SeyahatYol tarifi

Kasım ayında Fas'ta Dinlenme ve hava

Herhangi gezgin tüm uygun bir fiyata, yüksek hizmet seviyesi elde etmek için, egzotik ülkeyi görmek ve tehlikeye atmamak istiyorum. Bütün bu nasıl bağlanır? Cevap basit: düşük sezonda Fas'a gidin. Rahat sıcak değil ve kuru - hepsi Kasım ayında Fas hakkında. Yorumlar bu zaman göstermek - En iyi sezonu şehir turu için, yürüyüş ve yalnızlık sıradışı doğanın keyfini.

coğrafya

Kuzey Afrika Fas krallığı yerleşti. Kıyıları iki su deposunun tarafından yıkanır: kuzeyden - Akdeniz batıda - Atlantik Okyanusu. Devlet kıyı şeridi 1800 kilometre boyunca uzanıyor. İspanya ile - Fas denizde, karaya Cezayir tarafından sınırlanmıştır. Ülkenin Doğa ve arazi çok çeşitli ve ilginç. Güneyde sürekli olan devletin bereketli topraklarında "saldırgan" görkemli Sahra Çölü'nü, uzanıyor. Atlas dağlarının kuzeydoğu streç güneybatıdan ülke karşısında. Atlantik sahili boyunca yeşil kıyı düz yalan. Ülkenin toplam alanı - yaklaşık 450 bin metrekare. km. Akdeniz, Savannah, çöl kumu, dağ manzaraları bayındır: Ve bu alanda, birkaç doğal alanları görebilirsiniz. Flora ve ülkenin farklı ve ilginç faunası. Bu nedenle, Fas Kasım ayında, hava her zevke sunmak zorundadır. Ülke, gelişmiş petrol sahası, kömür, bitümlü şist, gaz, tungsten, molibden, manganez, altın ve diğer mineraller ve cevherler vardır mineraller açısından oldukça zengindir.

iklim

Fas çeşitli iklim bölgelerinde aralığındadır. Tetuan ilçesinde kentinde sıcak yazlar ve kışlar serin ve yağışlı Akdeniz iklimi, hüküm sürer. bölgesinde artı 21 derece ortalama sıcaklık. Atlantik kıyısı sıcak uzun ve çok sıcak yazlar ve kısa kışlar, subtropikal, karasal iklimi hakimdir. Yaz genellikle termometre ortalama kış havası 12 dereceye ısıtılır, yaklaşık 35 dereceyi tutar. Yağmur her gün gidebilirsiniz zaman yağış büyük miktarda Ocak ve Şubat aylarında ülkede düşer. Yaz aylarında, özellikle Atlantik'te, kurak olabilir. Kasım ayında Fas - off-season kısa. Su sıcak ve yüzmek için izin verdiğinde ülkede yüksek sezon, Mayıs-Ekim olarak kabul edilir.

Kasım ayında Hava

Kasım ayında Fas'ta kalmak - ısı gibi ama ilginç bir ülke, en iyi seçimi görmek istiyor etmeyenler için. Yorumlar, hava hangi - Ana yönüyle, o zaman zaten güçlü ısı azalır söyleyerek, ancak ülke ve geziler gezmek için mükemmel olan çok rahat bir sıcaklık, tutar. ortalama gündüz sıcaklığı Akdeniz kıyısında yaklaşık 20 derecedir. Ama bu bölgede sık sık ayda 11 gün öncesine kadar, Kasım ayında gel yağmurları. Hava 23 derece ısıtılır Ancak Atlantik kıyısında mükemmel bir zaman vardır. Ayda 1 ila 6 gün arasında Yağış. Geceleri, termometre 4-5 derece düşer. Su sıcaklığı 19 santigrat derece civarında tutulur.

rekreasyon Özellikleri

Fas - büyük plajları ek olarak, birçok farklı konumlara ve etkinliklere vardır, benzersiz bir ülke. Kasım ayı başlarında Fas Yumuşak ve sıcak hava, orijinal, ülkenin eski kültürle tanışmak için idealdir. Bu ülkeye gelen turist, sayısız eğlence tesisleri ve lüks oteller için beklememeliyiz. Fas biraz daha mütevazı Mısır ya da Türkiye'de daha yaşam koşulları, ancak fiyat etiketi oldukça şaşırtıcı. Okyanus suyu ve özellikle sıcak değil yaz, bir 21 derecelik ortalama ve 19 derece Kasım yüzden çok soğuk bir şeyler görünmez. Hava sıcak olduğu gibi bazı cesur ruhlar, yüzün. Ve sörfçü genellikle yüzmek için oldukça uygun sıcaklık olduğuna inanıyoruz. Fas mükemmel hatta otel ve restoranlarda düşük fiyat hizmet, hizmet çok yüksek seviyesine sahiptir. ülke İslam geleneğine bağlıdır olmasına rağmen, turist küçümseyen bulunmaktadır. Onlar, alkol satma vücut parçalarını açmak kolaydır. Sadece camide şort gitmemeli ve bu tür sokaklarda oldukça kabul edilebilir.

