

Halojen lambalar - günlük yaşamda olarak uygulanıp uygulanmayacağına?

ekonomi ve hızlanan ilerleme elektriğin çağında da bazı değişiklikler geçiyor. Halojen lambalar geniş alanlarda başlangıçta kullanılmaya başlandı. Bu spor stadyumları, konser salonları, tiyatro sahneleri oldu. her zaman daha fazla ve kaydedin izin parlak bir ışık var buna ihtiyaç duyulur. Yavaş yavaş, gündelik kullanımda geldi. klasik halojen lambalar ile karşılaştırıldığında oda daha iyi aydınlatmak ve maliyetlerin düzeyini azaltabilir.

Onların etki prensibi her zamanki biraz farklıdır. Onların boyutları çok küçük. iç tüketim lambalar için üretilen form çok farklıdır. Belli bir açıyla ışık odaklanmak izin vermesini sağlar reflektör - bu cihazlar arasındaki temel fark. Ama onların aile ve küçük penlight ampul vardır. Bunun yerine bir vakum karışımının kullanılmış olan en bromo olduğu ve reflektörler önemli ölçüde ışık çıkışı arttırılabilir.

En yaygın olarak gündelik hayatın kullanılan halojen lambalar tavan tasarımında bulundu. veya yüzey gerilimi için küçük ışıkların daha iyi faydalanmak. Çok etkileyici, siz "yıldızlı gökyüzü" olarak bilinen tavan sağlayabilir. Tavana gizlenmiş değişik boyutlarda Fenerler, gece gökyüzünde hissi yaratır.

Biz halojen lambaların dezavantajları göz önünde takdirde yeni transformatörleri yüklemeye gerek öncelikle olduğunu. Halojen lamba doğrudan ağa, gerilim Bu durumda 220 V olduğu, cihaz çabuk yakabilir çalışmasına tavsiye edilmez. Kim blokların herhangi bir ek ağ olmadan sağa teslim etmeye hazır olduklarını lambalar üretmek öğrendi. Bu tür cihazlar kullanılarak başka bir yanlış anlama kirlenmiş yüzeyi olabilir. Lamba herhangi noktalar olmadan mükemmel ölçüde temiz bir yüzeye sahip olmalıdır. Hatta parmak izi o vidalandığında, tükenmişlik yol açabilir bıraktı.

Eğer, elektrik tasarruf seçerseniz lambaların kurulumu halojen ile
lambaları sizin için basitçe vazgeçilmez olacaktır. Yani doğru bağlamak için sadece gerekli bu. Iyi bir elektrikçi davet etmek daha iyidir. Bu tür bir sayı değil mevcut ise, o zaman, genellikle vücut üzerinde boyanır bağlantı şeması için çok dikkat edin.

Halojen lamba Philips, diğer üreticiler ile birlikte, tam yerli düzeyde ve otomotiv alanında hem de müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için izin veren bir niş oluşturduk. Buna ek olarak, marka da dahil olmak üzere ve Toshiba diğer üreticiler ile tanınır.

halojen lambaların ailesi oldukça çeşitlidir. Burada LED elemanları, parmak ve lineer halojen lambalar vardır.

Halojen lamba Osram otomotiv endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ürünler tanınmış üreticilere Audi ve Toyota gibi otomobil gibi tanınmış markalar.

Mükemmel kalite lambaları ana-kiriş veya düşük ışın için onların arabalarında kullanılabilir. o yolda bir acil durum yaratmak değil dolayısıyla değil arabaya doğru yürürken tarafından kamaştırdı sağlar ve gibi açıkça sürücüler için görülebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.