SağlıkMüstahzarlar

"Fluomizin" - yorum. "Fluomizin": İlaç nasıl etkilidir?

İlaç "Fluomizin" antiseptik ve dezenfektan grubunu ifade eder. Bu ilaç formunda tedarik edilir vajinal tabletler (mum). Yorumlar "Fluomizin" iyidir. Aktif madde Tıp - dekualinyum klorür. Antimikrobiyal aktivite, geniş bir spektruma sahiptir, bu nedenle çok iyi protozoa ve mantar ilacı "Fluomizin" bir çok mikroorganizma Gram-tipi kontrolü için uygundur. Mumlar yorum çoğunlukla olumlu. İlaç çok etkilidir.

Antimikrobiyal aktivite spektrumu

Neden böyle iyi değerlendirmeleri "Fluomizin" vardır? Pozitif nitelikleri Tıp doğrudan aktif madde ile ilgili. Dekualinyum klorür potansiyel olarak vajina içinde ihtiva patojenlere karşı antibakteriyel aktiviteye sahiptir. Madde bir etki geniş bir spektruma sahiptir: her tür streptokoklar, beta-hemolitik Grup A, B, D dahil olmak üzere; Pseudomonas; Klebsiella; Stafilokok aureus; peptostreptokokki ve Listeria; gardnerelly; fuzobakterii; Proteus; Serratia çeşitli suşlar; Bacteroides - başarıyla patojen hastalık mücadele ettiğini tüm. Dekualinyum klorür Candida maya ve Trichomonas vaginalis karşı etkinliğe sahiptir. yöntem, intravajinal, tablet ilaçlar uygulanırken Vajina sıvı bir ortamda çözülür. Aktif madde konsantrasyonu içinde litre başına 2000 4 miligram arasında ulaşmaktadır. Bu değerler, hassasiyet bulundu olan tüm patojenlere karşı minimum konsantrasyonu çok daha yüksektir. Bu hızlı ve etkili bir şekilde mikropları bastırmak için izin verir. Bu nedenle, ve böyle iyi değerlendirmeleri "Fluomizin" vardır.

Farmakokinetik

Çeşitli çalışmaların sonuçları çeşitli patojenlerin neden olduğu vajinal patolojilerin tedavisi için çok yüksek verim Tıp "Fluomizin" göstermektedir. Dekualinyum klorür belirtir yüzey aktif maddeler (sürfaktanlar) dir. Bakteriyel hücrelerin zarlarının geçirgenliğini arttırır. hücresel enzimler etkisi altında bakterilerin yaşam fonksiyonlarının ihlaline yol açan mikroorganizmaların etkinliğini, kaybeder. Bu sonuçta onların ölümüne yol açar. Eylem dekualinyum klorür vajina ile sınırlıdır. mukozal epitel kaplama yoluyla maddenin sadece küçük bir doz genel sirkülasyon içine nüfuz eder. İşte metabolize ve bağlanmamış formda bağırsak yoluyla atılır. Tıp etkinliği 2-3 gün içinde genellikle görülebilir. O böyle iyi değerlendirmeleri "Fluomizin" olması şaşırtıcı değildir. antimikrobiyal etkisi kullanılarak salgılarının bir şişme ve vajinal mukoza dokusunda azalma, hem de bir düşüş (leucorrhea) eşlik ettiğinde.

tanıklık

Hemen hemen herhangi bir vajinal salgılar bakteri ve mantar etyolojisi atanabilir İlaçlar "Fluomizin" (tabletler). etkinliği incelemeleri genellikle olumlu. İlaç aşağıdaki patolojiler için reçete:

İlaçlar ayrıca doğum ve jinekolojik operasyonlar öncesinde vajinanın rehabilitasyonu için reçete edilir. Eczaneler "Fluomizin" (mum) ücretsiz ilaç yayınladı. Yorumlar, fiyatı (nispeten hesaplı) ve faaliyetleri geniş bir yelpazede etkinliği bu çok popüler bir ilaç yapmak.

Kontrendikasyonlar

olarak ilaca talimatlar aktif bileşen için yüksek duyarlılık ve aynı zamanda herhangi bir yardımcı bileşen ile birlikte kullanılamaz olabileceğini göstermiştir. Sen vajinal doku ve servikal kanserin ülseratif lezyonu olan hastalar içinde kullanamazsınız. Tıp "Fluomizin" Henüz ergenlik ulaşmış değil kız kullanması yasaktır.