Ne görmek

Kasım ayında Fas - farklı yerlerde ve şehirler etrafında seyahat etmek ve tüm eğlence görmek için mükemmel bir zaman. ilk ülke doğal özellikler için çekici. Kasım yalnız Atlantik Okyanusu bembeyaz kıyılarında dolaşmak için izin verir. Eğer sonsuz yürümek ve sonra büyük bir fotoğrafı alabilirsiniz Atlantik her zaman mükemmel, yüksek dalgalar, su gücü, büyüleyici. Atlas Dağları dağ yollar üzerinde yürüyüş Eğer bozulmamış, çok muhteşem doğasını ve kıyı ova muhteşem manzarasına görmesine izin de harika. Ve yolculuk için üçüncü önemli alan - bir çöl. Bu bir cip turu ile gitmek en iyisidir. Bu, bir lüks fotoğraf oturumu geçirmek, hem de vaha kültürünün tam güzelliği yaşamaya, kum Uçsuz bucaksız görmenizi sağlar.

Fas - Ortaçağ ruhu ve egzotik özel atmosferinin korunmuş ilginç antik şehirler, bir ülke. Dört imparatorluk kenti Fez, Marakeş, Rabat ve Meknse onu ziyaret etmek gereklidir. İşte egzotik Fas kültür ve kimlik en yoğun biçimidir. saraylar, kaleler, bahçeler, müzeler: Her şehirde turistik bir dizi var. Ayrıca Chefchaouen, ünlü mavi evlere, ülkenin kuzeyindeki küçük kasaba sürebilirsin.

Yapılacaklar

Fas'ta, her zaman onların zaman işgal etmek bir şey var. gezi ek olarak, yerel yemeklerin tadına için zaman kenara gerekir. Bu sadece saflık halk özgü fikir sokak gıda dikkatli olmalısınız, lezzetli ve sıradışı. Bir başka heyecan verici bir deneyim - Fas pazarının ziyareti, el sanatları ürünleri, tekstil, seramik, takı, lezzetli kuru meyveler, fındık, baharat satın alabilirsiniz.

Birçok ana işgal - Kasım ayında Fas'ta sörf yapıyor. Burada, sakin havalarda, gemide durmak ve rüzgârda, sen benim hayatımdaki en güzel ve dik dalgalar bulabilirsiniz öğrenebilirsiniz. Sonbahar - Orada plajlarda insanlar ve her yere gidebilir bir sezon sörfçü. binmiyorlar olanlar, sen sporcuları hayran olabilir ve eşsiz fotoğraflar yapmak.

pratik bilgiler

vizesiz seyahat ülkenin çekiciliği, böylece kolayca son teklifleri satın alabilirsiniz. Kasım ayında Fas - düşük sezon, bu nedenle güvenle otele 20-30% indirim alabilirsiniz. çıkış, ya bir 220 veya 100 V gerilim olabilecek bir ihtiyacı olan bir gezi, elektrikli cihazlar için adaptör almak. Eğer bir UV filtreleri ile ekipmanın üzerinde stok gerekir böylece bile Fas sonbahar, güneş tehlikeli, parlak parlar. Hem de ilaçlar olarak, yerel eczaneler kötü seçenek olarak. ülke hala nispeten yoksul olduğundan, insanları yalvarıyor her yerde rastlamak mümkündür. Satıcılar turistlerden maksimum kar elde etmeye çalışmak, böylece piyasa işlem yapılmalıdır.

yorumlar

Kasım ayında Fas'ta Hava yorum tabii ki, sahilde bütün gün geçirmek için kullanılan olanlar için uygun değildir, turistik yerlerde bulunabilir. hayır - Güneşlenme Hava oldukça uygundur, fakat yüzme için rağmen. Ancak, birçok otel, tanıkların, ısıtmalı yüzme havuzu göre. Tüm turist heyecanla egzotik ülkeye ve antik ve yabancılık muhteşem atmosferinde bahsediyor. Kasım ayında, Fas, izlemek, fotoğrafı seyahat etmek gerek gıda tadı. Şu anda, hiçbir ısı ve her şeyi uzun yürüyüş ve gezintiler için gitmek zorunda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.