Spor ve FitnessEkipman

Geri simulatör seçmek daha iyi hangisi? Müşteri Yorumları

Sağlıklı bir sırt her zaman dolu bir hayatın rehini değil, aynı zamanda olumlu bir tutum olarak düşünülmüştür. Ancak, mobil çalışma, mükemmel sağlık ve pencerenin dışında ideal iklim koşullarına sahip olsanız bile, gücünü ve elastikiyetini korumak için sırt için bir simülatör gerekir.

Zaman etkisi, er ya da geç yörüngeye ve duruşa damgasını vuracak ve bu problemlerden kurtulmak için günlük egzersizlere ihtiyaç duyulacaktır. Yürüme ve koşma tabii ki bazı kas gruplarını yoğurur, ancak sırt için doğru ve dengeli bir yük sağlamak için simülatör ideal bir seçenektir.

Uzmanların görüşlerini ve sıradan sahiplerin gözden geçirmelerini dikkate alarak omurga ve tüm sırt için bir simülatörün seçimini belirlemenize yardımcı olacak temel kriterleri sökmeye çalışalım.

Neden gerekli

Günlük egzersizler dokuların normal kan akışını sağlayacaktır, bu da sırtın esnekliğini ve kasların esneyebilme yeteneğini artıracaktır ki bu da hareket sırasında bizim için gereklidir.

Sırt için egzersizlerin adım adım yürütülmesi (simülatör Bubnovsky, profesyonel modeller), vertebral gövdenin her bir bölümünü yavaşça ısınmanıza ve en üstten sakruma, yani servikal, torasik, lomber ve sakral eğitmenize olanak tanır.

Maksimum verimlilik, düzenli ve ardıl oturumlardan sonra başarılabilir. Vücudun içinden kan akışının engellenmemesi için günde en az bir kez sırt için bazı spor malzemeleri (simülatör veya makine) kullanılması gerekir. Buna ek olarak, günlük aktiviteler sözleşmeli kaslardan biriken stresin giderilmesine yardımcı olacaktır. Az ya da çok profesyonel ekipman omurganın her bir bölümü ile çalışır, arkadan karmaşık bir yük sağlar, bu nedenle küçük ve ucuz bir şey satın almak mantıklı değildir. Bu durumda, risk arka (simülatör) için ekipman satın almak değil, sıradan bir genişletici, daha fazla bir şey örtülüdür.

Ekipman çeşitleri

Bize sayısız üreticiyi sunan çok çeşitli uzmanlaşmış spor malzemeleri, omurgadaki tüm kasları eğitmek için tasarlandı. Bir erkeğin gövde çok katmanlardan oluşur, bu nedenle şirketler farklı model türleri ve modelleri (bir fıtıkla sırt simülatörü, duruşu düzeltmek vb.) Üzerinde çalışmışlardır.

Arka bölümdeki her departman için farklı ekipman türleri geliştirilmiştir:

  • Makine - arka yüzeyin tamamı için;
  • Omurganın üst kısmı için genişleme türünü;
  • Duvar - bas ve sırt kasları;
  • Sırt için elektrik simülatörü - titreşim etkisi (çabucak egzersizler).

Yukarıdaki simülatörlerden birinde (hedeflere ve mevcut soruna bağlı olarak) yapılan günlük egzersizler yalnızca duruşu iyileştirmekle kalmayıp yürüyüşü kolaylaştırmakla kalmaz aynı zamanda kilo verir. Ancak bunlar sadece küçük bonuslar, sınıfların asıl amacı omurga esnekliğini geliştirmek, kas sinirlerinin sertliğini ve çimdiklenmesini ortadan kaldırmak ve aynı zamanda sırtın birçok hastalığının tedavisi ile önleme olmaktır.

Kombine modeller (pres ve döndürme)

Güzel bir gövde, kendine güvenen yürüyüş ve güçlü duruş doğrudan omurganın durumuna bağlıdır. Bu nedenle, omuzları düzeltmek için çeneyi kaldırın ve sportif kızarmış gibi görünün ve kombine modeller tasarlayın.

Bu tür spor ekipmanlarının canlı bir örneği FlexyBack back sedye. Evrenseltir ve neredeyse her düzeyde spor eğitimi almış insanlar için uygundur. İncelemeler yüksek verimliliğini teyit ediyor.

Bu makine ustalığı son derece kolaydır ve bir kişi bu tür simülatörlerle hiç uğraşmasa bile adaptasyon problemi olmayacaktır. Bu tür simülatörlerde yapılan derslerden sonra elde edilen sonucun, örneğin tecrübeli bir sporcudan daha kötü olamayacağı da belirtilmelidir.