Dozlama

altı gün boyunca yatmadan önce bir hap vajinal veya mum - idaresinin önerilen sıklık. "Fluomizin" tıp Mümkün olduğunca derinden vajina içine girilmelidir. daha iyi sırtüstü yatarken yapın. terapiyi adet gören durdurulur. Tedavi adetin bitiminden sonra devam ettirilir. Tabii süresi en az altı gün olmalıdır. tedavi süresini azaltmak enfeksiyon (relaps) bir tekrar oluşumu, hem de ilaca dirençli patojenlerin kazanılmasını neden olabilir.

değerlendirme ve öneriler: Gebelik sırasında İlaçlar "Fluomizin"

Hamilelik sırasında ilacı kullanmasına izin verilir. Çalışmalar bu fetüs üzerinde olumsuz etkilere sahip olduğunu göstermektedir. Bu nedenle, gebelik sırasında ilaç "Fluomizin" (mum) uygulayabilirsiniz. onun güvenliği incelemeleri olumludur. Bununla birlikte, meme içine klorür dekualinyum penetrasyonu bakımından güvenilir bir bilgi süt. Bu nedenle, emzirme sırasında sadece doktora danıştıktan sonra olabilir aracı kullanmak için. Vajinit genellikle çünkü kadınlarda düşme bağışıklık düzeyi gebelik sırasında yükselir. Bu hastalık fetüs için daha büyük risk oluşturmaktadır. "Fluomizin" jinekoloji reçete ilaçlar içinde vajinit terapisi için. onun avantajlarından biri kabartma bystronastupayuschee olduğunu. hastalıkların Semptomatoloji tedavisinin başlangıcından itibaren birkaç gün sonra kaybolur. Bu nedenle, kurtarma uzun süre beklemek zorunda değildir. Bütün bunlar bize minimuma anne ve fetüs üzerinde Tıp etkisini azaltmak için izin verir. Ancak, anlaşılması gereken bir husus semptomların ortadan kalkması - yerlerden kurtarmak garantisi. Bu nedenle, tedavi her zaman doktor tarafından reçete edilen ilaç kullanım şekline bağlı kalarak, bir sonuca getirmek zorundadır.

yan etkiler

, Hastalarda, ilacın çalışmalardan elde edilen aşağıdaki olumsuz etkileri elde edilmiştir yanıtlara göre: kızarıklık, kaşıntı ve uygulama alanında yanma hissi. Ancak, belirtiler genellikle vajinal enfeksiyonu neden olur. Tıp kullanımı sırasında da mukoza zarı, erozyon, vajinal kanama lokal iritasyona belirtti. Bu şikayetlerin nedeni vajinanın farklı önceki yenilgi olabilir. Örneğin, östrojen eksikliğinden kaynaklanan veya enflamasyona. Nadir durumlarda, bir ateş vardır.

ihtiyati tedbirler

İlaçlar "Fluomizin" vajina tamamen çözülen yok yardımcı bileşenler içerir. Bu nedenle, bazı durumlarda, vajinal tabletlerin kalıntıları iç çamaşırı çarptı. ondan ilacın etkinliği "Fluomizin" azalmaz. Bununla birlikte, aşırı arka planı vajina kuruluğu tamamen tablet çözmeyen bir ayırma olasılığı vardır. Bu durumda tedavinin etkili değil. vajinal mukoza üzerinde olumsuz etkilenmez. Ancak, tüm tabletin salınımını önlemek için zaman kaynamış su ile nemlendirmek için ihtiyaç hap yapılmaya başlamasından önce vajinanın aşırı kuruluk.

İlacın kullanımı ile ilgili ek bilgiler

Bu makalede belirtilen tüm bilgiler yalnızca bilgi amaçlı sağlanmıştır. bunu kullanmak için bir doktora danışılmadan kullanılmamalı önerilmez. Öz tehlikeli ve sağlığa zarar verebilir anlaşılmalıdır. Sadece bir doktor tanı ve tedavisinin bir ders reçete edebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.