TeknolojininElektronik

Bilgisayarda nasıl grafik oluşturmak için bir tablet seçilir?

Hatta ince sanatın en deneyimli ustaları genellikle nasıl seçileceği oldukça acil bir sorunla tanımlanır çizim tableti, mevcut modellerin çeşitliliği ile şaşırmış. Tüm bugün pek çok seçenek sonra. Bir tabak üçüncü çekici fiyatı standları, yüksek çözünürlüklü ekran, diğer çarpıcı etkileyici boyutu vardır. Nasıl aynı anda kaybetmeden gerekenleri tam olarak satın alabilir ve iflas değil?

Yani, tablet seçmeniz gerekir. Başlamak için onun yönelimi açısından karar vermektir. Bu cihazlar iki büyük gruba ayrılır. İlk profesyoneller için tasarlanmıştır. İkinci gruptan Modeller başlayanlar ile oldukça memnun. Sonuç olarak, bu tabletler birçok bakımdan farklı olacaktır. Bunlar, tabii ki, fiyatı biraz farklı özelliklere, yetenekleri, boyutları, teknik özellikleri var ve olacaktır.

Eğer bir acemi sanatçı için tablet seçmek istiyorsanız, bu durumda, nispeten düşük maliyetli cihazlar tarafından hoş bir sürpriz olacaktır. Bunun nedeni, temel olarak, bu tür modeller genellikle orta kalite ekrana sahip eğim açısı, hassasiyet yok ve mevcut basın seviyeleri çok sayıda sahiptir hale gelmiştir. Ama dijital mürekkep temellerini öğrenmek amacıyla, bu tür tabletler yeterli olacaktır.

Düzgün seçilen tablet profesyonel düzeyde fiyat etiketi sizi soyut yardımcı olacaktır. Eğer gerçekten kaliteli olanı satın almak istiyorsanız, önemli maliyetler hazırlanmak için gereklidir. Ancak bu tabletler açıkça farklı güçlere dokunmaya tepki ve ekranın eğim açısından en ufak bir değişiklik algılıyorlar.

model bir biçimde kağıt tabakası bağlıdır boyutlu çekme sonucu aktarılacak. Genellikle düzenleme A4 destekli sanatçı plakaları seçilir. O da en popüler. Ancak, birçok uzmanları bunun A5 için özelleştirilmiş tabletinizde, çalışmak için en iyisi olduğunu savunuyorlar. Mutlaka bilgisayarın monitör modeli parametrelerinin boyutuyla ilişkili. Bu, en iyi varolan PC üzerine oturan bir tablet seçmenize yardımcı olacaktır. Aksi takdirde, görüntü büyük ölçüde bozulabilir.

Ekranın yüksek berraklık, daha çeşitli kalemin hareketi olacaktır. Bu nedenle, tercih grafik tablet size anlamaya yardımcı olacaktır ekran çözünürlüğünü. Yukarıdaki parametresinin hareketleri bu model tanıyacak, etkindir. Önemli bir rol çeşitli gölgeler oynamak karmaşık desenler, söz konusu olduğunda bu özellikle önemlidir. Standart sürüm - 2000 dpi. O sanatçı ve tasarımcılar çoğunluğu için oldukça uygundur.

Kalem cihazı not edin. Tipik olarak, USB formatına veya pille bağlayan bir kablo kullanarak çalışır. Ancak, bu seçeneklerin her ikisi en rahat değildir. Kordon kullanıcının hareketini sınırlar ve piller önemli ölçüde tüm yapıyı kötüleştirebilir. Bu nedenle, tam olarak elektromanyetik rezonans esasına göre çalışmaktadır tablet seçmek gerekir. Bu durumda, kalem ek kaynaklardan beslemeye gerek yoktur. Bu tür bir düzenleme, en uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.