Eğitimin ana talimatları ve sonuçları:

  • Lomber bölgedeki esneklik;
  • Omurga hastalıklarından sonra ağrının giderilmesi;
  • Yamaçların genliklerinde artış;
  • Duruşun düzeltilmesi;
  • Lomber bölge hastalıklarının önlenmesi.

Ek olarak, arka egzersiz için egzersiz ekipmanı ve onlarla ilgili günlük aktiviteler vücudun fiziksel durumunu büyük ölçüde düzeltir ve dokuların, derzlerin ve iç organların kan dolaşımını iyileştirir. Egzersiz sırasında vücut sıcaklığı hafifçe yükselir, bu da vücudun iltihaplanmasını en aza indirgeyerek ciddi hastalıkların gelişimini engeller.

Sahiplerin görüşleri

Çoğu jimnastikçi ve sıradan aşıklar, kombine simülatörlerden ve özellikle FlexyBack'den sıcak söz eder. Eğitim, omurgadaki tüm "oturma" zamanımızda vazgeçilmez etkileri kapsamanızı sağlar. Bu nedenle, ofis personeli ve işyeri sandalyesi olan insanlar için bu simülatör vazgeçilmez olacaktır.

Bazıları sahte dolardan şikayet etmekle birlikte, satın alım sırasında aktif sebatla her şeye karar verilir: orijinallik sertifikaları talebi, özel markalı işaretlerin varlığı için envanterin kapsamlı bir denetimi ve üreticinin resmi web sitesinde veritabanı üzerinde simülatörün kimlik kodunun doğrulanması.

Sırt için Simülatör Bubnovsky

Aynı adı taşıyan tedavi tekniğine ek olarak, Profesör Bubnovsky S.M, dorsal bölgedeki derin kas tonusunu geri getiren ve kas iskeletini güçlendiren, böylece eklemlerin tam işleyişine katkıda bulunan özel bir simülatörü tasarladı.

Buna ek olarak, simülatör, sadece arka bölgede değil, tüm vücuttaki biyokimyasal işlemleri önemli ölçüde iyileştirebilir. Günlük seanslardan sonra kan dolaşımı etkinleştirilir, omurlar ek kan dolaşımı alır, kas spazmları ve ağrı sendromları ortadan kaldırılır.

Simülatörü Bubnovsky kullanmanın öncelikli hedeflerinden biri osteokondroz, fıtı ve artroz tedavisini değerlendirir. Buna ek olarak, simülatör rehabilitasyon döneminde son derece faydalıdır ve cerrahi müdahaleden sonra vücudun temel işlevlerini geri getirir.

Kullanıcı geribildirimi

Bu simülatörün sahiplerinin çoğu Bubnovsky'nin tasarımı hakkında iyi konuşuyor. Birçok kişi, bu ekipman üzerinde uygulanabilen jimnastik egzersiz programlarının çok yönlülüğü ve erişilebilirliği gibi şeyleri sever. Bazıları yüksek fiyattan şikayet ediyor, ancak simülatörün geniş olanakları göz önüne alındığında, bu kusur arka planda bir yere kolayca kayboluyor.

tavsiyeler

Bu tür simülatörler üzerinde yapılan jimnastik egzersizlerinin faydalarını fazla tahmin etmek zordur. Doğru seçilmiş teçhizat, omurganın mukavemet ve işlevselliğini geri yüklemek için kısa sürede mümkün olur ve tüm gövdenin doğru pozisyonda tutulmasını, sapmalara ve kasların sıkışmasına izin vermez. Günlük eğitimin bir sonucu olarak, her türlü hastalığa karşı bağışık olacak sağlıklı ve güçlü bir sırt alacaksınız.

Ayrıca, spor aygıtı kullanmak için kurallar unutmayın, ister dambıl, ister sırt için bir sandalye simülatörü olsun. Herhangi bir spor veya jimnastik envanterde yaralanmalar elde edilebilir, bu nedenle güvenliği asla unutmayın. Egzersizlerin tüm kompleksi çok kolay bir şekilde verilse bile, çılgınlığı başlatmaya hiç gerek yok - bu gibi durumlarda fanatizm asla iyiye iyilik getirmedi.

Özetlemek için

Artık sırtında herhangi bir problem bulunmayan bir insanın bulunması neredeyse imkânsız, bu nedenle bu tür simülatörler her zaman talep görüyor olacak. Çalışmaya verilen ödül, sağlıklı ve güçlü bir sırt yanı sıra günlük yükleri tolere edebilen, eğitilmiş bir gövde olacaktır.

Şifa efektine ek olarak, arka simülatörler vücudun güzelliklerini sunar ve günlük egzersize hoş geldiniz ekstra ağırlık kaybına neden olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.