SağlıkMüstahzarlar

Merhem "Sunoref": kullanım, talimatlar, yan etkiler için endikasyonları

her zamanki ilaçların göze alamaz Soğuk algınlığının kurtulmak ve grip veya SARS sonra kronik hale gelirse, yardım merhem "Sunoref" geliyor. akut ya da sürekli rinit tedavisi, enflamasyon, kemik ve kabuk duvarlarının yönelik vasıtalar. Buna ek olarak, merhem bademcik iltihabı, gırtlak mukozası, bademcik için reçete.

Nasıl merhem

merhem, anti-enflamatuar etki aktif bileşenler, burun boşluğunun bir iç dezenfekte vardır, böylece. Okaliptüs yağı yara iyileşmesini teşvik ve anestetik etkisi sorumludur. Nedeniyle merhem ile bu tedaviye çok daha kolay olduğunu. Merhem "Sunoref" antiflogistic vazokonstriktör ve yeteneklerini karakterize edilir. İlaç mikroorganizmaları ile mücadele için tasarlanmıştır.

merhem maddeleri

  • Efedrin. Onun sayesinde, bir damar daraltıcı etki elde edilir. O kadar bir eczanede merhem bir doktor reçetesi olabilir almak, uyuşturucu ifade eder.
  • Okaliptüs yağı. Bu bir bitkisel kökenlidir. ve aromandrena fellandren nedeniyle patojenleri nötralize eder. Bu bakteri öldürücü ve antiseptik etki sağlar.
  • Kafur. Karakterize güçlü antienflamatuar ve antiseptik özellikleri.
  • Streptocid. Antimikrobiyal ajan.
  • Norsulfazol. sülfanilamid terapötik maddelerin grubuna ait antibakteriyel madde. Çeşitli bulaşıcı hastalıkların tedavisi için kullanılır.

analogları

rinit tedavisinde "Sunoref" (merhem) iyi bir terapötik etkiye sahiptir. İlacın bir analog - ilaç "Streptosid". Bu gonokok, streptokoklar, meningokok, pnömokok, E coli bakteri ve geri kalanı üzerinde yıkıcı bir etkiye sahiptir. İşlem "streptotsida" Bileşiminde kayıtlıdır aktif maddelerin pahasına elde edilmektedir.

yan etkiler

merhem "Sunoref" kullanırken hafif baş dönmesi görülebilir. Bazen anksiyete, baş ağrısı, alerji hissi vardır.

salma Formu

ilaç "Sunoref" reçete ile eczanelere münhasıran serbest cam şişe ya da 15 gr merhem "Sunoref" nin tüplerde satışa sunulmuştur. sprey daha sık kullanılan merhem şeklinde anlamına gelir. Bu ilaç daha ekonomik tüketilen ve gelen etkin madde konsantrasyonu daha etkili ve tedavi olacağı anlamına gelir burun mukozasının, bütün kaplar olduğu en başta gelen nedeni olduğunu.

"Sunoref" (merhem): Talimatlar

merhem burun iç boşluğuna günde 3-4 defa uygulanır. Harici kullanım için uygundur.

Kontrendikasyonlar

Sülfa ilaçların idiosenkrazi varsa merhem "Sunoref" kullanmak yasaktır. hipertansiyon hastası, bu hastalar tedavi aracı için tavsiye edilmez. Uykusuzluk endişe ederse, olmamalı yatmadan önce "Sunoref" uyguladı.

depolama

Hazırlık güneş ışınlarının nüfuz etmedi serin bir yerde, bir sıkıca kapatılmış bir tüp içinde saklanır. Raf ömrü 24 aydır merhem olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.